Shadow Hero: City Fighter
Shadow Hero: City Fighter

Shadow Hero: City Fighter v1.7.4 APK (Sınırsız Para) indir

Kaptan Kahraman Mod APK, ilgi çekici dövüşlerle heyecan verici bir aksiyon rol yapma oyunudur. Bir çizgi romandan kurgusal bir karakteri oynayacak ve suçlularla ve onların patronlarıyla savaşacaksınız.

Android Android Macera
4 ( 74 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadow Hero: City Fighter
Yapımcı Superhero Academy
Tür Macera
Boyut 157.14 M
Versiyon 1.7.4
MOD Sınırsız Para, Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Shadow Hero: City Fighter is the most famous version in the Shadow Hero: City Fighter series of publisher Superhero Academy
Mod Version 1.7.4

Shadow Hero: City Fighter MOD APK

Shadow Hero: City Fighter MOD APK oyununda tüm dünyayı gerçekten kurtarmak için süper kahramanlara dönüşün. Buradaki insanların rahatını yeniden sağlamak için kasabanın her yerinde çok çeşitli rakip birliklerle savaşabilir. Sizi takip etmek isteyen çok çeşitli düşman birliklerini zahmetsizce yok etmek için sahip olduğunuz gücü esnek bir şekilde kullanın.

tanıdık oyun

Bir süper kahramanın rolünü üstleniyorsunuz ve yine de çok yönlü değişiklik, profesyonel ateşli silah kontrolü veya aşırı engel yetenekleri gibi özel yeteneklere sahipsiniz. Her aşamada göreviniz, başka bir seviyenin kilidini açmak için şehrin her yerindeki rakip birlikleri yok etmektir. Düşman tarafından asla saldırıya uğramadan, oyun ekranıyla ilgili işlevi esnek bir şekilde yönetme becerisini gösterin. Görevi bitirmek, her miktarda göreve karşılık gelen bir ödül alacaksınız.

shadow hero city fighter 1

Çeşitli çevrimiçi oyun ayarları

sadece yerde savaşmakla kalmayıp, hem sizi hem de düşmanı ek olarak havada tatmin edin. Son derece zorlu dövüş meydan okumaları ve savaşırken karşınıza çıkan engellerle ilginç hava muharebesini hissedin. Bu zorlu meydan okumada, görevi daha kolay bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak daha fazla araç veya öğe, özellikle tüfekler, tabancalar almak ve seçtiğiniz her mermiyi vurma yeteneğini güncellemek isteyeceksiniz.

Dövüş ürünlerini güncelle

Saldırıya uğrama olasılığını azaltmak için, yaşam için kasklar, zırh birimleri, eldivenler gibi daha fazla güvenlik ürünü sağlamanız gerekecek … Her öğe, düşman kuvvetini artırarak şok saldırısında sizi korumak için aslında çeşitli özelliklere sahiptir. Teşvik satın almak için kullandığınız şeylerin yanı sıra, az önce öldürdüğünüz rakibin üzerinde kolayca bir şeyler toplayabilir veya araçlarla savaşabilirsiniz.

shadow hero city fighter 2

Gizemli bir üs inşa et

Genel oyun, düşmanı zamanla yok etmeyi imkansız kılan sayısız düşman askeriyle yüzleşirken bir stratejiye sahip olmayı gerektirir. Rakibin zamanla saldırmanın bir yolunu bulamayacağı sürpriz bir saldırı yapabileceğiniz bir yere de gizlenmek için bir üs sığınağı inşa edin. Temel sığınağı oluşturmak için doğrudan kereste veya sokakta görünen büyük sandıklar gibi malzemeleri kullanır, ürünleri biriktirir ve stratejik bir üs olarak yerler seçersiniz.

Grafikler ve ses efektleri

Renkli fotoğraflar, sürekli geçişler ve çekici süper kahraman veya kötü adam karakterleri, bu video oyunu dünyasına girerken gerçekçi bir bilgi sağlar. Silah sesleri veya rakibin içinden geçen saldırılar içeren mükemmel ses klipleri, savaşmak için daha da heyecanlı olmanızı sağlar. Fon müziği, ışıltılı ve güçlü fon müziği ile savaşan doğa ile doludur.


İndir (157.14 M)

Artık indirmeye hazırsınız Shadow Hero: City Fighter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSuperhero Academy

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir