Scary Mansion
Scary Mansion

Scary Mansion v1.087 APK indir Tanrı Modu/Aptal Düşman) 2022

Bu büyüleyici ve eğlenceli bir oyun. Scary Mansion, oyunculara yeni ve heyecan verici deneyimler sunuyor. Bir korku planı ve kasvetli bir ortam, oyunun dehşetini arttırır. Oyuncular bu korku dünyasında kaçmak ve hayatta kalmak için ölümcül atmosferin

Android Android Macera Oyunları
5 ( 975 puan )
Fiyat: $0
İsim Scary Mansion
Yapımcı Skytec Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 177M
Versiyon 1.087
MOD Tanrı Modu/Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Scary Mansion is the most famous version in the Scary Mansion series of publisher Skytec Games
Mod Version 1.087

Bu büyüleyici ve eğlenceli bir oyun. Scary Mansion, oyunculara yeni ve heyecan verici deneyimler sunuyor. Bir korku planı ve kasvetli bir ortam, oyunun dehşetini arttırır. Oyuncular bu korku dünyasında kaçmak ve hayatta kalmak için ölümcül atmosferin tadını çıkaracak ve zorlu bulmacaları çözecekler. Oyunun size sunduğu tüyler ürpertici görevleri tamamlamanız ve bu tehlikeli evden kaçmaya çalışmanız gerekecek.

Korkunç Konak: Korku Oyunu 3D

Oyuncular şanssız bir postacı rolüne dönüşecek ve korkunç korkular yaşayacaklar. Tehlike ve şiddetle dolu bir odada, oyuncuların bu zorlukların üstesinden gelmek için akıllı ve çevik olmaları gerekir. Bu karanlık, perili yerden cehennem gibi çıkmak için koşabilir, saklanabilir, tuzakları kırabilir veya bulmacaları çözebilirsiniz. Scary Mansion size zor görevler veriyor ve işiniz onları tamamlamak ve bu korku evinden kaçmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak.

KARANLIK, GEÇMİŞ ATMOSFER

Scary Mansion’daki arka plan ve atmosfer ürkütücü. Şüpheli kaçış ve kovalama sahneleri ve bazen boğucu sessizlik ile oyun daha çekici ve heyecan verici. Oyuncuların ayrıca herhangi bir ses çıkarmadan nazikçe hareket etmeleri veya tespit edilip tutuklanmaları gerekir. Ölümle dolu bir atmosfer, uluma sesi veya hafif rüzgarla birlikte bu evi daha da ürkütücü hale getirdi.

Korkunç Konak: Korku Oyunu 3D

ZOR SORULARA ÇÖZÜM

İğrenç psikopatların üstesinden gelebilmek için oyuncuların Scary Mansion’ın ortaya çıkardığı bilmeceleri çözmesi gerekiyor. Tüm bu soruları çözebilecek zekası, duyarlılığı ile. Ayrıca, birçok aşırı korku bulmacası, onları duyduğunuzda sizi titretiyor. Korkunuzun üstesinden gelmek ve bu şiddet ve işkence evinden çıkmanıza yardımcı olacak bulmacaları çözmek için güçlü olsaydınız yardımcı olurdu.

PERFORMANS KOMPLEKSİ GÖREVLERİ

Bu oyuna geldiğinizde, bir dizi zorlu görev alacaksınız. Kendinizi bu psikopattan ve korku dolu evden kurtarmak için hızlanmalısınız. Belirlenen görevler de son derece ürkütücü. Oyuncular tuzağa düşmemek için dikkatli olmalı ve onlar tarafından koklanmamak için yumuşak bir şekilde konuşmalıdır. Oradan başarılı bir şekilde çıkabilmek için verilen görevleri başarıyla tamamlayın.Korkunç Konak: Korku Oyunu 3D

GİZEMLİ YERLERİ KEŞFEDİN

Bu barbar evde korkuları deneyimlemenin yanı sıra, oyuncular heyecan verici maceralara da katılabilirler. Oyuncular kasvetli evdeki odalarda korku dolu yeni şeylerin tadını çıkaracaklar. Scary Mansion tehlikeli tuzaklar getiriyor ve onlardan kaçınmanız gerekiyor; Keşfetmeye başlamak için tüm katların kilidini açın. Haydi bu barbar konaktaki korkutucu duyguyu keşfedelim ve tadını çıkaralım.

SON DERECE GÜZEL GRAFİKLER, KALİTELİ 3D GÖRÜNTÜLER

Bu oyuna katılırken gözlerinizi cezbeden çarpıcı 3D görüntülerle göz kamaştıracaksınız. Harika bir alan yaratmak için grafiklere özenle yatırım yapılmıştır ve görüntüler de son derece yüksek kalitededir. Ev, göz alıcı ama aynı derecede hayalet ve ürkütücü olacak şekilde tasarlandı ve oyuncuları daha da heyecanlandıran benzersiz bir sahne yaratmak için çevreleyen bağlam ve evdeki nesnelerin düzenlenmesi ile birleştirildi.

Korkunç Konak: Korku Oyunu 3D

ANA ÖZELLİKLER

– Şanssız postacı hikayesiyle yeni hisler yaşayın.
– Saklan, korku dolu o psikopattan saklan ve kasvetli konaktan kaçmaya çalış.
– Oyun, oyunculara korku hissi veren soğuk ve barbar bir atmosfer yaratır.
– Zorlu bulmacaları çözmek, odalardan geçmek ve bu karanlık ve kısır yerden kaçabilmek için verilen görevleri tamamlamak için zekanızı kullanın.
– Güzel görüntüler herkesin dikkatini çeker ve oyunun çekiciliğini artırır.


İndir (177M)

Artık indirmeye hazırsınız Scary Mansion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir