Shooty Monster
Shooty Monster

Shooty Monster v1.0.10 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Shooty Monster size birçok heyecan verici savaş verir. Oyuncular nihai savaş araçlarını veya egzotik evcil hayvanlarını özelleştirdiğinde, sahip olduğunuz tüm becerilerle birçok kötü canavarı yenebilirsiniz.

Android Android Aksiyon
5 ( 779 puan )
Fiyat: $0
İsim Shooty Monster
Yapımcı LQ-GAME
Tür Aksiyon
Boyut 32MB
Versiyon 1.0.10
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Shooty Monster is the most famous version in the Shooty Monster series of publisher LQ-GAME
Mod Version 1.0.10
Total installs 100,000+

İndir (32MB)

Shooty Monster, uçağınızı kontrol edeceğiniz ve çeşitli şekil ve güçlerdeki düşmanlara saldıracağınız için size tamamen tanıdık bir deneyim sunuyor. Her uçak, yükseltme öğelerini toplarken veya güçlendiriciler kullanırken geçici güç kazanabilir. Aynı zamanda bu faktörler sayesinde düşmanlara hızlı bir şekilde ciddi hasarlar verebilir veya uçağı seviyeyi geçmekten koruyabilirsiniz.

Shooty Monster – Kalamar Oyunları Shooty Monster – Kalamar Oyunları

ÇEKİCİ ÇEKİM OYUN EKRANI

Shooty Monster’da oyuncular, oyunda bol miktarda bulunan zorlu unsurlarla birçok heyecan verici shoot-em-up seviyesi bulacaklar. Yeni gücünüz ile önünüzdeki düşmanları yendiğinizde gücünüzü arttıracak ve tatmin olmuş hissedecek pek çok mekaniği kolaylıkla bulacaksınız. Aynı zamanda, oyunun size sunduğu güzel dünyaya erişmeniz ve kendinizi bu dünyaya sokmanız da kolaydır.

Bu oyundaki dünya, dikkatli olmanız gereken çeşitli şekil ve becerilere sahip birçok düşmanla tamamen güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, hasarı mümkün olduğunca en aza indirmek için ortaya çıkan yeni unsurları ve uçağın sağlık çubuğunu gözlemlemeniz de uygundur. Ek olarak, ekranda sadece birkaç kaydırma ve dokunma ile uçağı hareket ettirebilecek ve düşmanlarınızı yok etmek için güçlü güçleri açığa çıkarabileceksiniz.

Shooty Monster – Kalamar Oyunları Shooty Monster – Kalamar Oyunları

DİĞER SEVİYELERİ EN YÜKSEK BAŞARIYLA AŞIN

Oyuncular Shooty Monster’da kademeli olarak önlerinde beliren düşmanları bulacaklar ve uçak onları yok etmek için saldırılar yapmaya başlayacak. Aynı zamanda almanız için birçok kaynak bırakacaklar ve bunlardan biri gücünüzü artırmanıza yardımcı olacak şeyler. Özellikle, mermilerinizin daha fazla ateşlenmesine ve düşmanları uçağınıza saldırmadan önce büyük ölçekte daha kolay öldürmesine yardımcı olabilirsiniz.

Her uçağın destekleyici unsurları vardır, ancak ortak özellikleri kullanımlarının sınırlı olmasıdır. Dikkate almanız gereken ilk faktör, gerçekleştirebileceğiniz bombaların patlaması ve önünüze çıkan rakipleri yok edebilecek yıkıcı gücüdür. Aynı zamanda, birden fazla düşmanla karşılaştığınızda gerginseniz, belirli bir süre boyunca hasara karşı bağışıklık kazanmak için kalkanınızı açabileceksiniz.

Katıldığınız her seviye, seviyeye başlamayı kabul etmeden önce görebileceğiniz gereksinimlere sahip olacaktır. Aldığınız her yıldız, tamamladığınız isteğe karşılık gelir ve elbette herkes 3 yıldıza ulaştığında seviyeyi en iyi şekilde tamamlamak ister.

Shooty Monster – Kalamar Oyunları Shooty Monster – Kalamar Oyunları

GÜÇLÜ YENİ UÇAKLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Shooty Monster’ın başlangıcında, oyuncu bir uçak satın alacak ve kısa bir süre sonra savaşa başlayacak. Tabii ki, bir listede görünen farklı sayıda yıldıza sahip farklı uçak türlerinin sayısını da görecekler ve ayrıca toplamak için kaç kaynağın kilidini açacaklarını da biliyorlar. Her uçağın bilgi bölümünde, hasarı ve hızı yükseltmek için kullanılacak altın ve oyuncunun ilk atış sayısını artırmak için elmaslar gibi iki farklı kaynağa mal olan iki hedef bulunur.

Oyunun shoot-em-up deneyiminde kaçırmamanız gereken birçok nokta var:

  • İlk uçuşunuzda deneyiminizi etkilemek ve yakalamak için tasarlanmış güzel bir dünya.
  • Karşınıza çıkan düşmanlarla savaşmak için uçağınızı hızlı bir şekilde gözlemleyecek ve kontrol edeceksiniz ve oyun ekranının görevini tamamlayacaksınız.
  • Her seviye, oyuncunun en iyi şekilde tamamlaması gereken standart bir derecelendirmeye ve gereksinimlere sahiptir.
  • Uçaklar, sınırlı sayıda kullanımla ortaya çıkan öğeleri veya güçlendiricileri alarak güçlerini geçici olarak artırabilir
  • Farklı yıldızlara sahip birçok uçağın kilidini açabilir ve diğer birçok güçlü düşmana karşı ilk istatistiklerini yükseltebilirsiniz.


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız Shooty Monster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLQ-GAME

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir