Sandbox
Sandbox

Sandbox v0.3.18 APK + MOD (Kilitsiz) indir 2022

Sandbox, kullanıcıların yalnızca her piksel için karşılık gelen rengi seçmesi gereken çok görevli ve basit bir renklendirme uygulamasıdır. Tüm resimler karşılık gelen sayıda pikselden oluşur ve her piksel belirli bir renk kullanır, böylece canlı ve g

Android Android Eğlence
5 ( 935 puan )
Fiyat: $0
İsim Sandbox
Yapımcı Alexey Grigorkin
Tür Eğlence
Boyut 7M
Versiyon 0.3.18
MOD Ücretli Renklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Sandbox is the most famous version in the Sandbox series of publisher Alexey Grigorkin
Mod Version 0.3.18

Sandbox, kullanıcıların yalnızca her piksel için karşılık gelen rengi seçmesi gereken çok görevli ve basit bir renklendirme uygulamasıdır. Tüm resimler karşılık gelen sayıda pikselden oluşur ve her piksel belirli bir renk kullanır, böylece canlı ve gerçekçi bir görüntü oluşturmak için birlikte çalışır. Bununla birlikte, uygulama, piksel sayısını çeşitlendiren, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir çözünürlük yelpazesine sahiptir.

GENİŞ RESİM KÜTÜPHANESİ

Sandbox’taki tüm çizimler dijitaldir ve piksellerinin her birine saf beyaz bir renk uygulayarak yalnızca doldurulduğunda kaybolan basit anahatları ortaya çıkarır. Zorluk ayrımı yoktur, bunun yerine ölçeği ve keskinliği zamanla artacaktır. Kullanıcıların farklı güzelliğe sahip bir eskiz renklendirmesi ve oluşturması için 3 renk kutusundan bile kademeli olarak 10 veya 100 farklı renk kutusuna yükselir.

Sandbox – Piksel Sanat Boyama Sandbox – Piksel Sanat Boyama

HER ŞEYİ PİKSELLERLE BOYA

Her görüntünün birçok ayrı çözünürlüğü vardır ve ölçeğe bağlı olarak, renk kutularının sayısı daha çeşitli ve karmaşık olacaktır, hatta içeriğin tamamlanması uzun zaman alacaktır. Bununla birlikte, oyuncu yakınlaştırabilir, ilgili numara ile işaretlenmiş herhangi bir renkli kutuyu seçebilir, bir renk seçebilir ve ilgili numaraya sahip hücrelere aynı renk uygulanacaktır. Kullanıcılar doğrudan çizemez veya boyayamaz, ancak yalnızca her pikseli seçip uyumlu bir renk uygulayabilir.

RENK KULLANIMINDA SONSUZ YARATICI

Renk kullanımı herhangi bir kurala bağlı değildir ve çizimler belirli bir renk gerektirmez. Bu, kullanıcılar her bir çizimi kendi tercihlerine göre renklendirmenin keyfini çıkarabildiklerinde Sandbox’ı huzurlu ve rahatlatıcı hale getirir. Birçok kullanıcı, benzersiz ve olağanüstü stiller oluşturmak için renkleri karıştırabilir, ardından her çizimi ayrı renklerle kaydedebilir.

GÜNLÜK YENİ RESİMLER TOPLA

Bu uygulamanın kullanıcı topluluğu her gün olduğu kadar geniş ve canlı ve herkesin kendilerini çizmeye kaptırabileceği yeni tablolar olacak. Bu, kullanıcıları içerir ve uygulama, her şeyi pikseller veya fırçalar halinde oluşturmalarına olanak tanıyan basit ve çok yönlü bir çizim aracına sahip olacaktır. Çizim oluşturulduktan sonra, kullanıcı onlar için renk değişiminin mükemmelliğini ayarlamak için çözünürlüğü değiştirebilir.

Sandbox – Piksel Sanat Boyama Sandbox – Piksel Sanat Boyama

AİLE İLE GÜZEL ZAMAN GEÇİRMEK

Sandbox, herkesin ailesiyle harika vakit geçirmesi için harika bir fırsat yaratmak istiyor. Bu nedenle, birçok kişinin bir araya gelmesi ve görüntülerin rengini değiştirmesi için birçok yeni renklendirme özelliğine sahiptir, ancak uygun şekilde, hatta isteğe bağlı olarak resimleri kaydedin veya yükleyin. Aile, canlı ve harika içerik oluşturursa, birkaç büyük çözünürlüklü resim de uygun seçenekler olacaktır.

RESİMLERİNİZİ ÇOK PAYLAŞIN

Kullanıcılar çizimlerini tamamladıktan sonra doğrudan herhangi bir platformda paylaşabilir ve yaratıcılıklarını ifade edebilirler. Uygulama ayrıca, kullanıcının tüm boyama ilerlemelerinin hızlandırılmış videolarını oluşturma işlevine sahip olacak ve kullanıcının duraklamalarını otomatik olarak düzenleyecek ve kaldıracaktır. Kısacası, kullanıcılar büyüleyici hızlandırılmış videoları veya bitmiş bir çizimi canlı ve net renklerle paylaşabilir.

Sandbox’ın büyüklüğü, gelişmişliği ve sonsuz yaratıcı potansiyeli, oyunculara çizimlere odaklanırken ve çaba harcarken en iyi zamanları verecektir. Ayrıca, diğer kullanıcıların inanılmaz hızlandırılmış videolarına tanık olabilirler ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflarda sanatsal anları görebilirler.


İndir (7M)

Artık indirmeye hazırsınız Sandbox ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir