Shadow Knight
Shadow Knight

Shadow Knight v1.25.6 APK indir (Ölümsüzlük/CD Yok) 2022


İndir (179M)

Shadow Knight, korkunç bir lanetin musallat olduğu mutlu bir diyarın kontrolden çıktığını ve farklı güçler arasındaki savaşların acımasızca gerçekleştiğini konu alan bir fantezi planına dayanıyor. Kaotik bir durum yardım edecek birine ihtiyaç duyar v

Android Android Aksiyon
5 ( 281 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadow Knight
Yapımcı Fansipan Limited
Tür Aksiyon
Boyut 179M
Versiyon 1.25.6
MOD Bilgisi Ölümsüzlük/CD Yok
Orjinal Google Play
Shadow Knight is the most famous version in the Shadow Knight series of publisher Fansipan Limited
Mod Version 1.25.6
Total installs 5,000,000+
MOD V1
 • Ölümsüzlük

MOD V2
 • MENÜ MODU
 • Ölümsüzlük
 • Yüksek Hasar

MOD V3
 • Mod Menüsü
 • Tanrı Modu
 • Düşmanı Devre Dışı Bırak
 • Beceri Bekleme Süresi Yok
 • Otomatik Kazanma Aşaması

Shadow Knight, korkunç bir lanetin musallat olduğu mutlu bir diyarın kontrolden çıktığını ve farklı güçler arasındaki savaşların acımasızca gerçekleştiğini konu alan bir fantezi planına dayanıyor. Kaotik bir durum yardım edecek birine ihtiyaç duyar ve seçilen kişi sizsiniz – adalet şövalyesi. Enkarne olun ve dalgalar, düşman türleri arasında savaşın, artan zorluklarla yeni seviyeleri fethedin. dünyayı kurtarabilir misin? Görevi alın ve bugün fethedin!

Shadow Knight: Ninja Samurai – Dövüş Oyunları

ESKİ ŞEYLERDEKİ YENİLİKLER

Harmonia dünyası olarak adlandırılan burası, Gölge Şövalye’nin geçtiği alandır. Eski platforma ve bıraktığımız olumlu kullanıcı incelemelerine dayanarak, onu mükemmelleştirmek için çok çalıştık ve daha iyi olmayan ek bir güncelleme ile geri döndük. Kampanya aşamalarında büyülü bir özelliğin eşlik ettiği Kazetsu ismiyle yeni bir karakter ortaya çıkıyor. Sadece 1. sezonun başarısını durdurmakla kalmayıp, Battle Pass şimdi 2. sezonu başlattı ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacağına söz veriyor. Ayrıca mağaza, diğer reklamların yerini alan Night Devil görünümleri ve Premium Sandıklar eklediğinde daha fazla seçeneğiniz olur. Güncellenmiş sürümde hatalar giderildi, şimdi oyuna gidin ve keyfini çıkarın!

Shadow Knight: Ninja Samurai – Dövüş Oyunları

KAN KAMPANYASINDA ÖZEL ŞEYLER

Shadow Knight tamamen karanlıkla çevrili, çok az ışık olacak ve o dünyaya adım attığınızda ne hissediyorsunuz? Barışın ışığını kazanmak için bir barış gücü rolünü oynayarak, sonsuz savaşların gerçekten kanlı ve soğuk yolunu deneyimleyin. Adalet kılıcını kullan ve düşmanı öldür, seviyeyi geç, en güçlü nesneye gel. Dağlar, düzlükler, yamaçlar veya büyük bir delik gibi birçok arazi türü, düşmanları arayarak eylemlerde ustalaşmanız ve araziyi aşmanız gerekecek.

Macera, karanlık ve sizi heyecanlandıracak savaşlar ile oyunun çok fazla gizemi var, kendinizi kaptırın ve keyfini çıkarın. İster ormanda, ister denizde, ister şehirde geçsin, en güçlü savaşçı olacağına inanıyorum. İlerleyin ve canavarları ve zombileri temizleyin, her güç kaynağının patronlarına giden yolu açın!

Shadow Knight: Ninja Samurai – Dövüş Oyunları

GÜÇLÜ SAVAŞIN KAHRAMANINA YARDIMCI OLUN

Shadow Knight’daki her savaştan sonra bir görev, bu görevi tamamladığınızda gizemli ödüller alacaksınız. Endişelenmeyin çünkü görev sayısı çok fazla ve günlük olarak güncelleniyor, işiniz yok etmek ve başarıları kazanmak. Mücevherler, enerji, fethetmenizi bekleyen hazinelerin kilidini açmak için anahtarlar!

Çantada karakterinizin ekipmanını bulacaksınız ve ayrıca mağazayı ziyaret ederek onları yenileyebilirsiniz. Değerli eşyaları, nadir silahları toplayın ve ekipman kullanarak yükseltin, kesinlikle güçlü olun ve düşmanı yenmek için en hızlı olun. Oyundan çıktığınız süre boyunca merak etmeyin, şövalyeniz otomatik olarak hala yoğun eğitimde, dönüşünüz güçlü bir atlı tarafından karşılanacak!

Shadow Knight: Ninja Samurai – Dövüş Oyunları

MÜCADELEYİ FETHETMEK İÇİN HAZIR MODUNU AÇIN

Harmonia diyarı hakkında ilginç ve gizemli hikayelerle yeni bir fantezi dünyası açan Shadow Knight, oyuncuları gerçekten en küçük ayrıntılardan çekiyor. Silahları donatın, becerilerinizi geliştirin ve savaşın, sizi bekleyen düşmanı yenin. Daha önce olduğu gibi aynı ışığı ve mutluluğu getiren seçkin bir savaşçı olun. Daha iyi bir deneyim için arkadaşlarınızla paylaşın ve oynayın, yorum bırakmayı unutmayın!


İndir (179M)

Artık indirmeye hazırsınız Shadow Knight ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.