Shop Titans
 Shop Titans

Shop Titans v9.6.1 MOD APK (Sınırsız Para/Elmas) indir 2022


Her zaman bir kahraman olmayı hayal ettin mi? Peki hiç düşündünüz mü, kahramanın etkili bir destekçisi olacak mısınız? Mağaza Titanları, kıtadaki en ünlü isimlerin çoğunun silah almaya gittiği yerlerdir. Silah dükkanınız o kadar önemlidir ki, kahrama

, Android Android Simülasyon
5 ( 937 puan )
Fiyat: $0
İsim Shop Titans
Yapımcı Inc. Kabam Games
Tür Simülasyon
Boyut 528MB
Versiyon 9.6.1
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Shop Titans is the most famous version in the Shop Titans series of publisher
Mod Version 9.6.1
  • Menü Modu
  • Sınırsız para
  • NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster


İndir (528MB)

Her zaman bir kahraman olmayı hayal ettin mi? Peki hiç düşündünüz mü, kahramanın etkili bir destekçisi olacak mısınız? Mağaza Titanları, kıtadaki en ünlü isimlerin çoğunun silah almaya gittiği yerlerdir. Silah dükkanınız o kadar önemlidir ki, kahramanlar sizin hizmetiniz olmadan en görkemli savaşlarını kaybederler.

shop titans apk indir modkiwi com 1

KONUM KAHRAMANLARDAN DAHA KRİTİK

Genellikle, bunun gibi orta çağda geçen oyunlar için oyuncu sonsuz bir maceraya atılır. Burası, hayatınıza geleceğini asla hayal etmediğiniz canavarlar ve zorluklarla dolu olacak. Mağaza Titanları farklıdır; bu tür savaşlara girmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, mücadeleniz çok daha kritik.

Neden misyonunuzun bu kadar büyük olduğunu söylüyorum? Kahramanlar mükemmel bir şekilde donatılmamış olsaydı, kesinlikle yenilirlerdi. Basitçe söylemek gerekirse, sadece bir kürekle bir ejderhayı nasıl öldürebilirsin? Bu nedenle, kendinize en keskin ve en dayanıklı kılıçlara sahip olmanız gerekir. Ayrıca kahramanın ateşe ve kara büyüye dayanıklı zırha da ihtiyacı vardır.

shop titans apk indir modkiwi com 2

BASİT OYUN, BOŞ TÜRÜ ETKİLİYOR

Dürüst olmak gerekirse, Shop Titans oyuncuları yoğun savaşlara girmeye zorlamaz. Böylece en güçlü silahları kendiniz yaratmaya özen gösterebilirsiniz. Her şeyden önce, oyun size bir dükkan verecek. Aslında küçücük, pek çok insanın böyle el sanatları yapabileceği bir yerde özel bir şey değil. İkincisi, ilk kılıçları kendiniz oluşturmanız ve ardından para kazanmak için bu eşyaları satmak için uzun bir süre beklemeniz gerekecek.

Bu dinamik zamanda, oyuncular oyundaki operasyonlara alışmayı öğrenmek zorunda kalacaklar. Çünkü ilerleyen zamanlarda sizi çok daha yüksek bir hızda çalıştıracak pek çok şey ortaya çıkacaktır. Kendi mağazanıza alışamıyorsanız, nasıl çok para kazanabilirsiniz?

shop titans apk indir modkiwi com 3

ZAMAN İÇİNDE SEVİYE AŞIRI

İlk madeni paralarla akıllıca yatırım yapmalısınız. Bu noktada yapabileceğiniz çok az ekipman türü var. Genellikle, iki türe ayrılacaktır. İlk tip biraz zaman alır ama çok fazla kar etmeden satar. İkinci tip, biraz daha beklemenizi gerektirir, ancak size daha iyi miktarda para verir.

Bu iki tür öğe arasında akıllıca ve dönüşümlü olarak yatırım yapmak sizi hızlı bir şekilde zengin edebilir. Örneğin tüm paranızı ucuz silahlara yatırırsanız büyük miktarda sermayeye sahip olmanız uzun zaman alacaktır. Veya tüm paranızı pahalı silahlar yapmak için harcarsanız, uzun bir süre beklemeniz gerekecek ve bu muhtemelen sizi hüsrana uğratacaktır.

shop titans apk indir modkiwi com 4

Daha sonra silahların yapımı daha zor hale gelir. Size birçok farklı türde malzemenin yanı sıra ayrı bileşenler de gerektirecektir. Bu size çok zaman kaybettirecektir. Ayrıca, oyuncular ayrıca kendilerini muazzam miktarda bilgi ile donatmak zorundadırlar. Tamamlanması için beş farklı türde malzeme gerektiren öğeler bile var. Sadece satarak toplam sermayenizi değiştirebilecek maliyetli ürünler yapacaklar.

ZORLUKLARI FETHETMEK İÇİN TAKIM arkadaşlarınızla

Bir noktada, Mağaza Titanlarınız son derece zengin olacak ve bol sermayeye sahip olacak. Bu, kendi kahraman ekibinizi oluşturabileceğiniz zamandır. Elbette kahramanların kendilerini kanıtlamaları ve ihtiyacı olanlara yardım etmeleri için kahramanlık yapmaları gerekiyor.

shop titans apk indir modkiwi com 5

Ancak, yeni kaynaklar bulmanızın da ana nedeni var. Mağazacılıktan kazandığınız para artık yeni yatırım türleri için yeterli değil. Bu yüzden değerli eserler bulmanın bir yolunu bulmalısın. Sizi dünyanın en zengin insanlarından biri yapacak kadar ekonomi sağlayacaklar. O zamana kadar, ne istersen yapabilirsin.

Ayrıca oyuncuların sadece efsanevi yaratıklardan elde edilen vücut parçaları sayesinde oluşturulabilecek ekipman türleri olduğunu da bilmeleri gerekiyor. Ateşe dayanıklı zırhı hatırlıyor musun? Ejderhanın ateşinden gelen ısıya dayanmak için sadece ejderha pullarından yapılabilir. Veya büyü yapma yeteneği içeren mücevherler olacak. Bunun gibi silahlarla kıtadaki en güçlü büyücülere karşı koyabilirsiniz.


İndir (528MB)

Artık indirmeye hazırsınız Shop Titans ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir