Shadow Knights
Shadow Knights

Shadow Knights: Idle RPG v46 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Shadow Knights: Idle RPG bir rol yapma aksiyon oyunudur; Bu oyunda, karanlık lord tarafından yönetilen kötü orduyla savaşmak ve onları yok etmek için bir kara şövalyeye dönüşeceksiniz. Bu oyunda, şimdiye kadarki muazzam ölçekte bir maçın tadını çıkar

Android Android Rol Oyunu
4 ( 610 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadow Knights
Yapımcı CookApps
Tür Rol Oyunu
Boyut 109M
Versiyon 46
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Shadow Knights is the most famous version in the Shadow Knights series of publisher CookApps
Mod Version 46
Total installs 100,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar x 1000
  • Tanrı modu
  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Elmas
  • Sınırsız Ruh
  • Sınırsız Yeniden Doğuş Taşları
  • Sınırsız Jeton
* Kullanırken tümü azalmaz

Shadow Knights: Idle RPG bir rol yapma aksiyon oyunudur; Bu oyunda, karanlık lord tarafından yönetilen kötü orduyla savaşmak ve onları yok etmek için bir kara şövalyeye dönüşeceksiniz. Bu oyunda, şimdiye kadarki muazzam ölçekte bir maçın tadını çıkaracaksınız. Eşsiz bağlamın ve benzersiz özelliklerin mükemmel birleşimi, yüzlerce ve binlerce oyuncuyu katılmaya çeken güzel bir oyun yarattı.

Gölge Şövalyeleri: Boşta RPG Gölge Şövalyeleri: Boşta RPG

TAKIMINIZA VE SAVAŞINIZA KOMUTA VERİN

Takım arkadaşlarınızla savaşmak, güçlü bir ordu oluşturmak için daha fazla müttefik toplamak, en iyi maçı getirmek için size eşlik ettiğinizde oyun daha eğlenceli hale gelecek. Karanlık lejyonu yenmek ve üstün komuta kazanmak için ordunuzun lideri olun. Düşman ne kadar güçlü olursa olsun, tüm gücünüzle savaşmalı ve onları canlandırmalı, onları kendi gölge askerleriniz yapmalı, kötü karanlık lordu yok edebilmek için gücünüzü artırmalısınız.

Oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz roller verecek, orduya liderlik eden bir lider olacak veya akıllı stratejiler yaparak yetenekli bir stratejist olacaksınız. Sizi tehlikeye atabilecek beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız geri çekilme özelliğini kullanabilirsiniz. Zekice komutanınız altında ordu çabucak kazanacak. Düşmanı kendinize çekmek için stratejiler geliştirin, böylece ordunuzu güçlendirin.

Gölge Şövalyeleri: Boşta RPG Gölge Şövalyeleri: Boşta RPG

EKİBİNİZİ VE BECERİLERİNİZİ YÜKSELTİN

Her beceri, karakter yaratma veya oyun bağlamı, oyuncuların merakına ve keşfetme arzusuna neden olan gizemli bir özelliğe sahiptir. Birçok oyuncuyu kendine çeken oyunda dikkat çeken bir şey de farklı beceri ve hamlelere sahip kartlar. Bu hareketlerin her biri benzersiz bir güç unsuru taşıyacaktır.

Ayrıca, Gölge Şövalyeleri ayrıca oyunculara dövüş ruhlarını geliştirmeleri için birçok silah sağlayarak, oyuncuların güçlü düşmanlarla karşılaştıklarında daha özgüvenli olmalarına yardımcı olur. Her maçın herkesin arzu ettiği nihai güce sahip bir silahı olacak ve bu üstün silah hakkını hemen kendin almalısın. Seviye ne kadar yüksek olursa, oyun o kadar karmaşık olacaktır. Becerileri yükseltmek ve daha fazla yeni silah satın almak için savaşarak çok sayıda altın ve elmas kazanın

Gölge Şövalyeleri: Boşta RPG Gölge Şövalyeleri: Boşta RPG

OYUN ÇOK ÖZEL BİR ARAYÜZE SAHİPTİR

Oyun çok karakteristik bir arayüze sahip, ekranın üst yarısı oyundaki karakterlerin savaşacağı yer olacak ve ekranın alt yarısı oyuncuların karakterin gücünü yükseltmesine yardımcı olacak alandır. Ekranda görüntülenen beceri efektleri çok dikkat çekici; oyuncu savaş sırasında görüntülenmesini istemiyorsa, bunları kapatmak için ayarlara da gidebilir.

Her karakter başında bir sağlık çubuğu taşıyacak; dövüştüğünüzde, istatistikler ayrıntılı olarak görüntülenecektir; bu, oyuncunun karakteri anında gözlemlemesine ve ona kan sağlamasına yardımcı olur. Shadow Knights’ın grafikleri, neredeyse oyunun adı gibi koyu bir renge sahip. Bu savaşlar farklı yer ve zamanlarda gerçekleşecek.


İndir (109M)

Artık indirmeye hazırsınız Shadow Knights ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCookApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir