Scan & Translate
Scan & Translate

Scan & Translate v4.9.11 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Tara ve Çevir: Fotoğraf kamera çevirmen uygulaması, dünyadaki birçok farklı dili anlamak için etkili bir araç olacaktır. Dünyada bilmediğiniz diğer dilleri nasıl anlayacağınızı ve onlara nasıl cevap vereceğinizi bilemediğinizde hiç utanç verici bir d

Android Android Eğitim
5 ( 720 puan )
Fiyat: $0
İsim Scan & Translate
Yapımcı AISBERG LLC
Tür Eğitim
Boyut 20MB
Versiyon 4.9.10
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Scan & Translate is the most famous version in the Scan & Translate series of publisher AISBERG LLC
Mod Version 4.9.10
Total installs 5,000,000+

İndir (20MB)

Tara ve Çevir: Fotoğraf kamera çevirmen uygulaması, dünyadaki birçok farklı dili anlamak için etkili bir araç olacaktır. Dünyada bilmediğiniz diğer dilleri nasıl anlayacağınızı ve onlara nasıl cevap vereceğinizi bilemediğinizde hiç utanç verici bir durumla karşılaştınız mı? Bu uygulama ile dil engeli sorunlarını basit ve eksiksiz bir şekilde çözebileceksiniz.

METİN TARAMA İÇİN KAMERA KULLANILAN TEKNOLOJİ

Uygulama, tarama teknolojisini gerçekleştirmek için telefonunuzun kamerasına erişim izni isteyecektir. OCR (Optik Karakter Tanıma) metin tarayıcı teknolojisi ile artık belgeleri ve görüntüleri doğrudan tarayabileceksiniz. Yerleşik özel sensörlere sahip büyük tarayıcılar kullanmak yerine, cebinizde kompakt bir telefon taşımak büyük bir avantaj olacaktır.

Tara ve Çevir: Fotoğraf kamerası çevirmen uygulaması Tara ve Çevir: Fotoğraf kamerası çevirmen uygulaması

BELGELERİ, GÖRÜNTÜLERİ WORD’E ÇEVİR

Dünyada daha önce hiç karşılaşmadığınız veya hakkında bilgi sahibi olmadığınız diğer dilleri kullanan bazı belgelere veya görüntülere rastladığınızda, bu zor bir durum olacaktır. Ancak telefon kamerası aracılığıyla tarama teknolojisi ile başka bir dildeki belgeleri ve görüntüleri kolayca kodlayabilirsiniz. Ve oradan, uygulama bunları iş veya depolama için kelime dosyalarına dönüştürmenize de yardımcı olabilir.

WORD OF FARKLI DİLLER’İN EN DOĞRU Telaffuzu

Ayrıca yeni dillerle karşılaşıldığında yanlış telaffuz gerçekten ciddi sonuçlara yol açabilir. Bunun yerine, kelimeleri doğru telaffuz etmenize yardımcı olabilecek bir uygulama kullanın. O zaman bilginin anlaşılması, paylaşılması ve iletilmesi tamamen doğru hale gelecek ve dil farklılıklarından kaynaklanabilecek ciddi sorunlar olmayacaktır.

Tara ve Çevir: Fotoğraf kamerası çevirmen uygulaması Tara ve Çevir: Fotoğraf kamerası çevirmen uygulaması Tara ve Çevir: Fotoğraf kamerası çevirmen uygulaması

BELGEYİ OKUYUN

Farklı dillerde yazılmış özel materyal pasajları, bunlara erişmeyi, okumayı ve anlamayı zorlaştırabilir. Ancak bu uygulama ile zahmetsizce çözülebilecektir. Uygulama ile sadece birkaç basit adımla artık diğer dillerdeki belgeleri de hızlı bir şekilde okuyabileceksiniz.

SADECE GEZGİNLER İÇİN UYGUN

Dünyanın farklı ülkelerine yapılan seyahatlerle birlikte dil farklılıkları kaçınılmaz bir sorun olacaktır. O zaman, yerli halkla yaptığınız alışverişten, işaretleri, tabelaları, reklam panolarını veya farklı türdeki belgeleri tam olarak özümsemeyeceksiniz. Tara ve Çevir ve özellikleriyle, yeni diyarlara seyahat edenler dil engeli olmadan kolayca bir şeyler yapacaklar.

Dil farklılıkları, herkesin sahip olduğu veya karşı karşıya olduğu her zaman acı verici sorunlardır. Dil, gerçekten kutsal bir toprak, bir ülke, seleflerin birbirleriyle iletişim kurabildiği ve değiş tokuş edebildikleri diller olduğunda. Ancak farklı topraklarda, insanlar tamamen farklı yazı, konuşma, gramer ve kullanım ile farklı bir dile sahip olacaklar. Tara ve Çevir’e gelince, dil tutarsızlıkları sorunu, telefonun içine yerleştirilmiş kompakt bir kamera aracılığıyla son derece basit bir şekilde çözülecek.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Scan & Translate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir