Score! Hero 2022
Score! Hero 2022

Score Hero 2022 APK indir v2.50 (Sınırsız Para/Can) Son Sürüm


İndir (400MB)

Score Hero 2 APK mobil kullanıcılar için cesur bir spor kralı olan futbol oyunu türünde bir oyundur. En nefes kesici ve heyecanlı maçlar sizin elinizde oluyor. Oyunumuzu hemen indirin. Bir rüya takımınız var, bilimsel bir takım kurun, takımın oyuncul

Android Android Spor
5 ( 465 puan )
Fiyat: $0
İsim Score! Hero 2022
Yapımcı First Touch Games Ltd.
Tür Spor
Boyut 400MB
Versiyon 2.50
MOD Bilgisi Sınırsız Para/Can
Orjinal Google Play
Score! Hero 2022 is the most famous version in the Score! Hero 2022 series of publisher First Touch Games Ltd.
Mod Version 2.50
1. MOD Menüsü 2. Sınırsız Enerji // Satın Alınan Sınırsız Enerji 3. Her Zaman Ücretsiz Geri Sar // Geri Sar her zaman ücretsiz olarak

Score Hero 2 APK mobil kullanıcılar için cesur bir spor kralı olan futbol oyunu türünde bir oyundur. En nefes kesici ve heyecanlı maçlar sizin elinizde oluyor. Oyunumuzu hemen indirin. Bir rüya takımınız var, bilimsel bir takım kurun, takımın oyuncularına en uygun oyunu seçin. Maçtaki ilerleme, güçlü takımın zaferi kazanması için planınız, kontrolünüz ve yönetiminiz ile yakından ilgilidir.

score hero 2 apk indir modkiwi com 1 score hero 2 apk indir modkiwi com 2

MÜKEMMEL FUTBOL OYUNU

Sadece sizin için yaratılan yeni bir takım, o takımı yönetme yeteneğine sahip olsanız da olmasanız da, takımı sıralamaların zirvesine taşıyın ve herkesin bildiği yankılanan bir zafer kazanın. Bu güçlü takıma liderlik edene kadar, olağanüstü koçluk potansiyeline sahip olduğunuzu bilemezsiniz, yeteneğinizi tüm dünyaya hayranlıkla gösterin. Ok gibi çok sayıda atış yapan, rakipleri alt eden ve en iyi golleri atan en iyi oyuncular. Süperstar bir takım her şeye hükmeder.

Detaylı, hassas bir grafik arka plana sahip oyunda, gerçekçi tasvirli futbol oynanışı ile gerçekçi görseller. Turnuvalar kulüpleri katılmaya davet etmeye başladı ve takımlar en heyecanlı maçlara katılmaya tamamen hazırdı. Oyuncuyla ilgili araçlar, daha fazla rozet, futbol oyunu deneyimini daha da özgün hale getirir. En iyi, komuta eden ve farklı oyun stratejileri geliştiren siz olacaksınız. Oyun, oyunculara kendi takımlarını verir.

OYUNDAKİ ÖNEMLİ NOKTALAR

Futbol oyununu en unutulmaz spor tarihlerinden biri haline getirin, büyük kahramanların kariyerleri kaydedilir, takım için ünlü bir tarih yazacaksınız. Golcüyü harika şutlarla kontrol edin, goller yaratmak için hassas geçişler yapın, rakibin kalecisinin topu tutamamasına neden olacak muhteşem şutlar seçin. 90 lisanslı takımdan oluşan büyük bir turnuva aynı zamanda dünyanın en büyük turnuvasıdır. Sözleşme imzalamak için favori takımınızı seçeceksiniz.

score hero 2 apk indir modkiwi com 3 score hero 2 apk indir modkiwi com 4

Oyun gelişmiş grafiklerle tasarlanmıştır ve bu hareket kayıt animasyonlarını arttırır, oyuncuların kaliteli videolar görmesine yardımcı olur, oyuncular için en gerçekçi bir oyun yaratır. Sonsuz kahraman modu, oyuncuların takımı en uzak mesafeye götürmesine yardımcı olur ve efsanevi oyuncular sıralamalara kaydedilir. Oyun, oyuncuların kostümler, rozetler ve tercihlerinize göre değiştirebileceğiniz diğer birçok ilgili şey gibi oyuncunun görünümünü özelleştirmesine olanak tanır.

KALİTE, KALİTELİ SES

Oyundaki grafik platformu, görseller özenle parlatılmıştır; yöneticilerimiz çok iyi tasarlamış. Sahadan, golden, oyunculardan, tribünlerden detaylı olarak tasvir edilen görüntüler, tezahürat yapan seyirci kalabalığından oluşuyordu. Oyuncuların portreleri, oyuncuların fiziği veya yüzleri net bir şekilde tasvir edilmiştir, bu nedenle zarafet üzerinde oyuncuları kolayca ayırt edebilirsiniz. Hareket, top sürme, topa vurma veya kalecinin topu yakalamak için yukarı zıplaması canlı bir şekilde programlanarak oyuncuya maçın en gerçekçi hissini verir.

Oyundaki ses, nefes kesici atmosferi, tezahürat ve tezahürat yapan seyircilerin sesini gösteren oldukça ince bir şekilde yerleştirilmiş. Kalabalık seyirciler maçı tezahürat yaparak, şarkı söyleyerek, davul çalarak izlediler; Oyuncular alkışları duyunca heyecanlandılar. Maça dripling, pas veya tekme sesi eklenir ve hakem düdüğü oyunu bitirir. Birçok arka plan ses klibi, oyunu canlı ve gerçek kılar. Oyuncular yavaş yavaş aşık olurlar ve kendilerini spor dünyasına kaptırırlar.

ÜCRETSİZ OYUN, SÜREKLİ GÜNCELLENİR

Oyun, kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve en heyecanlı ve eğlenceli anları yaşamaya hazır olmak için oyunu indirmeniz yeterli. Kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için oyunu sürekli olarak güncelliyoruz ve birçok turnuva düzenleniyor. Birçok günlük görev sayesinde oyuncular, oyuncuları ve tüm takımı yükseltmek için kullanılabilecek ödüller toplayabilir.

Oyuncular artık tereddüt ediyor; Oyunu hızlıca indirin Score Hero 2, futbol sahasındaki heyecan verici, büyüleyici anları yaşamak için telefona geri dönüyor. Hayalinizdeki takım ne kadar ileri gidecek, dünya sıralamasının zirvesine çıkacak, takımınıza saygı duyacak mı? Umarım, oyun oyunculardan çok sayıda olumlu geri bildirim alır. Oyunla ilgili geri bildirime ihtiyaç duyan herhangi bir şey varsa, lütfen bize bir gelen kutusu gönderin.


İndir (400MB)

Artık indirmeye hazırsınız Score! Hero 2022 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanFirst Touch Games Ltd.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.