Russian Cars Simulator
Russian Cars Simulator

Russian Cars Simulator v1.8 MOD APK (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir 2022


Russian Cars Simulator, Rus pistlerinde bir yarış simülasyonu oyunudur. Birçok modern aracın bulunduğu geniş bir harita üzerinde sürüş yapacaksınız.

Android Android Oyun
5 ( 576 puan )
Fiyat: $0
İsim Russian Cars Simulator
Yapımcı Oppana Games
Tür Oyun
Boyut 76M
Versiyon 1.8
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Russian Cars Simulator is the most famous version in the Russian Cars Simulator series of publisher Oppana Games
Mod Version 1.8
Total installs 1,000,000+
  • Tüm arabaların ve aksesuarların kilidi açıldı, reklamlara gidin


İndir (76M)

Rus Arabaları Simülatörü, hassas fizik ve diğer oyuncularla çevrimiçi etkileşime sahip eğlenceli bir yarış simülatörüdür. Teknoloji endüstrisinin gelişimi sayesinde hayran kalacağınız etkileyici araba modelleri gibi büyük bir engelle karşılaşırsanız, riskler ve tehlikeler her zaman sizi bekliyor olacak. Ayrıca oyun, arabanızı yükseltmeniz ve verilen zorlu görevleri tamamlamanız için bir araba ayar mekanizmasına sahiptir.

Rus Arabaları Simülatörü

RUS ARABALARI SİMÜLATÖRÜ HAKKINDA

Bu, oyunculara mümkün olan en gerçekçi deneyimi sunmak için gerçekçi fizik motorlarına sahip araba sürmeyi veya yarışmayı sevenler için popüler bir oyundur. Oyun ayrıca heyecanlı yolculuklar yaşamanız için yüksek çözünürlükte optimize edilmiştir. Farklı manzaralar, mükemmel 3D grafikler ve çeşitli oyun modları ile birçok rota keşfedeceksiniz. Profesyonel yarış becerilerinizi göstermeniz için birçok zorlu görev içeren çeşitli yarış simülasyonu modu.

DENEYİMLEYECEĞİNİZ BİRÇOK FARKLI ARAÇ TÜRÜ

Rusya’daki benzersiz ve modern arabaları ilk elden görebilecek ve bunlardan birini seçerek yarışabileceksiniz. Ayrıca arabada gerçekçi fizik ile harika deneyimler yaşayacaksınız. Direksiyona geçebilecek ve birçok farklı yarışa katılabileceksiniz. Bu, kamyonlar, ofis arabaları, yarış arabaları veya taksiler gibi araçlarla yoğun bir yarış oyunu türüdür, bu nedenle her araç için benzersiz görevler seçme ve gerçekleştirme özgürlüğüne sahipsiniz. Trafik kurallarını çiğnemek için diğer oyunculardan daha hızlı sürmeniz gerekiyor ve bu oyunda kimse sizi cezalandırmayacak, bu yüzden keyfinize bakın.

Rus Arabaları Simülatörü

GERÇEKÇİ VE CANLI 3D FİZİK

Gerçekten de Russian Cars Simulator’a ilk katıldığınızda, arabadaki otantik atmosferi seveceksiniz. Oyun, oyuna gerçekçilik katmak ve oyunculara heyecan verici eğlence anları yaşatmak için güzel 3D grafiklerle donatılmıştır. Direksiyon simidi, gösterge paneli, gösterge paneli, sanal işaretçi, aracın bilgi-eğlence sisteminin görüntüsünü çok gerçekçi bir simülasyonla göreceksiniz. Böylece oyunun bu fantastik simülasyon sistemine kolayca kapılacak ve yarışlarda diğer arabalarla çarpışmaya hazır olacaksınız.

Rus Arabaları Simülatörü

BASİT VE KOLAY KONTROLLER

Rus Arabaları Simülatörü de gerçek arabalar gibi tamamen işlevsel bir kokpit sistemine sahip ve direksiyon simidi ve frenleri kontrol edeceksiniz. Oyunun dokunma hassasiyeti ve tepki verme hızı, sorunsuz bir şekilde kontrol edebilmeniz için inanılmaz derecede esnektir. Ayrıca oyun, yolu takip edip gözlemleyebilmeniz ve daha hızlı hareket edebilmeniz için ekranda bulunan bir harita sunar.

Diğer arabalardan kaçınmalı ve profesyonel araba sürüş becerileri gerektiren zikzaklardan ve tehlikeli yollardan geçmelisiniz. Arabanız bu zorlu yollar yüzünden ters dönmüş olabilir, bu nedenle parçaları ve makineleri daha güçlü hale getirmek için yükseltmeniz ve düzeltmeniz gerekir. Araba kazanmak ve günlük olarak verilen görevleri tamamlamak için zorlukların üstesinden gelmeli ve oyundan çekici ödüller almalısınız.

Rus Arabaları Simülatörü

GERÇEKÇİ GRAFİKLER VE SESLER

Yukarıda bahsedildiği gibi, otomobilin kokpit sistemi olağanüstü ayrıntılı ve gerçekçi bir şekilde simüle edilmiştir, böylece heyecan verici yarışlara kolayca girebilir ve bu arabaların engellerini aşabilirsiniz. Ayrıca fren pedalını da ayarlayabilir ve gerçek hayattaki gibi araç kilitleme özelliğine sahip olabilirsiniz. Özellikle diğer yarış oyunlarından farklı olarak benzininizin bitme endişesi duymadan gönlünüzce yarışabileceksiniz.

Fakat bu oyunda benzininiz bittiğinde yakıt ikmali yapmak için benzin istasyonuna gitmek ve yolculuğa devam etmek için arabanızı kontrol etmeniz gerekecek. Oyunun güzel ses efektleri de gerçekçi araba gıcırtısı ve fren sesleri ile biraz gerçektir ve size benzersiz gerçekçi deneyimler sunar.

Rus Arabaları Simülatörü

ANA ÖZELLİKLER

  • Canlı ve güzel 3D şehir sürüş simülasyonları ile mevcut modern Rus arabalarıyla engebeli Rus yollarında ve yapılarında yolculuğunuza başlayın.
  • Hassas fizik motoru, tüm kokpit sistemini simüle eder: gösterge paneli, gösterge paneli, uzak fren,… lüks otomobillerle gerçek eğlencenin tadını çıkarmanız için.
  • Ücretsiz parkurunuzu seçin: Her parkurda sürüş becerilerinizi geliştirirken ve zorlu zorlukların üstesinden gelirken farklı deneyimler için şehirde veya nehir kenarında veya havaalanında yarışın.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı motorlara, hızlara ve güçlere sahip birçok araba türü: kamyonlar, yarış arabaları, taksiler… Araba motorlarını kontrol etmek için çeşitli alternatif modlarla araç konfigürasyonlarını görebileceksiniz.
  • Yapmanız ve birçok ödül ve jeton kazanmanız için günlük olarak birçok görev ve zorluk atanır. Rakiplerinizi yenmek ve oyundaki tüm kuralları çiğnemek için yeni ve daha gelişmiş arabaların kilidini açın.


İndir (76M)

Artık indirmeye hazırsınız Russian Cars Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOppana Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir