Scandal
Scandal

Scandal: Interactive Stories v4.4.2 APK indir (Sınırsız Elmas, Anahtar) 2022


Scandal: Interactive Stories Mod APK, oyuncuların bir üniversitede hikayeyi öğrendiği ve diğer oyuncularla ilişkiler geliştirdiği bir hikaye anlatma oyunudur. Çok çeşitli seçenekler farklı sonuçlara yol açar.

Android Android Simülasyon
4 ( 466 puan )
Fiyat: $0
İsim Scandal
Yapımcı Role Playing Story Games with Choices Apps
Tür Simülasyon
Boyut 53M
Versiyon 4.4.2
MOD Sınırsız Elmas, Anahtar
Orjinal Google Play
Scandal is the most famous version in the Scandal series of publisher Role Playing Story Games with Choices Apps
Mod Version 4.4.2
Total installs 100,000+
 • 1. Sınırsız Elmas
 • 2. Sınırsız Anahtar
 • Oyunda hata mesajı almamak için önemli:
 • Bu modu yüklemeden önce Play Store'daki oyun sayfasına gitmeniz ve indirmeye açmanız gerekir. İndirme yüzdesi göründüğünde, indirmeyi iptal edin ve modu yükleyin


İndir (53M)

Scandal: Interactive Stories, üniversite hayatınıza başlarken keşfetmeye zaman ayıracağınız olay örgüsünü ilginç bir şekilde aktaran bir kurguya sahip. Kendinize farklı görünümlere sahip bir karakter yaratabileceksiniz ve elbette ileride sizi bekleyen birçok etkinlik olacak. Aynı zamanda, sizi farklı sonuçlara götürecek kendinden emin seçimler yapmanız gerekir.

Skandal: Etkileşimli Hikayeler Skandal: Etkileşimli Hikayeler

KOLEJDE YOLCULUĞUNA BAŞLA

Scandal: Interactive Stories’in hikayesi, prestijli bir üniversiteye gitme fırsatınız olduğunda başlar. Birçok farklı karakteri tanıyabileceksiniz ve elbette herkesin belli sırları olacak. Aynı zamanda oyun size sırlarınızı korumak için ne kadar süre kullanabileceğinizi soracak ve bundan sonra doğru seçim ile çözmeniz gereken birçok problem olacak.

Oyunun hikayesinin başında yapmanız gereken ilk iş, almış olduğunuz unsurlarla bir karakter yaratmaktır. Karaktere farklı ve etkileyici bir görünüm kazandırmak için saç stilini, saç rengini, kıyafeti ve diğer birçok unsuru değiştirebilirsiniz. Karakter oluşturma işlemi tamamlandıktan sonra, tanıştığınız farklı karakterlerle heyecan verici üniversite günleri serisini keşfetmeye başlayacaksınız. Hepsinin etkileyici bir görünümü var.

İLGİNÇ AYRINTILARLA DOLU HİKAYEYİ OKUYUN

Scandal: Interactive Stories gibi hikaye odaklı bir oyunun ana deneyimi, aktarabileceği hikayelerdir. Oyunda gördüğünüz unsurları dikkatlice okumanız gerekecek ve okurken sıkılmamanız için tasarlanmış heyecan verici detaylar olacak. Aynı zamanda karşılaşacağınız sorunları önceden kestiremeyeceksiniz ve bunları seçerken dikkatli düşünmeniz gerekecek.

Skandal: Etkileşimli Hikayeler Skandal: Etkileşimli Hikayeler

Hikaye ilerledikçe oyunda karşılaştıkları sorunlar aşikardır ve aşılması gerekir. Hikayenin konusunu takip edecek ve bu oyunun sunduğu seçenekleri okuyacaksınız. Aynı zamanda çeşitli seçeneklerle konuştuğunuz karakterlerden de şüphesiz farklı tepkiler alacaksınız. Gerçekten de, seçmediğiniz diğer seçenekleri herkes merak edecektir.

Olay örgüsünü anlamanız ve seçimler yapmanızın göz ardı etmeyeceğiniz belirli ilişkileri olduğu söylenebilir. Oyundaki ayrıntılar, mevcut durumu bildiğiniz için kararlarınızı vermeniz için bir temel oluşturmanız için size tamamen yardımcı bilgiler veriyor. Aynı zamanda seçim yapmak, oyundaki ilerlemeyi belirlediği ve sizi başka bir etkinliğe götürdüğü için oyuncular için zorunlu bir faktördür.

KİLİDİNİ AÇACAĞINIZ BİRÇOK ŞEY

Scandal: Interactive Stories’de ilginç bir nokta, oyundaki belirli avantajlara erişmek için VIP özelliğinin kilidini açmayı düşünebilmenizdir. Özellikle, oyunda karakterinizi giydirmek için hayranlık uyandıran miktarda kıyafet bulabileceksiniz. Özelliğin kilidini açtıktan sonra VIP logolu bazı seçimler de seçilebilir ve bu size birçok sürpriz de getirecektir.

Skandal: Etkileşimli Hikayeler Skandal: Etkileşimli Hikayeler

Oyundaki her seçimin farklı sayıda sonucu vardır, bu nedenle hikayeyi farklı geliştirme dalları ile çeşitli seçeneklerle deneyimleyebileceksiniz. Türün ilginç noktası, oyuncuların belirli bir hikaye bölümünü tamamen yeniden deneyimleyebilecekleri ve tüm olasılıkları öğrenebilecekleri olay örgüsüne odaklanır. Etkileyici detayları öğrenirken kesinlikle harika bir eğlence zamanı olacak.

Heyecan verici hikayeler ve ayrıntılar, deneyimlemenizi bekliyor:

 • Oyuncular prestijli üniversitede hayata başlayacak ve keşfetmeye, karakterlerle arkadaş olmaya ve ilişkiler geliştirmeye başlayacaklar.
 • Bilgiler, okurken sıkılmamak için net bir bağlamla çekici bir şekilde görünecektir.
 • Oyunun hikayesini başlatmak için oyunun sağladığı öğeler aracılığıyla karakterinizin görünümünü özgürce oluşturabilirsiniz.
 • Karşılaştığınız sorunlarla birlikte seçenekler ortaya çıkacaktır ve bunun çözümü, doğru olduğunu düşündüğünüz kararı vermektir.
 • VIP’ye yükselttiğinizde, bazı moda avantajları alacaksınız ve aralarından seçim yapabileceğiniz seçenekler de daha çeşitli olacak.


İndir (53M)

Artık indirmeye hazırsınız Scandal ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRole Playing Story Games with Choices Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir