SciFi Survivor
SciFi Survivor

SciFi Survivor v1.0.14 APK (Ücretsiz Alışveriş) indir


SciFi Survivor Mod APK – Kıyametten ancak tüm yaratıkları yok ederseniz hayatta kalabilirsiniz.

Android Android Macera
4 ( 291 puan )
Fiyat: $0
İsim SciFi Survivor
Yapımcı GCenter
Tür Macera
Boyut 110.68 M
Versiyon 1.0.14
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
SciFi Survivor is the most famous version in the SciFi Survivor series of publisher GCenter
Mod Version 1.0.14
MOD 1
  • MENÜ MODU
  • Tanrı modu
  • Araba Çarptığında Düşman Ölür

MOD 2
  • Ücretsiz Satın Alma


İndir (110.68 M)

SciFi Survivor Mod APK, toplumu gerçekten kurtarmak için odadaki canavarlarla savaşma ve yok etme hakkında bir kumarhane oyunudur. Son kurtulanlar arasında, son kurtulanları korurken kaçmak için çaba göstermelisiniz. Video oyunu, bir uzay canavarı ordusunun aslında her şeyi yok ettiği harap olmuş bir dünyada tanımlanıyor. Barışçıl bir dünyayı yeniden inşa etmek için ölümsüz canavarlarla savaşmalı ve onları yok etmelisiniz. Oyun aksiyon ve macera ile dolu ve dayanmak için becerilerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. SciFi Survivor, bütün gece sizi eğlendirecek harika ve zor bir oyundur. Maceranıza bugün başlayın ve hayatta kalan son kişilerden biri olup olamayacağınızı görün.

20xx civarında, dünya çapında bir salgın, neredeyse tüm halkı ete aç canavarlara çevirdi. Son hayatta kalanlar arasında, güvenli bir sığınak bulmak için ölümsüz ordularıyla savaşmalısınız. Kurtarma ekibi tek umudun olabilir ama hepsine ulaşmak kolay bir iş olmayacak. Dayanmak için becerilerinizi kullanmanız gerekiyor, çünkü ölümsüzler her yerde olma eğilimindeler ve belki de savaşmadan pes etmeyecekler. Her eylemde, karşılaştığınız zorluklar daha da bunaltıcıdır, ancak durmak bir alternatif değil, seçmeniz mümkündür. Tüm dünyayı korumak için elinizden geleni yapın.

scifi survivor 2 scifi survivor 3 scifi survivor 4

SciFi Survivor, aktivite, hayatta kalma ve macera oyunları dahil olmak üzere birçok farklı stil çeşididir. SciFi Survivor’da dünyanın tek gerçek umudu sizsiniz. Onu korkunç bir kaderden korumak için biri tarafından belirlenir. SciFi Survivor, düşman yaratıklar her zaman sizi takip ettiği için sizi yine de kalamayacak hale getirecek bir oyundur. SciFi Survivor’da o kadar çok farklı şey yapılıyor ki, bundan sonra ne olacağı kesin olarak söylenemez. SciFi Survivor, kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur.

SciFi Survivor, sizi ölümsüz canavarlarla karşı karşıya getiren bir oyundur. Hedef, mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmak ve hayatta kalan son kişiyi dönüştürmektir. Hayatta kalma sürenizi iyileştirmek için elinizdeki tüm araçları kullanmanız gerekecek. Ne kadar büyük seçerseniz, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur. Her biri kendi özel beceri çiftiyle ilgili dört farklı kahraman türü bulabilirsiniz. Her kahraman türünün yeteneklerini ve zayıflıklarını dikkate alan esnek bir yöntem oluşturmanız gerekecek. SciFi Survivor, daha fazlasını elde etmek için geri dönmenizi sağlayacak zorlu ve bağımlılık yapan bir çevrimiçi oyundur.


İndir (110.68 M)

Artık indirmeye hazırsınız SciFi Survivor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGCenter

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir