Screen Mirroring & Sharing
Screen Mirroring & Sharing

Screen Mirroring & Sharing v1.8.7 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Ekran Yansıtma ve Paylaşma, herkesin yapabileceği şekilde doğrudan TV ekranına yayın yapmanın bir yolunu sunar. Çeşitli eğlence aktiviteleri yaşayacaksınız ve cihaza bağlı olarak uygulamanın uyumluluğu da değişiklik gösterecektir.

Android Android Araçlar
5 ( 872 puan )
Fiyat: $0
İsim Screen Mirroring & Sharing
Yapımcı ZipoApps
Tür Araçlar
Boyut 7.9M
Versiyon 1.8.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Screen Mirroring & Sharing is the most famous version in the Screen Mirroring & Sharing series of publisher ZipoApps
Mod Version 1.8.7
Total installs 5,000,000+

İndir (7.9M)

Screen Mirroring & Sharing, Android cihazınızın içeriğini TV ekranınızda oynatmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Aynı zamanda, bağlantı yöntemi basittir ve birçok farklı koşulu sağlaması gerekir. Uygulama ayrıca, kullanılan iki tür cihazın her farklı tarayıcısı için belirli uyumluluk seviyelerine sahip olacaktır. Buna ek olarak, çok sayıda etkileyici boş zaman bulacaksınız.

YENİ KONTROLLERLE STABİL KALİTE

Uygulamanın yeni sürümünde kullanıcılar, günümüzün yeni işletim sistemlerinden biri olan Android 11 cihazlarla uyumluluğunu bulacaklar. Aynı zamanda, uygulamada sorunsuz bir deneyim için yararlanabileceğiniz bazı yeni kontrol öğeleri ve modlar da ekler.

Ekran Yansıtma ve Paylaşım Ekran Yansıtma ve Paylaşım

CİHAZ ETKİNLİĞİNİ BÜYÜK EKRANDA BASİT OLARAK PAYLAŞIN

Cihazınızda bulunan öğeleri kullanarak ekranlarda etkileyici bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Ekran Yansıtma ve Paylaşım’ı kullanabilirsiniz. TV’nizi ikinci bir ekrana dönüştürürken işlevi basittir ve içeriğiniz kontrolünüze bağlı olarak tam olarak gösterilecektir. Dolayısıyla bu, esnek bir şekilde eğlence içeriği hazırlayabileceğiniz zaman göz ardı etmeyeceğiniz bir özelliktir.

GÖZDEN GEÇMEYECEĞİNİZ BASİT BAĞLANTI YÖNTEMİ

Ekran Yansıtma ve Paylaşımı kullanırken yapmanız gereken faktörler hem TV’niz hem de el cihazınız için wifi bağlantılarıdır. İşlem çok uzun sürmemeli ve sahip olduğunuz Android cihazında uygulamanın yüklü olması gerekir. Aynı zamanda TV, geliştirici tarafından sağlanan web’e erişecek ve bir QR kodu ve ilgili talimatları görüntüleyecektir. Çalışmanızın sadece birkaç basit adımda ekranı paylaşmak için uygulamayı kullanması ve bu kodu taraması gerekir.

KULLANICILARIN SAĞLAMASI GEREKEN GEREKLİLİKLER

Bağlantı yöntemi basit olsa da, bağlantı işleminin kararlı olması için Ekran Yansıtma ve Paylaşım gereksinimlerine uymanız gerekir. TV’nizi ve cihazlarınızı aynı kablosuz ağa bağlayacaksınız ve bu, ekranınızı daha büyük bir ekranda paylaşmanıza yardımcı olacak yollar için yeni bir gereklilik değil. Aynı zamanda, uygulamayı kullanmak ve unsurlarından tam olarak yararlanmak için kullandığınız cihazın minimum 5.0 işletim sistemine sahip olması gerekir.

Ekran Yansıtma ve Paylaşım Ekran Yansıtma ve Paylaşım Ekran Yansıtma ve Paylaşım

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Ekran Yansıtma ve Paylaşım’ı kullanarak bağlandıktan sonra, sevdiğiniz şeyin keyfini çıkarmak sizin işiniz. TV’nizin film, fotoğraf gibi birçok unsurunu izleyeceğiniz, hatta istediğiniz oyunları rahatlıkla oynayacağınız söylenebilir. Aynı zamanda, cihazınız uzaktan kumandalı hale geldiğinden ve TV sadece cihazınızdaki içeriği oynattığından, kontrol işlemlerine nihai olarak karar verebilirsiniz. Bu aynı zamanda deneyimi sağlamak için ek ses öğeleri hazırlamanız gerektiği anlamına gelir.

İKİ CİHAZ TÜRÜ ÜZERİNDE TARAYICI UYUMLULUĞU

Uygulamayı deneyimlerken dikkat etmeniz gereken bir nokta da TV ve Android cihazınızın tarayıcı uyumluluğudur. Smart TV’ye gelince, bazı tarayıcıları uygulamanın getirebilecekleriyle uyumlu olmayacak. Bu nedenle bağlantı bazen sorunlu olabilir ve başka uygun vericiler bulabilirsiniz. Uygulama ayrıca Google Chrom, Samsung MU ve diğerleri gibi Android cihazların temel tarayıcılarıyla da uyumludur.

İçeriği TV ekranına yayınlamak, kullanıcılara birçok önemli noktayı getiriyor:

  • TV ekranında farklı içerik türlerinin oynatılmasını gerçekleştirmek için bağlantı adımlarını güvenli hale getirmeniz gerekecektir.
  • Bağlantı işlemi basittir ve herhangi bir kullanıcı nasıl çalıştığını anlayabilir ve uygulayabilir.
  • İki cihazdaki tarayıcıların özelliklerine bağlı olarak, uygulama farklı uyumluluk seviyelerine sahip olacaktır.
  • TV ekranı yalnızca Android cihazınızdan içerik alacak ve oynatacaktır, bu nedenle ses gibi diğer faktörlere dikkat etmeniz gerekir.
  • Uygulamanın yeni sürümünde, ekranı oynatırken kullanabileceğiniz daha fazla mod ve yeni kontroller de bulacaksınız.


İndir (7.9M)

Artık indirmeye hazırsınız Screen Mirroring & Sharing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir