Score Hero 2023
Score Hero 2023

Score Hero 2023 APK indir v2.71 (Sınırsız Para) Son Sürüm

Puan! Hero 2, oyuncuların etkileyici paslarla bölümü tamamlamaya çalışacakları strateji unsurlarına odaklanmış bir futbol oyunudur. Her oyuncunun pozisyonunu gözlemledikten sonra topun yolunu kendiniz belirleyeceksiniz. Aynı zamanda dikkat çekici pas

Android Android Spor
4 ( 652 puan )
Fiyat: $0
İsim Score Hero 2023
Yapımcı First Touch Games Ltd
Tür Spor
Boyut 205M
Versiyon 2.71
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Score Hero 2023 is the most famous version in the Score Hero 2023 series of publisher First Touch Games Ltd
Mod Version 2.71
Total installs 10,000,000+
  • 1. MOD Menüsü 2. Sınırsız Enerji  // Satın Alınan Sınırsız Enerji 3. Her Zaman Ücretsiz Geri Sarma  // Geri Sarma her zaman ücretsiz olarak görünür

  • Kalpleri geri sararken ve satın alırken para artar.

NOT : Tur bitiminden sonra çökmeler oluyor mu? Oyuna tekrar girin (oyun uçuştan önceki ilerlemeyi kaydedecektir), ardından ayarları açın, alttan 2. butona tıklayın, Graphics'i seçin ve grafiklerin kalitesini düşürün. Lütfen ağı kapatın ve bir karakter oluşturun. Ardından ayarlardan grafik kalitesini düşürün.

Puan! Hero 2, oyuncuların etkileyici paslarla bölümü tamamlamaya çalışacakları strateji unsurlarına odaklanmış bir futbol oyunudur. Her oyuncunun pozisyonunu gözlemledikten sonra topun yolunu kendiniz belirleyeceksiniz. Aynı zamanda dikkat çekici paslar ve goller yaşayacaksınız. Nitekim oyuncular da bu oyunun oynanışına yaklaşabilecek ve oyunun kendilerine sunduğu bulmacaları çözmek için zaman ayırabilecekler.

ETKİLEYİCİ FUTBOL MAÇLARINA KATILIN

Skorda! Kahraman 2, oyuncular çok sayıda katılımcının bulunduğu bir stadyum görünce büyüleyici bir futbol maçına katılacaklar. Ayrıca sahada yaptığınız her değişiklikte her zaman bir anlatıcı vardır ve gazetelerde öne çıkanlar çıkacaktır. Elbette herkes parlak bir nokta olmak ve takımına zafer getirmek ister. Yani bu tam da bunu yapma şansınız.

Bu oyun, diğer futbol oyunlarından oldukça farklı bir oynanışa sahiptir. Bu oyunda karakterleri sıradan iki elinizle kontrol etmeyeceksiniz, sadece etkileyici top çizgileri oluşturmaya odaklanacaksınız. Yani katıldığınız her maç, rakiplerinize karşı gol atmanıza olanak sağlıyor. Bu nedenle oyuncularınız için yolu kendiniz çizmeniz ve bölümü en iyi şekilde tamamlamanız gerekecek.

Puan! kahraman 2 Puan! kahraman 2

SCORE HERO 2023 İLE DOĞRU PUAN

Oyuncular, Skor’da heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayacak! Hero 2 ve birçok farklı kitleye mükemmel şekilde uyacak. Başa çıkmanız gereken önceden belirlenmiş bir durumun olduğu bir maça katılacaksınız. Aynı zamanda, kritik karakterin diğer karakterlerden daha belirgin göründüğünü göreceksiniz ve oyuncunun topu takım arkadaşına doğru veya rakibin kalesine atabilmesi için topu çekebileceğiniz alanı göreceksiniz.

Top çizgisini çizmek oldukça basit olacak, ancak birçok nedenden dolayı oyuncuların muhakeme becerilerini gerektirecek. İlk sebep, gölge çizgisini çizdiğiniz alanda bazen sarı bir çizginin görünmesidir. Spesifik olarak, oyunun bir ipucu olarak görülebilir. Sarı çizgi boyunca çizmeniz gerekir; top hemen takım arkadaşlarınıza ulaşacaktır. İkinci neden, asıl zorluğun, muhakemenizi kullanmanız gerektiğinde son dönüşte ortaya çıkmasıdır.

Bir gole ihtiyacınız varsa, çizgi çizme alanında önceki paslarla aynı sarı çizgiyi göreceksiniz. Bu nedenle, doğru puan almak ve düşmanlarınız tarafından engellenmemek için topu hangi yöne çekmeniz gerektiğini tahmin etmeniz gerekecek. Oyunda ustalaşmak için zaman ayıracaksınız ve zamanla en iyi şekilde nasıl çizileceğini öğreneceksiniz. Özellikle her maç size hızla adapte olacağınız tamamen yeni bir durum getirecek.

Puan! kahraman 2 Puan! kahraman 2 Puan! kahraman 2

BİRÇOK FARKLI SEVİYEDE ÜNLÜ OLUN

Skorda! Kahraman 2, oyuncular birçok farklı maça katılacak ve elbette oynanış aynı kalacak; sadece zorluk artacaktır. Bir karakter için bir gölge çizeceğinizi öğrendikten sonra, karakterin bir yıldızı olup olmadığını hemen fark etmeniz gerekecek. Her karakterde görünen her yıldız, gereksinimleri ne kadar iyi karşıladığınızı gösterir. Yani bölümü tamamladıktan sonra aldığınız yıldız sayısı ile birlikte oyuncunuzun resmini gazetede göreceksiniz.


İndir (205M)

Artık indirmeye hazırsınız Score Hero 2023 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFirst Touch Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir