Scary Stranger 3D
Scary Stranger 3D

Scary Stranger 3D v5.11.0 MOD APK + OBB (Sınırsız Para, Yıldız, Enerji) indir 2022


Scary Stranger 3D Mod APK, oyunculara oyun boyunca zorluklarla harika bir deneyim yaşatmak için araçlar kullanan saklanma ve arama unsurları içeren düşük yoğunluklu bir korku oyunudur.

Android Android Simülasyon
5 ( 787 puan )
Fiyat: $0
İsim Scary Stranger 3D
Yapımcı Z & K Games
Tür Simülasyon
Boyut 55M
Versiyon 5.11.0
MOD Sınırsız Para, Yıldız, Enerji
Orjinal Google Play
Scary Stranger 3D is the most famous version in the Scary Stranger 3D series of publisher Z & K Games
Mod Version 5.11.0
Total installs 10,000,000+
  • Sınırsız para
  • sınırsız yıldız
  • Sınırsız enerji


İndir (55M)

Scary Strange 3D, oyuncudan netlik gerektiren heyecan verici saklambaç aşamaları ve ipuçlarıyla oyunculara gerilim ve bazen korku anları yaşatıyor. Oyuna gelen oyuncu, onu yakalamaya çalışan korkunç adamı korkutup kaçırmaya çalışan bir çocuğa dönüşecektir. Seni bekleyen tehlikeden kaçmaya çalış çünkü o adam seni görürse ne olacağını kim bilebilir.

Korkunç Yabancı 3D

TAKİPTE NE OLDU?

Bob, kendisine yabancılarla tanıştığında son derece yaramazdır. Bir gün yaşlı bir yetişkin Bob’un evinin yakınına taşındı ve o zamandan beri, garip yaşlı yetişkinin bir zamanlar başka bir kasabadaki bir okulda öğretmen olduğuna dair söylentiler vardı. Bob’un hayali her zaman bir öğretmeni kızdırmaktır, bu yüzden bu onun üzerinde oyun oynayabileceği mükemmel bir konudur. Gizemli adam her zaman son derece şüpheliydi.

Adını kimse bilmiyordu ve nereden geldiğini tahmin etmek imkansızdı. Tek bildikleri, kendisinden yayılan gizem nedeniyle dokunulmaması gereken bir insan olduğu çünkü kimseyle iletişim kurmadığı ve her zaman etrafındaki herkesten uzak durduğudur. Bob, işleri adamı kızdırdı ve şimdi, şiddetli ve son derece şiddetli bir şekilde kovalandığında yaramazlığının bedelini ödemek zorunda.

Korkunç Yabancı 3D

OYUN HAKKINDA ÖZEL ŞEY

Artık Bob, tehlikenin pusuya yattığını bile bilmeden yaramaz şakalarını yapmak için mükemmel bir nesneye sahip olduğuna göre, oyuncular o eğlenceli çocuğun rolünü oynayabilecek ve yaramaz şakanın uygulanmasına katılabilecekler. Korku oyunu türünün hayranıysanız ama çok korkutucu bir oyun oynamak istemiyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir oyun, sadece eğlencesi değil, aynı zamanda özellikleri de – her zaman yanınızdayken çekici bir faktör. güvenli bir anı olmayan bir kaçış durumunda.

Korkunç Yabancı 3D

heyecan verici kovalamaca

Oyun, Bob ile çocuğu kovalayan gizemli adam arasındaki heyecanlı kovalamacaların etrafında döner ve Bob, sebep olduğu yaramazlık nedeniyle bedelini peşine düşerek ödeyecektir. Kovalama sırasında. Oyuncular, daha kolay kaçmak için birçok ipucu ve farklı araç kullanacak ve oyunu daha harika hale getirmek için oynanışta bir zenginlik yaratacak. Unutma, durma çünkü gizemli adam nerede olursan ol şiddetle peşine düşecek.

misillemeler

Yaramaz bir çocuk rolünü oynayan oyuncu, oyunu sadece kaçmak için oynamakla kalmaz, aynı zamanda anlayışını ve bulduğu araçları, adamı evden uzaklaştırmak veya takibi yavaşlatmak için bir karşı saldırı yapmak için kullanabilir. Kaçış sırasında mesafeyi artırmak için ona tutun. Kendiniz için özel araçlar seçin, adamın görüşünün gizlediği yerlere yerleşin ve sürprizler yaratmak için karşı saldırılar gerçekleştirin ve saklanarak ve arayarak stresli oyun sürecine keyif katın.

Korkunç Yabancı 3D

GİZLE VE ÇALIŞTIR

Oyuncuların yapması gereken en önemli iki şey vardır: saklan ve kaç. Adamın görüş alanından hızla saklanabilmek için kaçış rotanızda her zaman güvenli bir yer bulmanız gerekecek. Son derece uyanıktır, bu nedenle konumunuzu ortaya çıkaran gereksiz hareketlerden kaçınmalısınız. Takipçinin menzilinden başarılı bir şekilde saklandıktan sonra, yavaş yavaş çıkışa geçmek için güvenli bir saklanma yerinden kaçma fırsatını yakalayacaksınız. Çıkış kapısı kilitliyken kaçmanın kolay olmadığını unutmayın. Koşmak için oyuncunun evin içinde hareket etmesi, lehine ipuçlarını bulması ve sonunda çıkması gerekir.

Korkunç Yabancı 3D

ANA ÖZELLİKLER

  • Mükemmel 3D kalitesine sahip keskin grafikler, inanılmaz gerçekçi bir oyun deneyimi sunar ve merak uyandırır.
  • Oyunda koşmanın ve saklanmanın yanı sıra birçok operasyon ürkütücü kovalamacalar olacak.
  • Oyundaki araçlar tamamen farklı kullanımlarla çok çeşitlidir. Sizin için en uygun aracı seçin.
  • Oyun, deneyim sırasında oyuncunun duyarlılığını ve yaratıcılığını eğiterek harika bir deneyim sunar.
  • Sonuç: Oyuncuların yeteneklerini keşfetmeleri ve onlara meydan okumaları ve iyi düşünmeyi teşvik etmeleri için birçok farklı seviye vardır.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız Scary Stranger 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZ & K Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir