Sandstorm
Sandstorm

Sandstorm: Meme Maker v1.12.60 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Sandstorm, özel iş akışı araçları ve mizahi meme oluşturma yelpazesiyle dünyayı fırtınaya aldı. Kullanıcılara benzersiz simge paketleri oluşturmaları için eksiksiz bir dizi farklı araç sağlanır. Her gün sizin için binlerce seçenek, hayatı her zamanki

Android Android Eğlence
5 ( 123 puan )
Fiyat: $0
İsim Sandstorm
Yapımcı Zedge
Tür Eğlence
Boyut 12M
Versiyon 1.12.60
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Sandstorm is the most famous version in the Sandstorm series of publisher Zedge
Mod Version 1.12.60

İndir (12M)

Sandstorm, özel iş akışı araçları ve mizahi meme oluşturma yelpazesiyle dünyayı fırtınaya aldı. Kullanıcılara benzersiz simge paketleri oluşturmaları için eksiksiz bir dizi farklı araç sağlanır. Her gün sizin için binlerce seçenek, hayatı her zamankinden daha keyifli hale getiriyor. Kullanıcılar galeriden yüklenen herhangi bir fotoğrafla başlayabilir veya sistemin mevcut şablonlarıyla deneyebilir.

Kum Fırtınası: Meme Yapıcı Kum Fırtınası: Meme Yapıcı

BİNLERCE ÖZEL MODEL SAĞLANIYOR

Sandstorm kullanıcılarının memlerini oluşturmaya başlayarak yeni ve benzersiz içeriğe ihtiyacı var. Her şeyden önce, sistem görüntüyü yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Meme paketiniz için size daha fazla seçenek sunmak için önceden hazırlanmış binlerce şablon sağlanacaktır. Hepsi, sosyal ağ sitelerinde oldukça ünlü olan yaygın trendlere aittir. İstediğiniz görseli hızlıca bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

KENDİNİZİ YÜKLERKEN DAHA FAZLA SEÇENEK

Ek olarak Sandstorm, otomatik olarak yeni memler oluşturmak için galerinizden resim yüklemenize olanak tanır. Sağladığınız görüntü üzerinde belirli değişiklikler manipüle edilecektir. Kullanıcılar, yüksek çözünürlüklü iyi görüntü kalitesine sahip bir dizi mem tasarlayacak ve dışa aktaracaktır. Bu etkileyici tasarımların yanı sıra, resimlerinizi paylaşarak veya sistem tarafından oluşturulan şablon paletine ekleyerek dünyayla paylaşabilirsiniz.

İÇERİĞİ TANIDIK ARAÇLARLA DÜZENLE

Sandstorm tarafından sağlanan profesyonel araç seti, tüm kullanıcıları memnun edecek. Metinler için içeriği değiştirmenize izin veren bir seçici sağlanmıştır. Kullanıcılar daha sonra konumu ve boyutu görüntüye uyacak şekilde hizalamak için içeriği özelleştiriyor. En etkileyici meme, metin şablonunu daha fazla düzenledikten veya animasyon efektini uyguladıktan sonra ortaya çıkacaktır.

Kum Fırtınası: Meme Yapıcı Kum Fırtınası: Meme Yapıcı

TAM SİZİN İÇİN KOMPLE MEME PAKETİ

Kum fırtınası verdiğiniz çeşitli komutları tamamlayabilir ve kısa sürede sonuçları yeni tasarlanmış mem’e aktarabilir. Uygulama, eğlenceli memlerinizi yaparak daha yaratıcı olmanızı sağlar. Birden çok araç, metnin boyutunu ayarlamanıza, iletmek istediğiniz şeyi girmenize ve renklerini değiştirmenize yardımcı olur. Yakında sizi mutlu edecek bir dizi mem oluşturmak için bazı harika efektler de sağlandı. Sistem, incelemelerinizi hızla not alacak ve bunları güncellenmiş sürümlerde düzeltecektir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Etkileyici bir dizi mem oluşturmak için profesyonel bir araç seti kullanmanızı sağlar; kullanıcılar basit bir arayüz kolay oluşturma işlemlerine aşina olacaklardır.
  • İçeriğinize uygun şablonları seçin ve oluşturmaya başlayın. Sistemin arşivi birçok etkileyici mem’e ev sahipliği yapar ve bunlara ücretsiz olarak başvurabilirsiniz.
  • Galerinizden resimler yükleyerek, yüklemelerinizi yenileyerek ve küresel meme trend liderlerinden biri olarak tasarım yeteneklerinizi özgürce geliştirin.
  • Uygulamanın geri kalanı tarafından oluşturulan diğer içerikleri keşfedin, kendinize danışın ve yeni fikirler geliştirin. Büyümenize yardımcı olacak motivasyon kaynağı budur.
  • Görüntü kalitesiyle ilgili gereksinimleri sağlayarak görüntüleri en iyi kalitede çıktılayın. Birden çok kopya oluşturabilir ve bunları uygulamadaki klasörlerde saklayabilirsiniz.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Sandstorm ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZedge

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir