Scribbl - Photo & Video Effect
Scribbl - Photo & Video Effect

Scribbl v5.0.5 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Scribbl, resimlerinize ve videolarınıza renkli efektler eklemenizi sağlayan bir uygulamadır. Efekt verdiğiniz özellik ve dosya tipine göre farklı sayıda işlem gerçekleştireceksiniz. Aynı zamanda, uygulamanın özellikleri, yeni başlayanlardan deneyimli

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 464 puan )
Fiyat: $0
İsim Scribbl - Photo & Video Effect
Yapımcı ZipoApps
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 42MB
Versiyon 5.0.5
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Scribbl - Photo & Video Effect is the most famous version in the Scribbl - Photo & Video Effect series of publisher ZipoApps
Mod Version 5.0.5
Total installs 5,000,000+

İndir (42MB)

Scribbl, resimlerinize ve videolarınıza renkli efektler eklemenizi sağlayan bir uygulamadır. Efekt verdiğiniz özellik ve dosya tipine göre farklı sayıda işlem gerçekleştireceksiniz. Aynı zamanda, uygulamanın özellikleri, yeni başlayanlardan deneyimli kişilere kadar farklı türdeki kullanıcılar için de uygundur. Elbette bu uygulama, sosyal ağlarda yayınlamak için etkileyici ürünler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

ÜRÜNLERİNİZİ YEDEKLEYİN

Scribbl’in yeni sürümünde, kullanıcıların bir uygulama güncellemesi yapmadan önce bazı faktörleri göz önünde bulundurması gerekecek. Önceki sürümle oluşturduğunuz dosyalar yeni sürümle açılamayacağından, güncellemeyi gerçekleştirmeden önce dışa aktarmadığınız videoları dışa aktarmanız gerekecektir. Bu nedenle, çok sayıda video çok fazla yer kaplıyorsa, bunları cihazda veya bazı bulut depolama platformlarında olduğu gibi uygun olduğunu düşündüğünüz platformlarda dışa aktarmanız ve yedeklemeniz gerekecektir.

VİDEOLARINIZA VE FOTOĞRAFLARINIZA MUHTEŞEM ETKİLER EKLEYİN

Neon gibi efektler kullanmak istiyorsanız Scribbl’ı kaçırmak istemeyeceksiniz. Özelliği ise dilediğiniz pozisyona renkli efektler eklemesidir. Efektin nasıl eklendiğine bağlı olarak, üzerinde harcadığınız süre ve uygulama detayları değişecektir. Bu nedenle, deneyime başladığınızda, uygulamanın desteklediği efektler eklemenin üç yolunu bulacaksınız.

Scribbl: Resim ve Video Animasyonu Scribbl: Resim ve Video Animasyonu

MEDYA DOSYALARINIZA HIZLI ETKİ VERİN

Scribbl kullanarak efekt ekleme yöntemi üç küçük özelliğe ayrılmıştır: hızlı, fotoğraf ve video. Bu uygulamanın etkilediği üç faktör hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı özelliği yeni bir özelliktir ve uygulamayı yeni kullanmaya başlayanlar için uygundur. Bir resim veya video kullanmanız ve önceden hazırlanmış bazı efektler eklemeniz yeterlidir. Yani uygulamanın diğer iki özelliğinden daha kolay olacak.

RESİMLERİNİZ İÇİN EFEKTİ ÇİZİM

Kullanıcılar Scribbl’in fotoğraf özelliğini kullanmaya devam edecek ve çalışma şekli çizim uygulamalarında sıkça gördüğünüz bir fırçaya benziyor. Aynı zamanda, renk, düz çizgi, kesikli çizgi ve çok daha fazlası gibi verme ile ilgili birçok parametreyi de ayarlayabilirsiniz. Oradan, bir nesneyi daha etkileyici hale getirmek için ne istersen çizebilirsin. Eklediğiniz renklerin benzersiz olması ve izleyicide bir izlenim bırakması tamamen anlaşılır.

Scribbl: Resim ve Video Animasyonu Scribbl: Resim ve Video Animasyonu Scribbl: Resim ve Video Animasyonu

VİDEOLARDA HAREKET İÇİN ETKİLER YARATIN

Son özellik, video karelerine efektler ekleyeceğiniz için en zor olanıdır. Uygulamaya bir video ekleyeceksiniz ve video birden çok kareye bölünecek. Aynı zamanda, bir animasyon efekti oluşturmak için tüm bu kareleri çizmeniz gerekir. Ancak bu, vurgulamak istediğiniz öğenin tamamını doldurmak anlamına gelmez. Nesneye bir kontur çizmeniz ve farklı çerçevelerdeki konumunu kademeli olarak değiştirmeniz gerekir. Birbirini takip eden ve güçlü bir etki yaratan etkileri göreceksiniz.

ÜRÜNLERİNİZİ YÜKSEK KALİTE İLE ÜRETİN

Resminize veya videonuza efekt eklemek için zaman ayırdıktan sonra, farklı platformlarda paylaşılabilmesi için dışa aktarmanız gerekir. Full HD oldukları için kalitesi hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak ve deneyimlediğiniz sürüme bağlı olarak filigranı kaldırabilmelisiniz. Böylece farklı ilginç efektlerle hayranlık uyandıran ürünler yaratabileceksiniz ve tabii ki zaman zaman özgün efektler de üretebileceksiniz.


İndir (42MB)

Artık indirmeye hazırsınız Scribbl - Photo & Video Effect ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir