Save & Repost IG 2021
Save & Repost IG 2021

Save & Repost IG 2021 v3.5.7 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Repost for Instagram 2021, en sevdiğiniz içeriği Instagram'dan ücretsiz olarak indirmeniz için değerli bir uygulamadır. Modları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve yeni özellikleri deneyimlemeye başlayın.

Android Android Sosyal Ağ
4 ( 870 puan )
Fiyat: $0
İsim Save & Repost IG 2021
Yapımcı Repost & Download Video 2021
Tür Sosyal Ağ
Boyut 7MB
Versiyon 3.5.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Save & Repost IG 2021 is the most famous version in the Save & Repost IG 2021 series of publisher Repost & Download Video 2021
Mod Version 3.5.7
Total installs 1,000,000+

İndir (7MB)

Instagram için Repost 2021 – Save & Repost IG 2021, sosyal ağ deneyiminizi önemli ölçüde değiştirebilecek bir uygulama olacak. Instagram’ı ana sosyal medyanız olarak kullanan biriyseniz, bu kesinlikle kaçırılmaması gereken bir uygulama olacaktır. Bu uygulama ile, IG’nizin kullanımını iyileştirebilecek olağanüstü özellikler ve eylemler gerçekleştirebileceksiniz.

Instagram 2021 için Yeniden Yayınla – IG 2021'i Kaydet ve Yeniden Yayınla Instagram 2021 için Yeniden Yayınla – IG 2021'i Kaydet ve Yeniden Yayınla

DAHA FAZLA FOTOĞRAF VE VİDEO YAYINLAYIN

Instagram’ı ana sosyal ağınız olarak seçen biriyseniz, kesinlikle çok sanatsal bir yaşam tarzına sahip bir kişi olacaksınız. Ve Instagram İçin Yeniden Yayınla 2021 – Kaydet ve Yeniden Yayınla IG 2021, resimlerinizi veya videolarınızı bu sosyal ağda basit bir şekilde yeniden yayınlamanıza yardımcı olabilir. Özellikle yeni güncellemeler ile birlikte IG’de IGTV ve Reels özellikleri de bulunmakta olup, uygulama kullanıcıları da kaydetme ve repost yapma imkanına sahip olacaktır.

PERFORMANS İLK ARAŞTIRMA

Bu sosyal ağ, diğer kullanıcıların görmesi için ilgi çekici içeriğe sahip güzel resimler veya videolar paylaşan kullanıcılara her zaman öncelik verir. Ve heyecan verici içeriğe sahip her güzel fotoğraf veya video için fotoğrafçı, kameraman ve editör çok çaba sarf edecektir. Bu nedenle, uygulama, sahibine saygı duymak için yeniden yayınladığınız fotoğraf veya videoların telif hakkını korumanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal medya kullanıcıları, IG söz konusu olduğunda, gerçekten göz alıcı arka plana sahip güzel fotoğrafları hemen düşünecekler. Peki kullanıcılar nasıl bu kadar harika eserler yarattı? Repost for Instagram 2021, filigran için birçok farklı renk arasından seçim yaparak bunu yapmanıza yardımcı olacaktır; ayrıca filigranın konumunu seçebilir veya gizleyebilirsiniz.

Instagram 2021 için Yeniden Yayınla – IG 2021'i Kaydet ve Yeniden Yayınla Instagram 2021 için Yeniden Yayınla – IG 2021'i Kaydet ve Yeniden Yayınla

ABONELİK İMKANI OPTİMİZE EDİLMİŞTİR

Bir IG gönderisinde genellikle kullanıcıların görsele ve başlığa dikkat etmesi gereken iki bölüm bulunur. Yani görseller açısından kendinize iyi bir materyal hazırlamanız gerekeceği gibi, bununla ilgili yorumlarınız da dikkat edilmesi gereken bir konu olacaktır. Instagram için Yeniden Yayınla 2021 – Kaydet ve Yeniden Yayınla IG 2021, panodaki orijinal altyazıları otomatik olarak kopyalama özelliğine sahip olacak ve orijinal altyazıları Instagram yayınlarınıza kolayca yapıştırabilirsiniz.

MESAJLARIN HEPSİ KAYITLIDIR

Kullanıcıların sosyal ağlara yüklediği görsellerin ve paylaşımların asıl amacı kesinlikle o anları arkadaşlarıyla paylaşmak olacaktır. Ayrıca başka bir amaç da önemli anlarınızı zaman çizelgesinde tutmanıza yardımcı olacaktır. Böylece uygulama IG için yeniden gönderme geçmişini kaydedebilecek ve yeniden gönderme geçmişinizi görebilecek, arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

Ve kullanıcılarını en iyi şekilde desteklemek isteyen bir uygulamanın kesinlikle geliştirmesi gereken son şey arayüzdür. Uygulama, kullanıcılara en iyi özellikleriyle hizmet vermek için arayüzü araştırmaya ve tasarlamaya yatırım yaptı. Ayrıca, uygulama ile kullanımınız sürekli olarak en basit ve en kolay şekilde optimize edilecektir.

Instagram 2021 için Yeniden Yayınla – IG 2021'i Kaydet ve Yeniden Yayınla Instagram 2021 için Yeniden Yayınla – IG 2021'i Kaydet ve Yeniden Yayınla

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların IG’de en iyi resimleri, videoları ve anıları kolayca yeniden yayınlamasına yardımcı olun.
  • Uygulama, yeniden gönderirken fotoğrafın veya içeriğin sahibinin adını gönderiye eklemenize yardımcı olacaktır.
  • Göndermek istediğiniz fotoğrafın bulanık ayrıntılarını olağanüstü renkli ve heyecan verici hale getirin.
  • Uygulama ile paylaşmak istediğiniz fotoğrafın açıklamasını duygusal bir paylaşıma dönüştürün.
  • Geçmişi kaydetme yeteneği, görüntülerin veya hatıraların tamamen hatırlanması için mükemmeldir.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Save & Repost IG 2021 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir