Scientific Calculator Plus
Scientific Calculator Plus

Calculator 991 v6.0.0.179 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Bilimsel hesap makinesi artı gelişmiş 991 calc, kullanımı kolaylaştıran en modern özelliklerle donatılmış hesap makinesi aracı olacaktır. Bilimsel hesap makinesi 300 plus, birçok kişinin güvendiği bir uygulamadır. Lise öğrencilerine hizmet verebilece

Android Android Eğitim
5 ( 509 puan )
Fiyat: $0
İsim Scientific calculator plus
Yapımcı Tools for student
Tür Eğitim
Boyut 25MB
Versiyon 6.0.0.179
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Scientific calculator plus is the most famous version in the Scientific calculator plus series of publisher Tools for student
Mod Version 6.0.0.179
Total installs 10,000,000+

İndir (25MB)

Bilimsel hesap makinesi artı gelişmiş 991 calc, kullanımı kolaylaştıran en modern özelliklerle donatılmış hesap makinesi aracı olacaktır. Bilimsel hesap makinesi 300 plus, birçok kişinin güvendiği bir uygulamadır. Lise öğrencilerine hizmet verebilecek tüm özelliklere sahip olması ve özellikle bazı üniversitelere uygulanabilmesi nedeniyle gelecekte piyasada eski bilgisayarların yerini alacak bir araç olacaktır.

Bilimsel hesap makinesi artı gelişmiş 991 hesap

Bilimsel hesap makinesi artı gelişmiş 991 hesap

ONAYLI PROGRAMLANABİLİR

Scientific hesap makinesi artı gelişmiş 991 calc’a ilk girdiğinizde, temel işlemleri art arda yapmanız gerekecektir. Örneğin, hesabınıza kaydolduğunuzda / giriş yaptığınızda, uygulamanın diğer cihazlara otomatik olarak bağlanabilmesi için yüksek doğruluk sağlamanız gerekir. Daha sonra kullanıcının eğitim seviyesini ayarlaması gerekir. Çözümlere yardımcı olun ve verilen formül, öğrendiğiniz içeriğe bağlı kalarak dersi çabucak özümsemenizi ve anlamanızı sağlar. Dahası, size yazı tipini kendiniz belirleme hakkı da veriyor ve özgürce seçebileceğiniz birçok yazı tipine sahip olacak.

Bilimsel hesap makinesi artı gelişmiş 991 hesap

Bilimsel hesap makinesi artı gelişmiş 991 hesap

FARKLI TÜR BİLGİSAYAR İLE KARIŞTIRILMIŞTIR

Scientific hesap makinesi artı gelişmiş 991 calc’a gelince, farklı seviyelerde birçok hesap makinesini deneyebileceksiniz. Yalnızca bir ekranda kapsüllenen uygulama, size beşten fazla bilgisayar türü sağlayacaktır. Her bilgisayar türü size birçok farklı üstün işlev sağlayacaktır. Örneğin, temel 300 artı hesap makinesi yalnızca üs alma, logaritmik kökler gibi temel işlemleri hesaplayabilir. Bu hesap ortaokul seviyesindekiler içindir. Bir adım daha yüksek, bilimsel hesap makinesi 991 plus’ı deneyimleyeceksiniz. Yaklaşım, denklem çözme, karmaşık sayılar… lise ve üniversite eşdeğeri gibi birçok özellik sağlayacaktır. Ayrıca uygulama, özellikle teğet, orijin veya minimum ve maksimumu temsil eden çizim için bir tip tasarlayacaktır. Bir tür grafik hesap makinesi 84 plus.

Bilimsel hesap makinesi artı gelişmiş 991 hesap

Bilimsel hesap makinesi artı gelişmiş 991 hesap

BİLGİSAYARIN DİĞER KULLANIMLARI

Sadece hesaplamalarla ilgili değil, aynı zamanda bu uygulama size temelden ileri seviyeye kadar bazı matematik formülleri de sağlayacaktır. Matematiksel formüllere ek olarak, fiziksel formüller yapmamıza veya birim dönüşümleri yapmamıza da izin verir ve küçükten büyüğe değişecektir. Bu dünyada, hesaplama telefon cihazındaki organlar tarafından kontrol edilir, ancak tipik bir cep hesap makinesi gibi işlemleri yapacaksınız; herkes yapabilir. Öyleyse, bu uygulamanın eğitim yolunda yakın bir ortak olarak size yardımcı olmasına izin verin.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Scientific calculator plus ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir