Shadow Of Death: Dark Knight
Shadow Of Death: Dark Knight

Shadow of Death: Dark Knight v1.102.4.0 APK (Sınırsız Para, Crytal, Maks Seviye) indir


Shadow of Death: Dark Knight Mod APK – Bu klasik cep boyutundaki fantastik RPG'de karanlık sizi bekliyor. Gölge kılıcınız ve seçtiğiniz kara şövalye ile yandan kaydırmalı bir yolculuğa çıkın.

Android Android Aksiyon
4 ( 424 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadow of Death: Dark Knight
Yapımcı Bravestars Games
Tür Aksiyon
Boyut 187.97 M
Versiyon 1.102.4.0
MOD Menü, Sınırsız Hepsi, Tanrı, Bedava El Sanatları, CD Yok
Orjinal Google Play
Shadow of Death: Dark Knight is the most famous version in the Shadow of Death: Dark Knight series of publisher Bravestars Games
Mod Version 1.102.4.0
MOD 1
  • Sınırsız Ruh
  • Sınırsız Kristal
  • Sınırsız Beceri Puanı
  • Beceri Bekleme Süresi Yok
  • Sınırsız Para


İndir (187.97 M)

Shadow of Death: Dark Knight MOD APK

Shadow of Death: Deep Knight MOD APK, birçok farklı kimliğe sahip ilginç bir savaş oyunudur. Çevrimiçi oyun deneyimi, karşılığında çoğu bilgiyi geri getirecek ve savaşmayı düşüneceksiniz. İlgi çekici bir hikaye ile çevrimiçi oyunda elinizin altında.

shadow of death 6

Büyüleyici mücadele hikayesi

Bu özel oyunla, Aurora’daki ışık diyarı – Işık Şehri’ne katılma fırsatına sahip olmalısınız. Bölge, tanrılar sayesinde bağışlanmıştır ve birçok kraliyet loncası kendi topraklarını korumakta ve geri kazanmak için savaşmaktadır. Çevrimiçi oyuna girmek, burada sırayla rol yapma ve çok sayıda kanlı savaşa katılma alabilir. Burası, Kral Luther’in krallığını kurduğu ve yönettiği yerdir ve siz de bu enerjiyi korumaya yakın tipler olacaksınız. Sır, Sanat, Simya, Astroloji, uyuşturucu online oyunun size sağladığı yerlerdir. Kendinizi bir liderin yerine koymanız ve çok daha fazlasını anlamak için savaşlara katılmanız gerekecek. Shadow of Death: Dark Knight MOD APK‘da, savaşmak ve net cevabı keşfetmek için karakterleri kesinlikle kontrol edeceksiniz, dayanmanın tek yolu her zaman rotadaki canavarları yok etmek, aletler, zırhlar, pratik beceriler toplamak ve gücü artırmak, yüzleşmek riskler önde.

shadow of death 5

Canavar kontrolü ve yıkım mücadelesi

Bu video oyununda geçen mücadele yolculuğu, ormandaki canavarları yok etmek için Shadow’u kontrol altına almalı. Gölge ile her karşılaşmanızda, canavarların üstesinden nasıl geleceğinizi aramaya çalışın, canavarlar sonsuzdur, çoğalırlar ve çok hızlı çoğalırlar. Kahramanlar kahramanlarla savaşıyorlar, bu yüzden rol oynama yoluyla, kazanmak ve birçok şeyi toplamak için çok sayıda düşmanla karşılaşmak ve savaşmak için çaba gösterin. Shadow of Death: Dark Knight‘taki silah ve zırh sistemi 4 sistem etrafında döner: tipik, Hasarlı, Efsanevi, gizli ve Nadir, her araç oyunculara farklı işlevler ve yetenekler getirir. Her araç sistemi, Shadow of Death: Dark Knight‘a çeşitli güçler verir. Her miktarla, Kahramanınız daha da fazla yeni beceri ve yetenek alacak.

shadow of death 4

Canlı ve özel çizimler

Shadow of Death: Dark Knight‘ın çizimleri pek çok farklı bileşen içerecek ve insanlar çok sayıda harika bileşen deneyimleyecek. Işık ve gölgeden ilham alan video oyunu, renk miktarlarını ve çeşitli oyun görünümlerini bölerek oyuncuların bariz bir şekilde büyük farka sahip olmasını sağlıyor. Video oyununa her başladığınızda, kahramanın becerileri ve kombinasyonlarının göz kamaştırıcı etkilerinin tadını çıkarabilirsiniz, bu da sizi başlangıçta aşırı yüklü hale getirebilir.


İndir (187.97 M)

Artık indirmeye hazırsınız Shadow of Death: Dark Knight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBravestars Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir