Samurai Warrior
Samurai Warrior

Samurai Warrior: Action Fight v1.0.92 APK indir (Tanrı Modu/Tek Vuruş) 2022


Samurai, samurayların hala yaygın olarak bulunduğu ve onur için savaştığı eski Japonya dünyasında geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Ayrıca amaç ve olay örgüsü, oyuncuların kendilerini Japonya'ya veya muhteşem klanlara yayılmış sayısız savaşa sokmala

Android Android Aksiyon
4 ( 640 puan )
Fiyat: $0
İsim Samurai Warrior
Yapımcı WFStudio
Tür Aksiyon
Boyut 74M
Versiyon 1.0.92
MOD Tanrı Modu/Tek Vuruş
Orjinal Google Play
Samurai Warrior is the most famous version in the Samurai Warrior series of publisher WFStudio
Mod Version 1.0.92
  • MENÜ MODU
  • Tanrı modu
  • Bir vuruş


İndir (74M)

Samurai, samurayların hala yaygın olarak bulunduğu ve onur için savaştığı eski Japonya dünyasında geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Ayrıca amaç ve olay örgüsü, oyuncuların kendilerini Japonya’ya veya muhteşem klanlara yayılmış sayısız savaşa sokmaları için canlı ve çekici.

Samuray: Aksiyon dövüşü Suikastçı

İLGİLENDİRİCİ VE HIZLI MÜCADELE

Samuray’daki savaş mekanikleri hızlıdır ve birçok karmaşık veya tehlikeli durumda oyuncunun reflekslerine sürekli meydan okur. Ayrıca düşmanları yok etmek veya her seviyede mükemmelliği artırmak için sayısız ilginç ve göz alıcı kombinasyonlar oluşturmak için becerileri ve eylemleri birleştirebilirler. Her savaşın temposu da kademeli olarak önemli ölçüde değişecek ve oyunculara samurayların görkemli savaşlarında gerçek bir deneyim yaşatacak.

Samuray: Aksiyon dövüşü Suikastçı

DERİNLİ YÜKSELTME SİSTEMİ

Oyunun yükseltme sistemi, oyuncuların dövüş stillerini oluşturmaları için birçok farklı derinlik ve yöne sahiptir. Becerilerin yanı sıra, yeni saldırı kombinasyonları da kullanışlıdır, oyunu daha canlı hale getirir ve oyunculara en iyi samurayların mutlak esnekliğini verir. Ancak, tüm içerik için yükseltme koşulları karmaşıktır ve sistemden gerekli miktarda hedefi yok etmelerini gerektirir.

Samuray: Aksiyon dövüşü Suikastçı

BÜYÜLEYİCİ VE SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE

Samuray’ın hikayesi, her karede ve büyük ölçekli savaş olaylarında canlı ve duygusal bir şekilde aktarılıyor. Aynı zamanda antik Japonya’nın benzersiz kültürel özelliklerini göstererek oyuncuların savaş alanında bir samurayın onurlu değerini anlamalarını, hatta eylemlerini anlamalarını sağlar. Buna ek olarak, destekleyici karakterler de gerçekçi ifadeleri başarılı bir şekilde ortaya çıkararak oyuncuların her şeyin içine girmesine ve her şeyin tadını sonuna kadar çıkarmasına izin verdi.

Samuray: Aksiyon dövüşü Suikastçı

TAM ONURLU GÖREVLER

Ek görevler, oyuncuların pahalı beceriler veya ekipman için ikramiye kazanmaları için harika fırsatlardır. Görevlerin içeriği de zengin ve çeşitlidir, örneğin oyuncunun savaş alanında veya benzeri alanlarda önemli ve etkili hedefleri yok etmesini istemek gibi. Aksine, oyuncuların birkaç basit şeyi taşımasına neden olabilir, ancak sıra dışı ve etkileyici görev zincirlerini tetikleyebilir.

Yine de samuray, hızlı tempolu bir oynanışa sahiptir ve esas olarak eski zamanlardan kalma samurayların savaşları veya onuru etrafında döner. Bununla birlikte, bir arsa bükümü veya oyun geliştirmenin birçok potansiyeli vardır. Aynı zamanda, değerli fedakarlıklar veya yüksek hedefler konusunda oyuncuya duygusal uyarım sağlar.


İndir (74M)

Artık indirmeye hazırsınız Samurai Warrior ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir