Serenity
Serenity

Serenity v3.3.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


Serenity, kullanıcıların kendilerini derin meditasyon dünyasına özgür bırakarak rahatlama anları yaşamalarına yardımcı olan bir meditasyon uygulamasıdır. Bu, meditasyon yapanları arzularına ulaşmaları için destekleyen bir yazılımdır.

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 699 puan )
Fiyat: $0
İsim Serenity
Yapımcı Olson Meditation and Mindfulness Apps
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 97M
Versiyon 3.3.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
Serenity is the most famous version in the Serenity series of publisher Olson Meditation and Mindfulness Apps
Mod Version 3.3.0
Total installs 1,000,000+

İndir (97M)

SERENITY REHBERLİ MEDİTASYON & FARKINDALIK

Serenity Guided Meditation & Mindfulness, Olson Meditation ve Mindfulness Apps tarafından üretilen ve geliştirilen, meditasyon yapanlar için son derece etkili yeni özelliklere sahip en yeni meditasyon uygulamasıdır. Mevcut sporlarda meditasyon, en fazla vücut şeklini alma ve zamandan tasarruf etme eğilimidir, bu nedenle bu uygulama, kullanıcıların bu spor hakkında daha yeni bir deneyim yaşamalarına yardımcı olacaktır.

Serenity: Rehberli Meditasyon ve Farkındalık Serenity: Rehberli Meditasyon ve Farkındalık

Meditasyonun birçok alanı vardır, ancak çok az insan doğru şekilde meditasyon yapmayı anlar. Bu sorunu çözmek için Serenity Rehberli Meditasyon ve Farkındalık var. Uygulama, kullanıcıların tüm yorgunluğu, stresi ortadan kaldırmasına, yaşamdaki tüm endişeleri gidermesine, kullanıcıların huzura sahip olmasına yardımcı olur, Derinden sakin. Ayrıca uygulamanın işlevleri, kullanıcıların derin bir uyku çekmesine yardımcı olarak, kullanıcının pozitif enerjisini artırmaya yardımcı olabilir. Bunu yapmak için geliştirici, meditasyonu derinlemesine inceledi ve kullanıcıların uygulamayı kolayca kullanabilmeleri ve yine de oldukça etkili olabilmeleri için eğitim seviyeleri buldu.

SIRALARI BÖLMEK, KULLANICILARIN MEDİTASYONA ULAŞMASINI KOLAYLAŞTIRIR

Serenity Rehberli Meditasyon ve Farkındalık, kullanıcıların kullanabileceği birçok seviyeye ayrılmıştır. Uygulamada size farklı bir meditasyon yöntemi veriliyor; her meditasyon türü kendi etkisini yaratacaktır; size uygun meditasyon yöntemini seçmelisiniz. Meditasyon yöntemini seçtikten sonra kullanıcı, kolaydan zora doğru sıralanacak; her seviyede düzgün meditasyon yapmak için birçok seans olacaktır. Meditasyonun zorluğu giderek artacak, böylece kendinize meydan okuyabilirsiniz.

Serenity: Rehberli Meditasyon ve Farkındalık Serenity: Rehberli Meditasyon ve Farkındalık

İlk olarak, kullanıcılar size doğru meditasyon becerilerini ve meditasyonu kolaylaştırmanın ilk adımlarını öğretecek olan Foundation sınıfına katılabilecekler. Çoğu kullanıcı rahatlama yöntemini seçecektir. Bu, iş baskısından kaynaklanan yorgunluğu, kaygıyı gidermenize yardımcı olacak bir yöntemdir. Uyku Rehberleri, nazik talimatlar ve seslerle en doğal şekilde uykuya dalmanızı sağlayan oldukça yaygın bir yöntem, sizi derin bir uykuya yönlendiren önceden programlanmış bir yöntemdir. Hızlı meditasyonlar ayrıca, kullanıcıların artık meditasyon yapmak için zaman kalmadığında meditasyon yapmasına ve Günlük Meditasyonlarda günlük egzersizler yapmasına yardımcı olur.

DERİNLİ ARAŞTIRMA MEDİTASYON UYGULAMASI

Özellikle uygulamada çocuklar için meditasyon var; bu, çok az kişinin dikkat ettiği bir müşteridir. Çocuklar, iç sağlığı ve dış gelişimi iyileştirmek için yaşa uygun egzersizlere sahip olacak; Ebeveynler bugün bunu istiyor. Bu sadece ana yöntemlerden biridir. Uygulamanın ihtiyaçlarına bağlı olarak, kullanıcılar, kullanıcıları işe odaklanmaları için desteklemek, rahatlamak gibi diğer egzersizleri sürekli olarak güncelleyecektir. İşiniz oldukça basit: uygulamayı açın, bugün kullanmanız gereken işlevi seçin ve talimatları izleyin. Uygulamanın arayüzü oldukça kullanıcı dostudur; Renk seçim yöntemlerine bağlı olarak tonlar kullanmak da kullanıcıda rahatlık ve rahatlama hissi yaratmaya çalışacaktır.

Serenity: Rehberli Meditasyon ve Farkındalık Serenity: Rehberli Meditasyon ve Farkındalık

Serenity Rehberli Meditasyon ve Farkındalık, basit yöntemlerle sağlıklarını içeriden ve dışarıdan sağlamak söz konusu olduğunda kullanıcılara birçok fayda sağlayan ancak kullanıcılar için oldukça etkili bir uygulamadır. Kullanıcı durumuna uygun göz alıcı arayüzü ile uygulama, günümüzün en iyi sağlık uygulamaları arasındaki yerini teyit etmiştir. Bu uygulama hakkında çok boyutlu yorumlar almak için daha fazlasını indirin ve deneyimleyin!

ÖZELLİKLERİ

  • Çeşitli meditasyon yöntemleri, kullanıcıların durumlarına uygun egzersizi seçmelerine yardımcı olur
  • Kolaydan karmaşığa kullanıcıların kendilerine meydan okuyabileceği, zorlu meditasyonlarla kendi sınırlarını aşabileceği seviyeler vardır.
  • Arayüz, uygulamayı kullanırken kullanıcının ruh haline uyan açık bir renge sahiptir.
  • Çeşitli meditasyon sesleri, kullanıcıları rahat bir uyku için derin meditasyon alanına götürür.
  • Öğrenmek için doğrudan uygulamaya girebileceğiniz, kullanımı kolay, oturum açmanıza gerek yoktur.


İndir (97M)

Artık indirmeye hazırsınız Serenity ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir