Shadow Fighter 2
Shadow Fighter 2

Shadow Fighter 2 v1.20.1 APK indir (Para, Mega Menü) 2022


Bu, sadece bir ninja dövüş oyunu değil, her oyuncunun kaçırmaması gereken bir aksiyon rol yapma oyunu olacak, ancak bu oyunda çok şey başarabilirsiniz. Oyuncular, orman veya çöl gibi her seviyede geliştirilmiş birçok farklı alanda maceraya atılmak iç

Android Android Aksiyon
4 ( 463 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadow fighter 2
Yapımcı TOH Games
Tür Aksiyon
Boyut 42M
Versiyon 1.20.1
MOD Sınırsız Para, Mega Menü
Orjinal Google Play
Shadow fighter 2 is the most famous version in the Shadow fighter 2 series of publisher TOH Games
Mod Version 1.20.1
 • MENÜ MODU
 • Tek vuruşta öldürme
 • Tanrı modu
 • Ödül 500.000 altın
 • Ödül 10.000 exp


İndir (42M)

Bu, sadece bir ninja dövüş oyunu değil, her oyuncunun kaçırmaması gereken bir aksiyon rol yapma oyunu olacak, ancak bu oyunda çok şey başarabilirsiniz. Oyuncular, orman veya çöl gibi her seviyede geliştirilmiş birçok farklı alanda maceraya atılmak için karakteri kontrol edecekler. Kahramanca güçler kullanarak, dalga dalga zombileri veya birden fazla patron canavarı yen. Her savaş en şiddetli çatışma olacak. Birçok seviye boyunca, gücünüz artacaktır.

Gölge savaşçısı 2: Gölge ve ninja dövüş oyunları

KAHRAMAN KOLEKSİYONUNU TOPLA VE DEĞİŞTİR

Oyuncular benzersiz güçlere sahip kahramanlar olacak, siz dünyayı canavarların istilasından kurtarmak için nihai kurtarıcı olarak. Beş farklı kahramanla kahraman karakterini seçerek savaşa katılın. Bunlar üç ninja, at şövalyesi ve son olarak bir din adamı. Gölge savaşçısı gibi, eroin Gölge savaşçısı iki de güçlü yeteneklere sahiptir. Fakat oyunun başlangıcındaki güç çok fazla seviyeden geçemiyor, bu yüzden onu her geçen gün yükseltmeniz gerekiyor.

Gölge savaşçısı 2: Gölge ve ninja dövüş oyunları

KIRMIZI SAVAŞLARLA 150’DEN FAZLA SEVİYE

Shadow Fighter 2 size karşı koyamayacağınız birçok “sürpriz” getirecek. Her şiddetli savaş birbiri ardına gelir ve size dinlenmeniz veya iyileşmeniz için zaman bile vermez. Bu bir artı ama aynı zamanda birçok heyecan verici savaş söz konusu olduğunda bir dezavantaj. Oyuncular, geçmek için 150’den fazla resmi seviyeye eşdeğer yüzlerce zorlu savaştan geçmek zorunda. Bu kadar çok savaşla karşılaştığınızda cesaretiniz kırılmasın. Gücünüzü geliştirmeniz için bir fırsattır.

Gölge savaşçısı 2: Gölge ve ninja dövüş oyunları

3 TEMEL OYUN MODU VE ÇEŞİTLİ YAN GÖREVLER

Ormanlar veya zindanlar gibi farklı ortamlarda gerçekleşen şiddetli savaşları kolayca bulun. Bu oyuna gelirken bu tür savaşları yaşamak kaçınılmazdır. Kolaydan son derece zora kadar 3 temel oyun modunda 150’den fazla resmi savaş yaşayacaksınız. Oyun modu seçimi sahip olduğunuz eşyaların yanı sıra yeteneklerinize de bağlıdır fakat zordan zora modlarda düşmanlar son derece agresif olduğu için gücünüzü ölçmenizi tavsiye ederim.

Ancak bu modlarda savaşma fırsatınız varsa hiçbir savaşı atlamayın. Shadow Fighter 2’deki yüzlerce resmi savaşın yanı sıra çeşitli küçük görevler de gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu, görevi İnternet desteği olmadan gerçekleştirebilmeniz için çevrimdışı bir oyundur. Günlük görevleri tamamlarken, kalifiye olursanız, resmi savaşlarda yardımcı olan diğer birçok değerli eşyayı geri getirebilirsiniz.

Gölge savaşçısı 2: Gölge ve ninja dövüş oyunları

SİLAHLARLA TAMAMEN SİLAHLANMIŞ, HER CANAVARI YENME

Silahları desteklemeden savaşamazsınız; Bu oyuna katılırken emin olduğum şey bu. Çıplak elle hiçbir kahraman, canavarları veya küçük zombileri yenemez ve belirli bir silah veya strateji olmadan onlara yaklaşamazsınız bile. Bu nedenle, tehlikeli savaşlara girerken uygun silahı seçin. Daha ilk adımdan güçlü saldırılar yapın ve canavar dalgaları gönderin.

BİRÇOK YENİ KARAKTERİN KİLİDİNİ AÇIN VE SİLAHLAR EKLEYİN

Shadow Fighter 2’de yan görevleri tamamlarsanız veya bir tanıtım videosu izlerken onu alırsanız beş kahraman karaktere sahip olma şansı. Herhangi bir çaba sarf etmeniz gerekmediğinde bu basit fırsatları kaçırmayın. Hatta videoyu izlerken daha gelişmiş silahların kilidini de açabilirsiniz. Sadece birkaç dokunuşla cephaneliğinizi büyütün veya dükkandan daha fazla teçhizat veya silah satın alabilirsiniz. Savaşlara başlamadan önce yeterli silahı kuşandığınızdan emin olun.

Gölge savaşçısı 2: Gölge ve ninja dövüş oyunları

ANA ÖZELLİKLER

 • Ninja, at şövalyesi veya din adamı olarak 3 farklı pozisyondan beş kahramanla benzersiz bir kahraman koleksiyonunda karakterleri toplayın ve özelleştirin.
 • Şiddetli savaşlara karşılık gelen 150’den fazla seviyeden geçtikten sonra yeteneklerinizi geliştirin ve uygulayın.
 • Kolaydan son derece zora kadar üç temel oyun modunu tamamlayın; ayrıca birçok eşya elde edebilmek için her gün gerçekleşen birçok yan görevden geçmek zorundasın.
 • Her canavar veya pis zombi sürüsünü yenmek için silahlardan kılıçlara ve koruyucu teçhizata kadar silahlarla tam donanımlı.
 • Tanıtım videoları izleyerek daha fazla karakterin veya gelişmiş silahların kilidini açın; Ekipmanınız yeterli değilse dükkandan daha fazla ekipman da satın alabilirsiniz.


İndir (42M)

Artık indirmeye hazırsınız Shadow fighter 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir