Seven – 7 Minute Workout
Seven – 7 Minute Workout

Seven – 7 Minute Workout v9.15.08 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Seven – 7 Minute Workout, spor salonuna gitmek zorunda kalmadan evde pratik yapabilmeniz için sahip olmanız gereken kullanışlı bir uygulamadır. Makine ve ekipmanlarla çok sıkı çalışmak istemiyorsanız, aynı uygulama ile günde 7 dakikanızı forma girmey

Android Android Fitness
4 ( 558 puan )
Fiyat: $0
İsim Seven – 7 Minute Workout
Yapımcı Perigee AB
Tür Fitness
Boyut 140MB
Versiyon 9.15.08
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Seven – 7 Minute Workout is the most famous version in the Seven – 7 Minute Workout series of publisher Perigee AB
Mod Version 9.15.08
Total installs 5,000,000+

İndir (140MB)

Seven – 7 Minute Workout, spor salonuna gitmek zorunda kalmadan evde pratik yapabilmeniz için sahip olmanız gereken kullanışlı bir uygulamadır. Makine ve ekipmanlarla çok sıkı çalışmak istemiyorsanız, aynı uygulama ile günde 7 dakikanızı forma girmeye çalışın. Düzenli olarak pratik yapmaya çalışırsanız çok uzun sürmeyecektir ve uygulamanın sunduğu çekici özellikler daha fazla motive olmanıza yardımcı olacaktır.

Yedi – 7 Dakika Antrenman Yedi – 7 Dakika Antrenman

EVDE SADECE BİRKAÇ DAKİKA İLE SON DERECE HIZLI EGZERSİZ YAPIN

Oldukça hareketsiz ama yine de fit bir vücuda sahip olmak isteyen biriyseniz, Yedi – 7 Dakikalık Antrenman kaçırılmaması gereken mükemmel bir seçim olacaktır. Çok fazla zaman ve para harcayan spor salonuna gitmeye kıyasla, evde sadece 7 dakikada egzersiz yapabilir, ancak yine de etkili olabilirsiniz. Her gün uygulama ile sadece biraz zaman geçirmeye çalışır, daha sonra mutlaka bir süre sonra istediğiniz vücuda kavuşursunuz.

EGZERSİZLER ÇOK BİLİMSEL OLARAK TASARLANMIŞTIR

Bu tür bir eğitim konusunda hala kafanız karıştıysa endişelenmeyin çünkü kombine egzersizlerin tümü yüksek yoğunluklu egzersizlerdir. Kilo vermek, yağ yakmak, kas inşa etmek veya sadece vücudunuzu güçlendirmek gibi birçok farklı amaca hizmet etmek için pratik yapmanıza yardımcı olacaklar. Egzersizler McMaster, Ontario ve Hamilton üniversiteleri tarafından yapılan bir araştırmaya dayalı olarak geliştirildiğinden, artık bu uygulamayı seçerken kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Yedi – 7 Dakika Antrenman Yedi – 7 Dakika Antrenman

ANTRENMAN İLERLEMENİZİ TAKİP EDİN

An interesting feature that the application has brought to users is to assist them in tracking their workout results every day or for a week. You just need to select the Statistics and Goals section to know how long you have exercised today and how many calories have been burned. Not only that, but from there, you can easily control your practice and know if you broke yesterday’s record today or not?

IT DOES NOT REQUIRE EQUIPMENT AND MACHINES FOR EXERCISE

Birçok insan hala spor salonuna gitmenin ve oradaki ekipman veya makinelerle çalışmanın oldukça etkili olduğunu düşünüyor, ancak bu doğru değil; durum böyle değil. Şu anda, Seven – 7 Minute Workout, özellikle ekipman kullanmadan herkese uygun olacak şekilde tasarlanmış birçok egzersiz sağlamıştır. Ağırlıkların baskısı altında olmayacak olsanız da, her egzersizdeki hareketler ilk birkaç dakika içinde sizi terletecektir.

EKSTRA MOTİVASYON İÇİN DAHA FAZLA ARKADAŞINI DAVET ET

Tek başına pratik yapmak bazen oldukça sıkıcı olabilir, bu nedenle Seven – 7 Minute Workout ayrıca arkadaşlarınızı birlikte pratik yapmaya davet etme özelliğine de sahiptir. Pek çok çekici özelliğe sahip bu kadar kullanışlı bir uygulama ile arkadaşlarınızı hemen katılmaya davet etmekten çekinmiyorsunuz. İkiniz birlikte pratik yaptığınızda, bu bir eğlence duygusu yaratacak ve ayrıca antrenman deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz daha fazla kişiye sahip olacaksınız. Ayrıca pratik yapacak daha fazla kişiye sahip olmak, bunu iki kişi arasındaki bir rekabet olarak görmenin yanı sıra daha fazla motivasyona sahip olacaktır.

Yedi – 7 Dakika Antrenman Yedi – 7 Dakika Antrenman

KİŞİSEL BİR EĞİTMENDEN DESTEK ALIN

Bir süredir spor salonuna gidenler için kesinlikle oldukça yetkin olacak ama yine de sizin gibi kafası karışık olanlar için uygulama kişisel antrenör olacak. Uygulama, her hareket için ayrıntılı talimatlar sağlayacak ve koçların kendileri tarafından simüle edilen videolar sağlayacaktır. Pratik yapmak için sadece bakmanız ve taklit etmeniz gerekiyor, ancak yine de doğru duruşa dikkat etmelisiniz çünkü aksi takdirde kaçınamayacağınız korkunç yaralanmalar olacaktır.

UYGULAMA ARAYÜZÜ ÇOK İYİ TASARLANMIŞTIR

Seven – 7 Minute Workout her zaman herkes ve her yaştan, hatta genç veya yaşlı, hızlı bir şekilde nasıl kullanılacağını öğrenmek için uygundur. Uygulama arayüzü, herkesin ihtiyaç duyduğu özellikleri bulabilmesi için basit ve çok telaşlı olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Sadece basit değil, aynı zamanda çok göz alıcı, parlak mavi renklerle birleştiğinde, her egzersiz yaptığınızda daha heyecan verici bir his yaratacaktır. Her öğe çok net bir şekilde not edilmiştir, böylece kullanımlarını öğrenebilir ve pratik yapmayı seçebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama rehberliğinde yapılan tüm egzersizler profesyonel video formatında detaylı olarak hazırlanacaktır.
  • Pratik yapmak için çok fazla zaman harcamayın; Yüksek yoğunluklu egzersizlerle tasarlanmış günde sadece 7 dakika, sağlığı önemli ölçüde iyileştirecektir.
  • Hatırlatma ve takip etme özelliği ile antrenman süreci artık kendinizi tembel değil, pratik yaparken daha ısrarcı hissetmenizi sağlayacaktır.
  • Kullanıcılar, profesyonel fitness bilgisine sahip mükemmel bir sistem tarafından tasarlanan sanal bir koçla eğitilecek.
  • Zorluklar, 30 günlük azim ve çabayla kilo vermek veya sağlığınızı iyileştirmek amacıyla belirlenir.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Seven – 7 Minute Workout ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir