Samorost 1
Samorost 1

Samorost 1 v1.12.8 APK indir (Kilitsiz Tam Sürüm) 2022


Küçük bir formda heyecan verici bir macera yapın, denediniz mi? Samorost 1'de size bir cüce olarak maceralara atılacağınız yepyeni bir macera oyunu getiriyoruz. Bu oyunda her yaratık ve sahne tuhaf ve sevimli ama bu güvende olacağınız anlamına gelmiy

Android Android Macera Oyunları
5 ( 863 puan )
Fiyat: $0
İsim Samorost 1
Yapımcı Amanita Design
Tür Macera Oyunları
Boyut 81M
Versiyon 1.12.8
MOD Kilidi Açılmış Tam Sürüm
Orjinal Google Play
Samorost 1 is the most famous version in the Samorost 1 series of publisher Amanita Design
Mod Version 1.12.8

İndir (81M)

Küçük bir formda heyecan verici bir macera yapın, denediniz mi? Samorost 1’de size bir cüce olarak maceralara atılacağınız yepyeni bir macera oyunu getiriyoruz. Bu oyunda her yaratık ve sahne tuhaf ve sevimli ama bu güvende olacağınız anlamına gelmiyor. Oyuncular sayısız farklı araziyi aşmak zorunda ve bu sayede daha fazla ilerlemek için çeşitli bulmacaları çözmeniz gerekecek.

Samorost 1

HER ŞEY EN KÜÇÜK ŞEYDEN BAŞLAR

Samorost 1’de kontrol ettiğiniz karakter topluca Gnome olarak bilinir; Oğlan evinin yakınındaki mikroskoptan garip bir gezegen gördüğünde her şey bir hiçmiş gibi görünür. Orada, gezegenine yakın uçan tuhaf bir gezegen gördü. Aklından bir düşünce geçti – kendi uçağına bin ve yabancı bir ülkede bir maceraya başla ve o gerçekten yaptı.

BİRÇOK GARİP YARATIKLA AÇIK ALAN

Elbette bu, farklı bir hayat yaşamanız için asıl amacı macera olan tamamen yeni bir oyun olacak. Samorost 1’de oyuncular, farklı şekillerde birçok garip yaratığın birlikte yaşadığı yeşil bir ortama sahip havadar bir alana giriyor gibi görünüyor. Böylece hayatın size getirdiği canlı seslerle yeni atmosfere hayran kalacaksınız. Hepsi bu değil; Bu oyundaki her sahne, getirdiği huzurlu ve güzel manzara nedeniyle oyuncuları hayran bırakıyor.

Samorost 1

DÜNYA İLE ETKİLEŞİM

Bu oyunda cüce gibi minyon bir şekle sahip sevimli bir yaratığı kontrol edeceksiniz. Oğlan beyaz bir takım elbise ve kahverengi çizmeler giyecek. Oyuncular, o güzel alan aracılığıyla karakteri kontrol edecek ve birçok farklı görevi yerine getirecek. İlk olarak, arayüze alışmanız ve tüm yeni şeylerle çevredeki atmosferi gözlemlemeniz gerekecek. Alıştıkça birçok farklı benzersiz görevi yerine getirmeniz gerekecek.

HERKESİN YAPABİLECEĞİ BASİT OPERASYON

Merak etmeyin bu oyunun adını ilk defa duydunuz; Herkes karakteri kontrol edebilir ve hayatının macerasına atılabilir. Samorost 1’de oyuncuların sadece karakteri kontrol etmesi ve birkaç basit işlemi gerçekleştirmesi gerekiyor. Sadece etrafınızdaki dünyayı bir kez gözlemlemeniz ve sırayla her şeyle nasıl etkileşime gireceğinizi gösteren eylemler gerçekleştirmeniz gerekiyor. Sadece ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor, bu yüzden daha keyifli bir macera için her şeye göz kulak olun.

Samorost 1

OYUNDAKİ TAM ZOR ZORLUKLAR

Bu, heyecan verici bir macera yaşamak için birçok farklı görevi yerine getirmeniz gereken sıradan bir macera oyunu değil. Buna macera diyorsanız, Samorost 1, yanıtlamanız gereken zor görevler olmadan tamamlanamaz. Bu oyunda, meydan okuman için tonlarca şaşırtıcı bulmaca ve daha fazla zeka oyunu yaratıldı. Görevleri yerine getirmek için akıllı bir insan olmalı ve etrafınızdaki her şeyi gözlemlemelisiniz.

FARKLI DÜZEYLER OLUŞTURULDU

Hayatınızın geri kalanında hatırlanacak bir maceraya sahip olmak için, sizi iyi hissettiren şeylerden nasıl zevk alacağınızı bilmelisiniz. Bu oyuna katılırken ve görevi yerine getirirken, o atmosferin tadını çıkarmak için çevredeki ortamı gözlemlemek gerçekten iyi bir fikirdir. Ve oyuncuları daha da heyecanlandırmak için oyunda çeşitli görevler oluşturduk. Buna karşılık, Samorost 1’deki önceki görevi tamamlarken yavaş yavaş ortaya çıkan farklı beyin hack bulmacalarıdır.

Samorost 1

ANA ÖZELLİKLER

– Garip bir ülkede benzersiz bir maceraya başlayın – evine yakın uçan bir gezegen.
– Güzel tasarlanmış ve canlı ortamlara ve birçok garip yaratığa sahip yeni bir dünya.
– Yeni gezegene gelirken yapmanız gereken ilk görev, çevredeki dünyayla etkileşim kurmak olacaktır.
– Daha zor bulmacalar oluşturulur ve siz onları tamamladıkça bunlar sürekli olarak güncellenir.
– Her bulmaca tamamlamanız gereken belirli bir zorluk olacaktır; aksi takdirde geri dönemezsiniz.


İndir (81M)

Artık indirmeye hazırsınız Samorost 1 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAmanita Design

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir