Scary Teacher 3D
Scary Teacher 3D

Scary Teacher 3D v5.25 APK + MOD indir (Sınırsız Alışveriş/Reklam Yok) 2022

Scary Teacher 3D, oyuncuların fark edilmeden birer öğrenciye dönüştüğü ve şakalar yaptığı taktiksel bir aksiyon oyunudur. Oyunda bulabileceğiniz birçok farklı şaka olacak ve her tür belirli bir miktarda eğlence sunuyor. Ayrıca Miss T ile şakayı deney

Android Android Oyun
5 ( 675 puan )
Fiyat: $0
İsim Scary Teacher 3D
Yapımcı Z&K Games
Tür Oyun
Boyut 688M
Versiyon 5.25
MOD Ücretsiz Satın Alma/Reklam Yok
Orjinal Google Play
Scary Teacher 3D is the most famous version in the Scary Teacher 3D series of publisher
Mod Version 5.25
 • MOD 1

  Sınırsız Enerji
  Sınırsız Para
  Sınırsız Yıldız


  MOD 2

  Gerçek parayla ücretsiz satın alma
  Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz (örneğin, yeni seviyelerin kilidini açma).


Scary Teacher 3D, oyuncuların fark edilmeden birer öğrenciye dönüştüğü ve şakalar yaptığı taktiksel bir aksiyon oyunudur. Oyunda bulabileceğiniz birçok farklı şaka olacak ve her tür belirli bir miktarda eğlence sunuyor. Ayrıca Miss T ile şakayı deneyimleyeceksiniz. Böylece yeteneklerinizi kullanarak bölümü en iyi şekilde tamamlayacaksınız.

Korkunç Öğretmen 3D

YENİ ŞAKALAR DENEYİMİ – Korkunç Öğretmen 3D

Scary Teacher 3D’nin son sürümünde Miss T’de şakalar yapacaksınız ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki yeni seviye türü var. Biri bilardo oynamasından yararlanmak, diğeri ise ona hafif bir elektrik şoku veriyor. Tabii ki, bu korkutucu kadından kaçınmak için dikkatli bir şekilde izleyip hareket ettiğinizde bölümü tamamlamak için hepsi belirli bir beceri gerektirir. Bu nedenle, iki yeni yöntem, oyuncular için heyecan verici deneyim fırsatları sunuyor.

Korkunç Öğretmen 3D

KÖTÜ KADINA ŞAKA

Scary Teacher 3D’de oyuncuların yaşadığı hikaye, bir lise öğrencisi olmanız ve öğretmeninizin Bayan T olmasıdır. Cezalandırılma şekli nedeniyle ondan hoşlanmıyorsunuz. Öğrencilerine tehdit, taciz ve diğer pek çok biçim gibi davranır. Bu yüzden ana karakterimizin kadının evine gizlice girmeye başlaması ve şakalarını yapması ve elinden geldiğince korkutması motivasyonudur.

Tanıdık ve kolay erişilebilir kontrollerle karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz. Çok fazla düğme, yalnızca birincil gezinme ve etkileşim düğmeleri kullanmakta sorun yaşamayacaksınız. Aynı zamanda belirli nesneleri toplamak, öğrenmek veya istediğiniz bir alana taşımak için etkileşime girebilirsiniz. Ekranın sol tarafında, şakacı çocuğu oynarsanız Bayan T’nin hareketlerini kaydeden bir ekran var.

Korkunç Öğretmen 3D

BİRÇOK FARKLI DÜZEYİ GEÇ

Deneyimleyeceğiniz ilk mod Career of Scary Teacher 3D’dir. Bu mod oldukça basittir, çünkü her seviye çözmeniz gereken bir bulmaca görevi olacaktır. Aynı zamanda size özel gereksinimler getirecekler ve siz de bu isteği kendi yolunuzda yerine getirmeye çalışacaksınız. Ayrıca Miss T sizi tanımasın diye hareketlerinizde dikkatli olacaksınız. Evde nereye taşındığını bilmek için hareketlerini gözlemlemeye çalışırsınız.

Korkunç Öğretmen 3D

Kariyer modunda, farklı şaka seviyelerine karşılık gelen konuları göreceksiniz. Başka bir deyişle, birçok farklı seviyeden geçecek ve heyecan verici şakalar bulacaksınız. Yapacağınız ilk şaka sürpriz bir tuzak olacak ve Bayan T’nin önüne koyamayacaksınız çünkü o kolayca fark edebilir. Yani senin işin, tuzağı doğru yere yerleştirmek ve karakterin şüphelerini gidermek için evde bir nesne kullanmak.

Korkunç Öğretmen 3D

Arayıcı ve FİDAN ARASINDAKİ SAVAŞ

Scary Teacher 3D bölümlerini geçtiğiniz için belirli bir yeteneğe sahip olduğunuzda Multiplayer modu tam size göre olacaktır. Oyunda çok fazla değişiklik olmayacak, ancak hem arayan hem de saklanan karakter olan Bayan T rolünü deneyimleyeceksiniz. Seviyeye başladığınızda, rolü ve ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. İşiniz bu gereksinimi karşılamak ve elbette geniş bir alanda kesinlikle etkileyici kovalamaca yakalama taktikleri olacak.


İndir (688M)

Artık indirmeye hazırsınız Scary Teacher 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir