Sgallery
Sgallery

Sgallery v10.3.8 APK indir (VIP Kilidi Açık) 2022


Özel bir yere ihtiyacınız varsa ve kimsenin bilmesini istemiyorsanız, şu anda Sgallery'ye gelmek için neyi bekliyorsunuz? Bu yazılım mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve size daha önce hiç yaşamadığınız inanılmaz deneyimler sunar. Bu uygulama, uygu

Android Android Araçlar
4 ( 171 puan )
Fiyat: $0
İsim Sgallery
Yapımcı FishingNet
Tür Araçlar
Boyut 11MB
Versiyon 10.3.8
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Sgallery is the most famous version in the Sgallery series of publisher FishingNet
Mod Version 10.3.8
Total installs 500,000+

İndir (11MB)

Özel bir yere ihtiyacınız varsa ve kimsenin bilmesini istemiyorsanız, şu anda Sgallery’ye gelmek için neyi bekliyorsunuz? Bu yazılım mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve size daha önce hiç yaşamadığınız inanılmaz deneyimler sunar. Bu uygulama, uygulama simgesini gizleyerek tamamen gizli kalmanıza olanak tanır. Kullanıcılar, fark edilme riski olmadan bu alanda özel fotoğraf ve videolar yayınlayabilirler.

DOSYALAR KOLAYCA YENİDEN BOYUTLANDIRILABİLİR VE BİÇİMLENDİRİLEBİLİR

Kullanıcılar, Sgallery’yi kullanırken inanılmaz derecede yüksek güvenlikle geniş bir depolama alanının keyfini çıkarabilecekler. Muhteşem özellikleri yaşamak istediğiniz içeriği AES şifreleme yöntemi ile şifreleyin. Kullanıcıların bu uygulamada kaydetmeye aktarırken biçim, boyut veya kalite konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Olağanüstü HD kalitesini korurken en uygun biçimleri değiştirmenize olanak tanır. Bunun dışında, fotoğraf çekmek veya istediğiniz anları kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Sgallery – fotoğrafları ve videoları gizle Sgallery – fotoğrafları ve videoları gizle

UYGULAMA VE DİĞER UYGULAMA İKONLARINI GİZLE

Sgallery söz konusu olduğunda, kullanıcılar programlarının simgelerini ve başkalarının bilmesini istemedikleri hassas uygulamaları gizleyebilirler. Ayrıca, sistemin önceden yüklenmiş programlarını dondurabilirsiniz. Bu uygulamada sakladığınız bilgiler tamamen gizli ve güvenli olacak, bu nedenle başkaları tarafından keşfedilmesi veya okunması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

SOĞUK KAMUFLAJ SEMBOLLERİ MEVCUTTUR

Uygulamanın sembolünü maskelemeye ek olarak, Sgallery’nin sistemi size, kimsenin haberi olmadan kusursuzca gizleyebileceğiniz ek ilgi çekici ve çekici simgeler sağladı. Kullanıcılar, diğer şeylerin yanı sıra bunu bir hesap makinesi veya sistem dönüştürücü olarak gizleyebilir. Sonuç olarak, hiç kimse onu tespit edemez ve bilgileriniz tamamen güvende olur.

Sgallery – fotoğrafları ve videoları gizle Sgallery – fotoğrafları ve videoları gizle

SON DERECE HIZLI UYGULAMA AÇMA VE KAPATMA

Uygulamayı başlatabilir ve sadece birkaç basit işlemle yetkin ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu son teknoloji program, hızlı açma ve kapama için size daha fazla seçenek sunar. Kullanıcı, telefonu sallayarak uygulamadan çıkış yapabilir; ve Ayrıca, parmak izi ile kilit açma yoluyla kilidi açmanın daha hızlı ve daha güvenli bir yolunu sunar.

DAHA FAZLA GÜVENLİK İÇİN UYGULAMALARINIZA BİR ŞİFRE EKLEYİN.

Bu uygulamayı ziyaret ettiğinizde sizden bir şifre isteyecektir. Bu nedenle, ilgi çekici fotoğraflarınız ve videolarınız ile birlikte bilgi çalmaktan kaçınmak için kullanıcılar farklı bir şifre oluşturmalıdır. Birisi kasıtlı olarak başka bir cihazdan uygulamanıza girmeye çalıştığında, sistem size davranışı yapıp yapmadığınızı onaylamanızı isteyen bir bildirim gönderir. Parolanızı unutursanız paniğe kapılmanıza gerek yok çünkü uygulama parolayı geri yüklemek için basit prosedürler içeriyor.

Kullanıcılar sınırsız özel alana ve tam güvenliğe sahiptir. Sgallery’deki kullanıcılar, birçok farklı tema için sayısız renk seçebilir ve kendi ayırt edici temalarını oluşturmak için muhteşem bir arayüz geliştirebilir. Aynı zamanda daha fazla kullanıcıyı cezbeden temel ve basittir.

Sgallery – fotoğrafları ve videoları gizle Sgallery – fotoğrafları ve videoları gizle

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok farklı format ve boyutta bu uygulamada bilgi, belge, resim, eğlenceli ve ilginç videolar paylaşmak için.
  • İnsanların gözlerini aldatmak ve uygulama güvenliğini sağlamak için uygulama simgelerini gizleyin ve diğer çekici simgeleri içlerinde gizleyin.
  • Sistemde kurulu olan diğer uygulamaları gizleyebilir ve uygulamanın güvenliğini ve emniyetini artırabilir.
  • Belirlediğiniz parmak izi veya şifre ile kilidi açın. Ayrıca telefonun hafif bir sallanması ile uygulama sizin için otomatik olarak kapanacaktır.
  • Kullanımı kolay, herkese uygun, güvenlik sistemi ve arayüzü de son derece güzel ve kalitesi daha çok kullanıcıyı kendine çekiyor.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sgallery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir