Shadow Ninja 2
Shadow Ninja 2

Shadow Ninja 2 v2.19.0 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Shadow Ninja 2 APK yepyeni bir kaydırma aksiyon oyunudur. Oyuncular intikam için diğer gladyatörlerle heyecanlı kılıç dövüşlerine katılacaklar. Oyunun büyüleyici bir konusu ve dramatik karanlık bir arka planı var. Düşmanı yenmek ve seviyeyi bitirmek

Android Android Aksiyon
5 ( 97 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadow Ninja 2
Yapımcı G2Box
Tür Aksiyon
Boyut 93MB
Versiyon 2.19.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Shadow Ninja 2 is the most famous version in the Shadow Ninja 2 series of publisher G2Box
Mod Version 2.19.0
Total installs 500+

İndir (93MB)

Shadow Ninja 2 APK yepyeni bir kaydırma aksiyon oyunudur. Oyuncular intikam için diğer gladyatörlerle heyecanlı kılıç dövüşlerine katılacaklar. Oyunun büyüleyici bir konusu ve dramatik karanlık bir arka planı var. Düşmanı yenmek ve seviyeyi bitirmek için kazanmak için dövüş becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Oyun, benzersiz bir savaş alanı tasarımıyla keskin 3D grafiklere sahip ve oyuncuları cezbediyor.

Gölge Ninjası 2

OYUNUN PARİSİNİ KEŞFEDİN

Shadow Ninja 2’de Shimazu adında güçlü bir samuray olarak oynayacaksınız. Takeda adlı kötü bir iblisi öldürmek için kılıç dövüşü yeteneklerinizi kullanacaksınız. Bu iblis, Fudo adlı başka bir iblisin yardımıyla oğlunuzu ve karınızı kaçırdı. On yıl önce Takeda, Shimazu tarafından da mühürlendi, bu yüzden senin görevin intikam almaya çalışmak ve oğlunuzu şeytani şeytandan kurtarmak. Tuzaklara düşmemek için stratejik düşünmeli ve işinize odaklanmalısınız.

Gölge Ninjası 2

DÜŞMANI YOK ETMEK İÇİN ÖZEL BECERİLER

Takeda’yı yenebilmek için yeterli dövüş becerilerine sahip olmalısınız. Becerilerinizi geliştirebilmek için savaş sırasında topladığınız madeni paralar ve elmaslarla samurayınızı yükseltmeniz gerekiyor. Oyuncular savaşta atılma, kaybolma, Shuriken fırlatma ve kontrol noktası dahil olmak üzere dört ana beceriyi kullanacaklar.

İlk olarak, yakın dövüşte bir çizgi kullanabilir ve menzilli saldırılara gerek kalmadan hedefleri hızla ortadan kaldırabilirsiniz. İkincisi, dönüşüm becerisidir. Bu, düşmanlar sizi görmeden ve saldırının nereden başladığını bilmeden saldırmanızı kolaylaştırır. Sırada, düşmanları hızlı bir şekilde devirmek için uzun mesafeden düşmanlara saldırmanıza yardımcı olan shuriken fırlatma becerisi var ve düşmanların size saldırması zor. Son olarak kontrol noktaları, bu kontrol noktaları taşınamaz, ancak başka bir yere yeni bir kontrol noktası yerleştirebilirsiniz ve bir süre sonra görünecektir.

Gölge Ninjası 2

BASİT GRAFİK VE SES TASARIMI

Üretici, basit ama çarpıcı ve ayrıntılı grafiklere sahip bir oyun yarattı. Oyun karanlık ve kasvetli bir ortam seçmiş ve her şey karanlık bir uzayda ve karakterlerin hepsi siyah gölgeler. Harika 3D grafiklerle oyun, ekranda özel saldırılar ve silah efektleri oluşturmuştur. Aynı zamanda, ses de hafifliği ile oyuncuları cezbeden ama son derece merak uyandıran bir kısımdır.

Gölge Ninjası 2

ANA ÖZELLİKLER

  • Zorlayıcı hikaye: Shimazu’nun oğlu ve karısının intikamını almak için savaşın.
  • Özel dövüş becerileri: kısa çizgi, dönüş, shuriken fırlat, kontrol noktası.
  • Düşmanlara yönelik saldırıyı artırmak için samurayları madeni para veya elmaslarla yükseltin.
  • Basit ve kolay oynanış, kullanıcıların erişmesini kolaylaştırır.
  • Güzel eşleşmeler yaratan keskin 3D grafikler.


İndir (93MB)

Artık indirmeye hazırsınız Shadow Ninja 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir