Sagon Circle
Sagon Circle

Sagon Circle: Dark Icon Pack v11.7 APK (Yamalı) indir 2022


Sagon Circle, kullanıcıların Android telefonlar için duvar kağıtlarını ve güzel simgeleri senkronize etmeleri için bir uygulamadır. El yapımı tasarımlara sahip çeşitli temalar, bu uygulamanın en belirgin özelliğidir.

Android Android Araçlar
4 ( 573 puan )
Fiyat: $0
İsim Sagon Circle
Yapımcı Bandot
Tür Araçlar
Boyut 57MB
Versiyon 11.7
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Sagon Circle is the most famous version in the Sagon Circle series of publisher Bandot
Mod Version 11.7
Total installs 10,000+

İndir (57MB)

Sagon Circle ile duvar kağıdını ve simgelerini değiştirerek telefonunuzu güzelleştirin. Bu uygulama, kullanıcıların telefonlar için paketler halinde tasarlanmış duvar kağıtlarını ve simgeleri seçmelerini sağlar. Güzel renk alanını deneyimleme fırsatı!

Sagon Circle: Karanlık Simge Paketi Sagon Circle: Karanlık Simge Paketi

DUVAR KAĞITLARININ VE İKON PAKETLERİNİN GÜZEL KOLEKSİYONU

Bu uygulamaya duvar kağıtları ve simge paketlerinden oluşan bir hazine inşa edildi. Zanaat tasarımcıları, bunları vektör grafik işleme ilkelerini göz önünde bulundurarak tasarlar. Duvar kağıdı ve simge paketi arasında bir bağlantı var. Ayrıca, kullanıcıların kendi tercihlerine göre seçebilecekleri özel stillere sahip birçok tema bulunmaktadır. Temalar, kullanıcıların istedikleri zaman değiştirebilmelerini sağlamak için her gün güncellenir. En son trendlere ayak uydurmak ve telefonunuzun görünümünü yenilemek için her gün yeni duvar kağıdı desenlerini ve simge paketlerini değiştirin. Android telefonunuzda çeşitli görsel alanları deneyimleyin.

Sagon Circle: Karanlık Simge Paketi

ANDROİD DESTEKÇİ

Sagon Circle, tüm Android telefonlarda kurulumu destekleyen bir uygulama değildir. Bu bağımsız bir uygulama olmadığından, telefonunuzu Google mevcut başlatıcı, Pixel başlatıcı veya diğerleri (Lg, Xperia Home, Asus ZenUI başlatıcısı ve One Plus başlatıcısı hariç) gibi yüklemek için bir destekçiye ihtiyaç duyar. Bazı başlatıcılarda, uygulama 3. taraf erişimini veya bazı özellikleri kısıtlayacaktır; kullanıcılar ayarlarda ayrıntıları bulabilir ve hataları düzeltebilir. Uygulamanın cihazınızda düzgün çalıştığından emin olmak için lütfen kullanmadan önce bunun farkında olun.

Sagon Circle: Karanlık Simge Paketi

CANLI DUVAR KAĞITLARI – ÖZEL ÖZELLİK

Bu uygulama, kullanıcıların duvar kağıdı modunu canlı duvar kağıdına geçirmesine olanak tanır. Yalnızca animasyonlu resimler değil, aynı zamanda Google, Today, Touch, Sunrise, Biz, Business, önceden yüklenmiş takvimler vb. için simgeler de dahil olmak üzere dinamik takvim paketleri de yükleyebilirsiniz. Bunlar, kendi karakteriyle akıcı ve canlı hareket nedeniyle özel özelliklerdir. .

Sagon Circle: Karanlık Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

  • Vektör grafik işleme ile tasarlanmış çok sayıda duvar kağıdı ve simge paketi içeren çeşitli temalar
  • Seçebileceğiniz birçok farklı stil, güzel renk alanını deneyimlemek için her gün değiştirin
  • Yeni bir kullanıcı deneyimi için her gün yeni duvar kağıtlarını ve simge paketlerini güncelleyin
  • Bu bağımsız bir uygulama değildir ve kurulum ve çalıştırmayı desteklemek için bir başlatıcıya ihtiyaç duyar. Lg, Oneplus vb. gibi bazı başlatıcılar uygun değildir.
  • Bazı yazılımlar için canlı duvar kağıtları ve dinamik takvim paketlerinin yüklenmesine izin verir ve kullanım sırasında bir hata olması durumunda destek sağlar


İndir (57MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sagon Circle ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBandot

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir