Screenshot & Screen Recorder
Screenshot & Screen Recorder

Screenshot & Screen Recorder v1.2.84 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici, ekranı kolayca kaydetmenin veya yakalamanın mümkün olduğu durumlarda değerli özelliklere sahiptir. Bunu hızlı bir şekilde yapacak ve istediğiniz dosyaları saklayacak işlemleri bulacaksınız. Aynı zamanda, uygulama,

Android Android Araçlar
4 ( 527 puan )
Fiyat: $0
İsim Screenshot & Screen Recorder
Yapımcı MobileIdea Studio
Tür Araçlar
Boyut 9MB
Versiyon 1.2.84
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Screenshot & Screen Recorder is the most famous version in the Screenshot & Screen Recorder series of publisher MobileIdea Studio
Mod Version 1.2.84
Total installs 5,000,000+

Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici, ekranı kolayca kaydetmenin veya yakalamanın mümkün olduğu durumlarda değerli özelliklere sahiptir. Bunu hızlı bir şekilde yapacak ve istediğiniz dosyaları saklayacak işlemleri bulacaksınız. Aynı zamanda, uygulama, paylaşmayı kolaylaştırmak zorunda olduğunuz dosyalarla ilgili bazı temel öğeleri düzenlemenize de yardımcı olur.

Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici

EKRAN İÇERİĞİNİ UYGUN ŞEKİLDE SAKLAYIN

Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici’de kullanıcılar, ekrandaki önemli bilgileri yakalamayı kolaylaştıran birçok kullanışlı özellik bulacaklar. Bu özelliği, siz kullandıkça sadece birkaç dokunuşla kullanmak kolaydır. Özellikle, bildirimi kaydırmanız, özelliğini başlatmak için uygulamanın bildirimine dokunmanız ve uygun ekran kayıt yöntemini seçmeniz gerekir. Gerçekten de istediğiniz etkileyici ürünlere kolayca sahip olacaksınız.

İSTEĞİNİZE GÖRE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ÇEKİN VEYA VİDEO KAYDEDİN

Yukarıda belirtildiği gibi, özelliğini etkinleştirmek için Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici bildirimini bulabileceksiniz ve ayrıca kayan bir düğmeyi de destekliyor. Bu özellik, düğmeye iki kez dokunma ve cihazı sallama gibi birkaç basit işlemle ekran yakalama işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Aynı zamanda, uygulama video olarak ekran kaydını da desteklediğinde, sahip olduğu kullanışlılık burada bitmiyor. Böylece istediğinizi yapmak için çok fazla uygulama indirmenize gerek kalmayacak.

ÜRÜNLERİNİZİ KOLAYCA ARAYIN VE SAKLAYIN

Screenshot & Screen Recorder ile video çekme veya kaydetme işlemi tamamlandıktan sonra, elbette sahip olduğunuz kaynakların depolanmasını ve yönetimini göz ardı edemezsiniz. Özellikle arşivlediğiniz dosyaları birçok farklı kritere göre bulabileceksiniz. Aradığınız dosyaları bulmak için zaman çizelgesini kullanabilir veya uygulamanın göz atma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Elbette, depoladığınız şeyi kullanmanın yolları var.

Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici

UYGUN OLDUĞUNU GÖRDÜĞÜNÜZ GÖRÜNTÜ BOYUTUNU SEÇİNİZ

Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici’de, kullanıcılar resminizle ilgili birkaç öğeyi düzenleyebilir ve ilgilenmeniz gereken ilk faktör boyutlarıdır. Özellikle, uygulamanın desteklediği çeşitli boyutlar bulacaksınız. Bu görüntüleri saklamak ve farklı platformlara göndermek gerekiyor. Ayrıca boyut küçüldükçe gereksiz şeyler de ortadan kalkacaktır.

DOSYALARIN İÇERİKLERİNİ KOLAYCA DÜZENLEYİN

Temel düzenleme özellikleri sayesinde, kaydettiğiniz dosyaların içeriğini kolayca ayarlayabilirsiniz. Gereksiz olduğunu düşündüğünüz şeyleri bulanıklaştırmak için birçok efekt kullanabilir ve bu bulanıklaştırma öğelerinin karakterini kolayca ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, iletmek istediğinizi daha fazla göstermek için bazı renkler kullanabilir ve dosyalarınıza farklı metin satırları ekleyebilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ DOSYALARI KOLAYCA PAYLAŞIN

Sakladığınız dosyaları düzenledikten sonra, şüphesiz onları kullanmanın birçok yolu vardır. Bu dosyalar için uygun bir kullanım örneği bulana kadar bu dosyaları arşivlemeye devam edebilirsiniz. Aynı zamanda, yakaladığınız veya kaydettiğiniz dosyalar kesinlikle yüksek kalitededir, bu nedenle onları istediğiniz platformlarda paylaşmaktan emin olabilirsiniz. Dosyaları ayarlamak ve içeriğin etkilenmemesini sağlamak için quiz platformunun desteklediği boyuta dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici Ekran Görüntüsü ve Ekran Kaydedici

KULLANICILARA UYGUN KOMPAKT KAPASİTE

Herhangi bir kullanıcının kesinlikle dikkat edeceği bir nokta, uygulamanın gerektirdiği kapasite ve konfigürasyondur. Sahip olduğu boyut tamamen kompakttır, bu da kullanıcıların ilk önce dikkat etmesini sağlayan faktördür. Ek olarak, ihtiyaç duyduğu konfigürasyon sadece ortalamadır, böylece onu birçok farklı cihazda rahatça kullanabilirsiniz. Birçok uygulama ayarı, cihazın işletim sistemine bağlı olarak da değişecektir.

Uygulamanın sahip olduğu özellikler, kullanıcılar için yararlıdır:

  • Kullanıcı, seçebileceğiniz bazı basit işlemlerle ekranınızı kolayca yakalayabilir ve kaydedebilir.
  • Uygulamanın, kayan bir düğme kullanma veya yalnızca belirli zamanlarda cihazı sallama gibi yukarıdaki özelliği gerçekleştirmenin bir yolu vardır.
  • Yüksek kaliteli ürünler birçok yöntemle kütüphanede saklanmakta ve kullanıcılar tarafından hızlı bir şekilde aranmaktadır.
  • Dosyaların boyutunu ve içeriğini ayarlayabilir ve içeriğini çeşitlendirmek ve bilgileri göstermek için metinler ve çıkartmalar ekleyebilirsiniz.
  • Düzenlenen ürün ile hızlı bir şekilde paylaşabilir ve istediğiniz platformlara uygun hale getirebilirsiniz.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Screenshot & Screen Recorder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMobileIdea Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir