Shadows Of Kurgansk
Shadows Of Kurgansk

Shadows of Kurgansk v1.3.61.59 MOD APK (Sınırsız Kristal, Altın, Tanrı Modu) indir 2022


Shadows of Kurgansk, oyuncuların terk edilmiş bir bölgenin gizli sırlarını keşfederken istediklerini yapmaları için derinlemesine dünya gelişimi ile korkunç bir oyun sunuyor.

Android Android Aksiyon
4 ( 863 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadows of Kurgansk
Yapımcı Gaijin Distribution KFT
Tür Aksiyon
Boyut 102M
Versiyon 1.3.61.59
MOD Sınırsız Kristal, Altın, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Shadows of Kurgansk is the most famous version in the Shadows of Kurgansk series of publisher Gaijin Distribution KFT
Mod Version 1.3.61.59
 • MENÜ MOD
 • Tanrı modu
 • Sınırsız kristal
 • Sınırsız altın


İndir (102M)

Shadows of Kurgansk, oyunculara tamamen yeni deneyimler sunmak için uçsuz bucaksız aksiyonu ve ıssız dünyayı birleştiren bir hayatta kalma oyunudur. Özellikle hava durumu ve gündüz ve gece sirkülasyonu en belirgin ve önemlidir, bu da oyuncuların hayatta kalma programlarını etkili bir şekilde düzenlemesini sağlar. Zamanla, lanetli ve ürkütücü bir alanda canlı hikayeler bulabilir ve uzun süredir terk edilmiş sırları ortaya çıkarabilirler.

Kurgansk'ın Gölgeleri

HEYECAN VERİCİ VE BÜYÜK BİR HİKAYE VE KESİMLER

Shadows of Kurgansk, oyuncuların rol yapmaları için heyecan verici ve gergin bir hikaye ile geldiği için diğer hayatta kalma oyunlarının çoğundan tamamen farklıdır. Konu aynı zamanda pek çok psikolojik konu etrafında dönüyor ve oyuncular için her zaman korku, endişe, gerilim vb. gibi olumsuz duygular yaratıyor. Bu arada oyunun anlatımı, oyunculara netlik sağlarken her şeyi daha açık hale getirmek için çevreyi ara sahne ile birleştirmek için mükemmel. kaderlerini anlamak.

Kurgansk'ın Gölgeleri

GECE CANAVARLARIYLA DOLU GENİŞ VE ZORLU DÜNYADA HAYATTA KALIN

Oyun doğası gereği hayatta kalma türündedir, bu nedenle oyuncu gün boyunca işçiliği veya inşası için gerekli kaynakları sürekli olarak toplamalıdır. Her malzemenin bir değeri vardır, ancak oyuncuların tehlikeli vahşi doğaya her keşif gezisinde getirebilecekleri öğelerin ağırlığı konusunda birçok sınırı olacaktır. Ancak, hava karardığında canavarlar veya kaynaklar ortadan kaybolduğu ve oyuncuya daha fazla olumsuz hisler verdiği için işler daha da korkutucu olmaya başlar.

ETKİLEYİCİ BİR OYUN İÇİN SEZGİSEL KONTROL MEKANİZMALARI

Korkunç ve karmaşık unsurların yanı sıra Shadows of Kurgansk, oyuncuların mutlak esnekliğe sahip olmaları için esnek ve hassas bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu, basit eylemler yoluyla çevre ile etkileşimlerini ve belirli etkileşimler için birçok animasyonu içerir. Ayrıca oyuncular, dokunmatik ekrandan daha üstün bir deneyim için kontrol sistemini kişiselleştirebilir veya gamepad’lerle birleştirebilir.

Kurgansk'ın Gölgeleri

GİZLİ SIRLARLA DOLU TERK EDİLMİŞ GENİŞ ARAZİ KEŞFEDİN

Oyunun ana vurgusu, bazı korkunç olaylardan sonra geniş ve terk edilmiş bir dünya ve sadece kötü efektler veya korkunç canavarlarla dolu. Üstelik oyun, canlı 3D grafik öğeleriyle her şeyi daha korkutucu ve beklenmedik hale getiriyor ve hatta herkes için kabuslar yaratmaya yetecek kadar anormallik yaratıyor. Bununla birlikte, oyuncu çorak arazinin derinliklerine indikçe, birçok sır açılacak ve heyecan verici duygular yaratacaktır.

HAYATTA KALMAK İÇİN GEREKLİ EŞYALARI YAPIN VEYA OLUŞTURUN

Oyuncunun yolculuğu dikenler ve zorluklarla dolu olacak, ancak Shadows of Kurgansk zamanla işleri daha karmaşık ve çekici hale getiriyor. Bu nedenle, işçiliği ve inşa sistemi önemlidir, çünkü oyuncu eşyalarını saklamak veya gece baskınlarına direnmek için güçlü üsler oluşturmak için birçok kaynaktan yararlanabilir. Oyuncunun bireysel gelişimine bağlı olarak, derinlemesine crafting sistemi sayesinde her zaman gerekli rahatlığı bulacaktır.

Kurgansk'ın Gölgeleri

Shadows of Kurgansk, dünya dışı ortamı ve birden fazla aşamada mükemmel ve canlı bir şekilde işlenmiş kasvetli grafikleri ile en korkunç ve en şiddetli hayatta kalma oyunlarından biridir. Yine de oynanabilirliği keşfedilme potansiyeliyle doludur ve tehlikeli derinliklere girerken oyuncular için her zaman yeni eğlencelerin kapılarını açar.

ANA ÖZELLİKLER

 • Her şey her günün saatine ve çevreye göre gerçekçi olduğu için, hardcore oyuncular için korkunç bir hayatta kalma oyunu.
 • Zorlu ortamlar ve çeşitli habitatlardaki yaratıklar, oyuncuların çeşitli aşamalar veya anlarda hayatta kalma deneyimlerini teşvik eder.
 • Savaş ve toplanma arasında iç içe geçerken çevreyle esnek etkileşim için yenilikçi ve özgün kontrol mekanizmaları.
 • Derinlemesine bir işçilik sistemi, zorlu çorak araziye tek başına girerken en müreffeh hayatta kalma yaşamını geliştirmek için inşaatı içerir.
 • Sürükleyici bir oyun deneyimi için olağanüstü hikaye anlatımı stillerine sahip büyüleyici bir hikaye ve hatta zaman içinde oyuncuların derin düşüncelerine korkular damgasını vuruyor.


İndir (102M)

Artık indirmeye hazırsınız Shadows of Kurgansk ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGaijin Distribution KFT

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir