Shining Beyond
Shining Beyond

Shining Beyond v1.0.35 MOD APK + OBB (Hasar/Savunma Çarpanı) indir 2022


Shining Beyond sizi en büyük kahramanların yaşadığı yeni bir diyara götürmek için bir araya geldi. Oyuncular, şeytani eldritch ile savaşmak için kahraman olmak için rol yapmaları gerekir.

Android Android Rol Oyunu
4 ( 525 puan )
Fiyat: $0
İsim Shining Beyond
Yapımcı XII Braves PTE LTD
Tür Rol Oyunu
Boyut 1.92MB
Versiyon 1.0.35
MOD Hasar/Savunma Çarpanı
Orjinal Google Play
Shining Beyond is the most famous version in the Shining Beyond series of publisher XII Braves PTE LTD
Mod Version 1.0.35
Total installs 500,000+

Shining Beyond’da sizin ve diğer kahramanların buraya adım atmasına izin veren yeni bir dünya açılıyor. Bu aksiyon rol yapma savaşı tam olarak istediğiniz şey; oyun, oyunculara heyecanlı anlar yaşatmayı vadediyor. Bu oyunda oyuncular da bu dövüşü daha güzel hale getirebilecek kilit bir rol oynayacak. İki fraksiyon arasındaki savaş, çelişkileri artırarak yeniden alevlenmeye başladı. Bu çelişkiler yüzünden siz ve diğer kahramanlar bu savaşı yaratmak zorunda kalıyorsunuz.

Ötesinde Parlayan

GÜÇLÜ BİR TAKIM OLUŞTUR

Şu anki dünyanızdan farklı hissetmiş görünüyorsunuz çünkü şeytani eldritch dünyayı olduğu gibi yaptı. Her şey tamamen tersine dönmüş gibiydi ve artık eskisi gibi görünmüyordu. Daha spesifik olarak, o kötü adam zirveye tırmanmak ve kahramanlarımızı lanetlemek istiyor. Ancak işler o kadar kolay olmayacak çünkü kahramanlar zaten komployu biliyor, bu yüzden intikam almaya ve her şeyi geri almaya kararlılar.

Ayrıca Shining Beyond dünyasında kıdemli bir kahramansınız ve bu dünyaya sorumluluğunuzun bir kısmına katkıda bulunuyorsunuz. Kahramanların gördüğü gibi, konumumuzu geri kazanmamıza ve bu dünyayı kötülerin elinden geri almamıza yardım etmek için savaş çıkmalı. Bu kötülükle savaşmak ve en önemli zaferi kazanmak için güçlerimizi birleştirecek güçlü bir ekip oluşturmalıyız. Bu ekibe başkanlık edeceksin ve katılan kahramanlara liderlik etme hakkına sahipsin.

Ötesinde Parlayan

YENİ DÜNYAYA HIZLI İLERİ

Bir ordu, kötü adamı devirmek ve kritik konumu geri yüklemek için dünyaya girecek. Her kahraman doğaüstü güce sahiptir ve birçok farklı görünümle farklı bir yön göstereceklerdir. Dava çok fazla güç ve beceri gerektiriyorsa, bir dağı devirebilecek iriyarı savaşçılar olacaklar. Bu tür öngörülemeyen güçler ve dönüşümlerle düşmanla yüzleşmeye cesaret ediyoruz.

Ana savaş alanlarının derinliklerine indikçe, muhafızlar ve canavarlar yavaş yavaş ortaya çıktı. Bu tür çitler her zaman yoğun kavgalar yaratır; Bu rakipleri yenmek, güç eklemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca bildiğimiz gibi, daha fazla insan öldürürseniz, güç seviyesi önemli ölçüde artacaktır ve bu sayede bir dizi heyecan verici yükseltme ekleyebilirsiniz.

Ötesinde Parlayan

DAHA FAZLA YÜKSELTME PARÇASI TOPLA

O kötü insan uzun yıllardır xiulian uyguluyor, bu yüzden onlarla yüzleşmek çok zor olacak ve çok zaman alacak. Bu kötünün gücüyle kimse savaşmaya cesaret edemez çünkü tehlike kadar zarar da mükemmeldir. Geriye kalan tek şey, birleştirmek için yükseltilmiş parçaları bulmaya çalışmamız. Bu parçalar, tüm ekibin gücünün ölümsüz bir durumda olduğunu ve yaralanmanın zor olduğunu birleştirir.

Oyuncular, kötü olan uyanmadan önce o taşı bulmak için hızla bölünecekler. Ayrıca oyuncuların kadroyu artırması ve arama alanını genişletmesi gerekiyor. Ayrıca, bulmaca parçalarını hızlı bir şekilde bulmak için Shining Beyond’daki arama desteği özelliğini hemen kullanabilirsiniz. O zaman o kötülükle güçlü bir şekilde savaşırsın ve büyük tahtı kazanmak için yok etmemiz gerekir. Bu savaşta en fazla etkiye sahip olan biziz.

Shining Beyond bu sayede oyunculara sıcaklığın bir kısmını bırakacak gibi görünüyor. Kahramanlarımız tarih yazdı ve tüm dünya için barışı geri kazandı. Bu trajik savaş yavaş yavaş sona erecek ve sonraki savaşlara devam etmek için yeni bir sayfa açacaktır. Bu dövüş her zaman heyecan verici şeyler yaratır ve en çok beklenen karakter sizsiniz ve verilen mücadeleyi hızlı bir şekilde tamamlamak için belirli eylem planları bulan sizsiniz.

Ötesinde Parlayan

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu süper üründe farklı rollere ve görevlere sahip bir dizi kahraman ortaya çıkıyor.
  • Bir karakter seçeceksiniz ve rolü oynadıktan sonra oyun içinde en iyi hakkını verme sorumluluğunu da anlamanız gerekiyor.
  • O eldritch iblisini ortadan kaldırın ve bu ölüler diyarını hayat dolu yeni bir diyara çevirin.
  • Yeni dünyayı fethetme arzusu ortaya çıkıyor ve güçlü bir şekilde savaşmak için kahramanlarla işbirliği yapmalısınız.
  • Taş parçalarını avlayın ve bu mistik dünyayı restore edecek gücü yaratmak için onları bir araya getirin.


İndir (1.92MB)

Artık indirmeye hazırsınız Shining Beyond ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir