Sea Battle 2
Sea Battle 2

Sea Battle 2 v2.8.4 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Sea Battle 2, stratejik sıra tabanlı konseptlerde başkalarıyla savaşırken oyuncuları sonsuz büyüye sokmak için sonsuz potansiyellerle dolu nostaljik grafiklere sahip, aksiyon dolu bir deniz savaşı simülasyonudur.

Android Android Aksiyon
4 ( 941 puan )
Fiyat: $0
İsim Sea Battle 2
Yapımcı Byril
Tür Aksiyon
Boyut 52MB
Versiyon 2.8.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Sea Battle 2 is the most famous version in the Sea Battle 2 series of publisher Byril
Mod Version 2.8.4
Total installs 10,000,000+
Daha Fazla Para ve Elmas Tüm Reklamlar Devre Dışı Güncellemeyi Zorla Devre Dışı Bırakıldı

Bu sefer Sea Battle 2 APK , oyuncuları harekete geçiriyor; oyuncular, verilen görevi tamamlayabilmek için satranç taşlarını deşifre etme görevine sahip olacaklar. Her büyük turda, her iki taraf da değerli hazineler alacak ve denizin inşası için iyi hizmet edecek. Her turda ortaya çıkan zorluk, düşmanın gizli silahları ele geçirmek için zamanında tepki vermemizi engelleyen farklı duruşlara sahip olmasıdır. Düşmanın bir adım önünde kalmaya çalışın ve her zorluğu kazanın.

Deniz Savaşı 2

UYUMLULUK ZİNCİRİ GÖRÜNÜMÜ

Bu oyunun heyecan verici yanı, oyuncuların satranç taşlarını çözerek diğer takımlarla rekabet edecek olmasıdır. Bir harita olacak ve üzerinde doğru vurursak sırayla ortaya çıkan yapboz parçaları olacak. İşimiz ve askeri amaçlarımız için silahları ve araçları almak için eşleştirme zincirini tamamlayabilmemiz için onların dikkatini dağıtalım.

Tarafımızın her haritası için özel sembolleri rahatlıkla görebiliriz; savaş dönüm noktasını işaretleyebilmek için önce işaretleme hakkını alalım. Alırsanız, tam bir uçak, denizaltı, radar, … ve beraberindeki diğer silahlara sahip olacaksınız. Tüm düşmanlarla savaşmak için elde edilen silahları ve araçları kullanmak, Sea Battle 2’nin yapmanızı istediği şeydir.

Deniz Savaşı 2

LİMAN ŞEHRİ İNŞA ETMEK

Harita üzerinde keskin işaretler yapıp gerekli silah ve araçları topladıktan sonra hızlıca bir liman şehri kurun. Liman şehri, savaş gemilerini demirlememizde, iyi anlaşmalar yapmamızda ve muhtemelen önemli kilometre taşlarını işaretlememizde bize çok yardımcı olacak. İşin en ilginç yanı, liman kentini askeri model şeklinde inşa etmemiz gerekiyor; amaç, acil bir durumda kullanımı kolay olmaktır.

Deniz Savaşı 2

SÜPER GÜÇLÜ FİLOLARI YÜKSELTİN

Deniz Savaşı 2’de daha güçlü ve milli filolar kurulmalıdır. Asıl amaç bölgesel barışı korumaktır. İkincisi ise liman kentine yeni bir vizyon kazandırmak. Daha fazla mağaza inşa edin, şehri yeni bir seviyeye yükseltin. Süper kahramanlarımızı yükseltin, harika bir takım olmak için güç geliştirin. Ülkenin müreffeh ve güçlü olması için yabancı ülkelerle büyük projeler yürütüyoruz. Bankanızı yükseltin ve dünyanın en zengin, en dinamik liman şehri olun.


İndir (52MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sea Battle 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir