ShemarooMe
ShemarooMe

ShemarooMe v1.0.17 (125) APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Hindistan'dan şovlar içeren en iyi eğlence uygulamasını arıyorsanız ne bekliyorsunuz? ShemarooMe'yi kullanmayı deneyelim. Binlerce ünlü şovun olduğu ideal bir günün ardından kullanıcılar için ideal bir destinasyon olacak. Diğer binlerce yardımcı prog

Android Android Araçlar
5 ( 838 puan )
Fiyat: $0
İsim ShemarooMe
Yapımcı Shemaroo Entertainment Ltd
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 1.0.17 (125)
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
ShemarooMe is the most famous version in the ShemarooMe series of publisher Shemaroo Entertainment Ltd
Mod Version 1.0.17 (125)
Total installs 1,000,000+

İndir (12MB)

Hindistan’dan şovlar içeren en iyi eğlence uygulamasını arıyorsanız ne bekliyorsunuz? ShemarooMe’yi kullanmayı deneyelim. Binlerce ünlü şovun olduğu ideal bir günün ardından kullanıcılar için ideal bir destinasyon olacak. Diğer binlerce yardımcı programla, uygulamadan kesintisiz olarak zengin içerik olarak deneyimleyebilir veya zaman ve alan kısıtlaması olmadan haftalık canlı izleyebilirsiniz…

DİJİTAL PRİMLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Şu anda önde gelen eğlence uygulaması olan bu uygulamadan sayısız avantaj elde edeceksiniz. Birincisi, binlerce benzersiz programı çok sayıda ilginç içerikle bir araya getiren uygulamadır. İçerik sınırlaması konusunda endişelenmeden özgürce eğlenebilirsiniz, her gün izleyeceğiniz yeni bir şeyler her zaman vardır. Özellikle dijital prömiyerlerin keyfini çıkarmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

ShemarooMe ShemarooMe

HERHANGİ BİR FAKTÖR TARAFINDAN ENGELLENMEYEN

Bu, eğlence kullanıcıları için ideal bir uygulama olacaktır. Korsan veya reklamlar tarafından engellenen harika bir şov izlediğinizi hayal edin. O zamanki duygu gerçekten rahatsız edici ve öfkeliydi, değil mi? Ama ShemarooMe kullandığınızda bu asla olmayacak. Zengin içerikli, asla sınırlı erişime sahip olmayan deneyimli programlar olacaksınız.

SADECE BİR HESAP İLE BİRDEN ÇOK CİHAZDA DENEYİM

Birçok kullanıcının sevdiği özel bir şey, bu eğlence uygulamasıdır. Uygulamanın birçok farklı cihazdaki deneyimi de dahil olmak üzere birçok faktörle özgürce özelleştirmek mümkündür. Tek bir hesap ile TV veya bilgisayar gibi birçok cihazda izleyebilirsiniz. Tabii ki izlediğiniz programlarla senkronize olacaklar ve hepsi tek bir ödeme ile yapılabilir.

HER YAŞ GRUBU İÇİN PROGRAM LİMİTLERİ

ShemarooMe, birçok farklı yaşa, hatta küçük çocuklu ailelere bile uygun bir uygulama olacaktır. Kullanıcılar izledikleri programlara göre çocuklarını yönetebilir ve programı yaşlarına uygun olarak sınırlandırabilir. Özellikle emin değilseniz uygulamadan şifreyi kimseye bildirmeden kilit kurabilirsiniz.

ShemarooMe ShemarooMe

ANA ÖZELLİKLER

– Bu uygulamada Hindistan’dan çeşitli içeriklere sahip binlerce ilginç şov yayınlanıyor. Dijital olarak prömiyeri yapılan favori programlarınızın keyfini çıkarın.
– Erişim hakları tarafından kısıtlanmadan veya üçüncü şahıslar tarafından gösterilen reklamlar tarafından engellenmeden en sevdiğiniz programların keyfini çıkarın.
– Tek bir hesap ile telefondan TV’ye birçok farklı cihazda uygulamayı kullanabilir, yine de HD kalitesinden ödün vermeden izlediğiniz programları senkronize edebilirsiniz.
– Programlar yaşa göre dağıtılır, çocukların neleri görebileceğini sınırlar ve ebeveynseniz uygulamaları kilitle yönetir.
– Favori programlarınızı kaydedin ve onlar için klasörlere göre bir liste yapın; onları boş zamanınızda arama zahmetine girmeden tekrar izleyebilirsiniz.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız ShemarooMe ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir