Russian English Dictionary
Russian English Dictionary

Russian-English Dictionary v2.6.3 APK indir (Reklamsız) 2022


Daha fazla Rusça öğreniyorsanız veya Rusça öğrenmek istiyorsanız, o zaman Rusça-İngilizce Sözlük, kelimeleri etkili bir şekilde aramak için bir destek uygulamasıdır. Sözlük işlevi görmenin yanı sıra, telaffuzunu dinleyebilir ve öğrendiğiniz kelimeler

Android Android Eğitim
4 ( 505 puan )
Fiyat: $0
İsim Russian English Dictionary
Yapımcı AllDict
Tür Eğitim
Boyut 20MB
Versiyon 2.6.3
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Russian English Dictionary is the most famous version in the Russian English Dictionary series of publisher AllDict
Mod Version 2.6.3
Total installs 100,000+

Daha fazla Rusça öğreniyorsanız veya Rusça öğrenmek istiyorsanız, o zaman Rusça-İngilizce Sözlük, kelimeleri etkili bir şekilde aramak için bir destek uygulamasıdır. Sözlük işlevi görmenin yanı sıra, telaffuzunu dinleyebilir ve öğrendiğiniz kelimeler üzerinde alıştırmalar yapabilirsiniz. Hepsi çevrimdışı, böylece kolay çalışma yöntemiyle her yerde ve her zaman eğitim alabilirsiniz.

Rusça-İngilizce Sözlük Rusça-İngilizce Sözlük

LOOK UP RUSÇA – İNGİLİZCE SÖZLÜK VE VERSİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ

Bu kapsamlı sözlük, kullanıcıların öğrenmek için çok miktarda kelime aramasına yardımcı olur. Ayrıca, daha kolay öğrenebilmeniz için konuya göre bir dizi kelime de sağlarsınız. Uygulamayı kullanmak çok kolay, sadece İngilizce aramak için kelimeyi yazmanız gerekiyor ve uygulama sizin için Rusça kelimeyi gösterecek. Anlamını bilmenin yanı sıra, sistemin kelimeyi sizin için okumasını sağlamak için tuşuna basabilirsiniz.

ÖĞRENMEK İÇİN FAVORİ KOLEKSİYONUNA SÖZLERİ EKLE

Bu sözlükten istediğinizi yapabilirsiniz ve uygulamanın kişisel antrenöründen etkileneceksiniz. Bu, kişisel sözlüğünüze sözcükler eklemenize izin verildiği anlamına gelir, böylece bunları gerektiği gibi gözden geçirebilir ve bir sözcük eğitmeni ile bu sözcükleri öğrenebilirsiniz. Bu kelimeler uygulamanın bulut deposunda saklanacaktır.

Rusça-İngilizce Sözlük Rusça-İngilizce Sözlük

KELİME SÖZCÜĞÜNÜ İNCELEMEK İÇİN ÇEŞİTLİ ALIŞTIRMALAR SAĞLAYIN

Kullanıcıların bu kelimeleri hızlı bir şekilde öğrenmelerine ve daha uzun süre hatırlamalarına yardımcı olmak için uygulama, kullanıcılara kaydedilmiş ve öğrenilmiş kelimeleri içeren alıştırmalar sağladı. Eğitmen kelimesi, kullanıcıların pratik yapması için birçok farklı aktivite türüne sahip olacaktır. Örneğin uygulama size İngilizce bir kelime verecek ve siz doğru Rusça kelimeyi seçeceksiniz.

KULLANICILARIN 4 BECERİDE UZMAN OLMASINA YARDIMCI OLUN

Uygulamanın akıllı kelime eğitimi ile kullanıcılar dinleme, konuşma, okuma ve yazma olmak üzere dört beceriyi uygulayacak ve ustalaşacak. Yazma becerileri için uygulama size İngilizce bir kelime veya deyim verecek ve anlamını Rusçaya yazacaksınız veya sistem öğrendiğiniz Rusça kelimeleri okuyacak ve yazacaktır.

Russian-English Dictionary is a tremendous Russian-Viet<UNK> dictionary with unique features to help you master your listening, writing, and pronunciation skills. Bu uygulama, zengin ve çeşitli bir kelime hazinesi ile yeteneğinize ve seviyenize uygun birçok seviyeye sahip olacaktır.

Rusça-İngilizce Sözlük Rusça-İngilizce Sözlük

ANA ÖZELLİKLER

– Kolayca kelimeleri arayın, telaffuzlarını duyun ve daha fazla eş anlamlı kelime öğrenin.
– Kolay ve basit kullanım, uygulama çevrimdışıyken de çalıştığı için kullanıcılar her yerde ve her zaman kullanabilirler.
– Gözden geçirmeyi ve kelimeleri öğrenmeyi kolaylaştırmak için favori sözlüğünüze yeni kelimeler ekleyin.
– Kullanıcıların pratik yapması için farklı alıştırmalara sahip etkili kelime eğitmeni. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi kelime dağarcığı alıştırmaları, kullanıcıların becerilerini uygulamalarına yardımcı olur.
– Basit arayüz, kullanıcıların erişmesini kolaylaştırır. Kelime öğeleri, daha kolay okuma için konuya göre sıralanır.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Russian English Dictionary ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir