Shadowverse CCG
Shadowverse CCG

Shadowverse CCG v3.7.30 APK + MOD (Menü, Hasar, Sağlık) indir 2022

Shadowverse CCG, birçok zeki ve yetenekli oyuncunun yer aldığı eğlenceli bir kart oyunudur. Bu, binlerce kişinin sevdiği ve katıldığı ünlü bir oyundur.

Android Android Kağıt
4 ( 460 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadowverse CCG
Yapımcı Cygames Inc
Tür Kağıt
Boyut 65M
Versiyon 3.7.30
MOD Menü, Hasar, Sağlık
Orjinal Google Play
Shadowverse CCG is the most famous version in the Shadowverse CCG series of publisher Cygames Inc
Mod Version 3.7.30
Total installs 1,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı
  • Sağlık çarpanı

Bir kart oyunu meraklısı mısınız? Cevabınız evet ise bu oyunu kaçırmayın. Bir çok yeni özellik ve binlerce güzel kart ile bölümlerin tadını en eğlenceli ve rahat şekilde çıkaracaksınız. Tüm rakipleri hızlı ve basit bir şekilde yenmek için bilgi ve kartlar hakkında bildiklerinizi kullanın. Kazanıp kazanmayacağınıza zekanız mı karar verecek?

Shadowverse CCG

KARTLARDAN ÇOK İLGİNÇ HİKÂYE ALIN

Shadowverse CCG’ye gelen oyuncular, birçok heyecan verici hikaye alma ve keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Her hikaye, öğrenmeniz ve kart dünyasına gözlerinizi açmanız için yeni bir şey olacak. Çeşitli türlere sahip hikayelerin yanı sıra bir dizi karakter hakkındaki bilginizi genişlettiğinizi hissedeceksiniz. Üstelik zihninizi rahatlatmak için oldukça hafif ve sessiz bir mekanın keyfine varacaksınız.

Shadowverse CCG

PROFESYONEL OLARAK SESLENDİ

Shadowverse CCG ile ilgili en dikkate değer şey, size çekici ve dinlemesi kolay seslendirme sunmasıdır. Seslendirme sanatçısının sesi son derece etkileyici ve oyuncuya her karttaki her hikayedeki en özgün duyguları aktarıyor. Getirdikleri anlamlı ve heyecan verici içeriğin tadını çıkarmak için en çok ilgilendiğiniz ve etkilendiğiniz bir kartı kendiniz seçebilirsiniz.

Shadowverse CCG

EPİK VE BÜYÜK SAVAŞLARA KATILIN

Shadowverse CCG’ye katılırken, oyuncular rakiplerinin çoğuyla destansı kart savaşlarına katılabilecekler. Aynı maçta, kim daha hızlıysa, kesinlikle oyunda ustalaşacak ve hızlı bir şekilde kazanacaktır. Tüm rakipleri olabildiğince çabuk yenmek için sahip olduğunuz beceri ve deneyimden yararlanın. Kendinize güveniyorsanız bu yardımcı olacaktır; biraz denediğiniz sürece maçın galibi sizden başkasına ait olmayacak. Her maç son derece gergin olacak ve birçok rakibi şiddetle bir arada tutacak, heyecan verici ve gergin bir atmosfer yaratacaktır.

Shadowverse CCG

SİZE BİRÇOK ZENGİN VE ÇEŞİTLİ RESİMLERLE 2000’DEN FAZLA KART SAĞLAR

Shadowverse CCG size birçok benzersiz ve güzel görüntü ile 2000’den fazla kart getirecek. Her kart, farklı bir şekilde dekore edilecek ve bunun için derin ve özel bir vurgu yaratılacaktır. Sadece bu da değil, her kartın renkleri de nazikçe ve uyumlu bir şekilde koordine edilmiştir; her şey son derece yeni ve göz alıcı sanat eserleri yaratmak için bir araya getirilmiştir. Buradan zevk almaya başlayacak ve en çarpıcı desteleri toplamaya ve yaratmaya ilgi duyacaksınız.

Shadowverse CCG

KARAKTERLERİN EĞİTİMİ SON DERECE KALİTELİ VE OLDUKÇA BENZERSİZ BİR MODELİNE SAHİPTİR

Shadowverse CCG’ye katıldığınızda, oyunun getirdiği sevimli karakterler sizi şaşırtacak ve sevindirecek. Sekiz karakter sınıfı var ve her sınıfta benzersiz ve heyecan verici bir model olacak. Oyun alanını daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için kendi özelliklerini getiriyorlar. Lütfen kim olduklarını daha iyi anlamak için her bir karttaki her karakterin kişiliğini keşfedin ve öğrenin. Ayrıca her kartın değerini belirlemede kritik roller üstlenecekler.

GÖREVLERİ TAMAMLADIKTAN SONRA BİRÇOK İLGİNÇ ÖDÜL AL

Shadowverse CCG size önemli ve yüksek değerli ödüller kazandıracak. Belirli bir görevi tamamladığınızda, çok değerli hediyeler alacaksınız ve bu, maçlarda oynama sürecinde size yardımcı olacaktır.

ÖZELLİKLERİ

  • Kartlardan birçok büyüleyici hikaye alın ve keşfedin.
  • Profesyonel seslendirme sanatçılarından romantik ve nazik dublajın keyfini çıkarın.
  • Birçok sevimli karakterle güzel ve canlı bir arayüze sahip olun.
  • Tüm değerli ödülleri almak için görevleri iyi tamamlayın.
  • Dünyanın her yerinden birçok arkadaşınızla birlikte oynayın.


İndir (65M)

Artık indirmeye hazırsınız Shadowverse CCG ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir