Rush Royale
Rush Royale

Rush Royale v13.1.38635 MOD APK (Ücretsiz Ödüller) indir 2022


Rush Royale, rastgele seçilmiş kahramanlar olacağınız büyük savaşa gelmenizi sağlayacak. Dikkat çekici olan şey, oyuncuların rastgele aranacak ve seçilen kahramanlarla savaşacak olmasıdır.

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 320 puan )
Fiyat: $0
İsim Rush Royale
Yapımcı My com B V
Tür Strateji Oyunları
Boyut 230MB
Versiyon 13.1.38635
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Rush Royale is the most famous version in the Rush Royale series of publisher My com B V
Mod Version 13.1.38635
Total installs 10,000,000+

Hiç rastgele kahraman seçimiyle oyun oynadınız mı? Hemen Rush Royale’a gelin; beraberinde gelen eğlenceyi ve çekiciliği anlayacaksınız. Bu benzersiz strateji oyunu, kendi şanslı numaralarınızı seçmenize yardımcı olacak. Daha sonra hemen herhangi bir dönüşü seçebileceksiniz ve bir dizi kahraman belirecek. Bu sefer oyunda birçok kahraman çıkıyor ve ulaştığınız seviyeye göre seçim yapabilirsiniz.

ARANMAK İÇİN MÜCADELEYE KATILIN

Oyun, seçebileceğiniz sabit bir kahramana sahip olmayacak, ancak rastgele seçim yapmanıza izin verecek. Bu seçim, Rush Royale’de gerçekleşen her dönüşe bağlı olacaktır ve bunu da bilmelisiniz. Oyuncuların bu savaşlara katılma fırsatına sahip olmaları için şanslı bir piyango bileti almaları gerekiyor. İlk olarak, şanslı dönüşleri bulmak için benzersiz zorluklara katılmanız gerekir. Bu döndürmeler, güçlü kahramanlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Meydan okuma verildikten sonra, gerçek yeteneğinizin yanı sıra yeteneğinizi de göstermeniz gerekir. Daha spesifik olarak, oyuncuların zorlukları hızlı bir şekilde çözmek için güçlerini göstermeleri gerekir. Verilen sayı, sözde şanslı dönüşlerin tümüne karşılık gelecektir. Bu savaşı gerçekleştirmenize yardımcı olacak yeteneklere sahip kahramanları vurmaya ve seçmeye devam edeceksiniz. Savaş hala orada ve birlikte savaşalım.

Rush Royale – Kule Savunma TD Rush Royale – Kule Savunma TD

ZORLUKLA KARŞILAŞIN

Oyuncular harika rakiplerle karşılaşacaklar ve onlar da yok etmemiz gereken düşmanlar. Oyuncular, kahramanları farklı pozisyonlara yerleştirmeli ve elbette savaşın ilerlemesini sağlamalıdır. Daha spesifik olarak, oyuncular büyük bir savaş yaratmak için en cesur savaşçıları ve beraberindeki tüm silahları kendileri seçmelidir. En güçlülerle savaşabilmek için makul stratejiler de bulursanız bu yardımcı olacaktır.

Birincisi, rakipler sabit bir daire içinde gidecekler ve kolay dönüş için kahramanları merkezi bir konuma getirmemiz gerekiyor. Namlunun daima düşmana doğru eğilmesi için bir dizi dönen silah kullanın. İlginç olan nokta, bizim tarafımıza saldırmalarını önlemek için ilk ortaya çıktıklarında onları yok etmemiz gerekiyor. Oyuncuların ayrıca desteklemek için önemli pozisyonlara büyük bir ordu komuta etmesi gerekir.

KESİN VE GÜÇLÜ YÜKSELTME

Oyuncularımıza, savaşçılarımıza ekstra ölümsüz bir ruh kazandırmak için kesin ve güçlü bir yükseltme yapmaları gerekiyor. Oyuncuların ayrıca farklı pozisyonlara kahramanlar ekleyerek gerçek yeteneklerini göstermeleri gerekir. Rakibimiz nispeten güçlüyse, bu büyük savaşa devam etmek için Rush Royale’ın sağladığı zamanında desteği hemen kullanalım.

Bu sayede Rush Royale, oyuncuları heyecanlandırıyor ve her zaman sonuna kadar yanmak istiyor gibi görünüyor. Gizemli savaşlar, heyecan verici maceralar ve hatta sıcak anlar oyunda tamamen yeniden üretiliyor. Savaşmak için kahramanları seçebilen güçlü bir kahraman olun. Numaraları çevirin ve bu oyunda tutmamız gereken avantaj olan güçlü kahramanları seçin.

Rush Royale – Kule Savunma TD Rush Royale – Kule Savunma TD Rush Royale – Kule Savunma TD

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendiniz rastgele bir sayı seçebilir ve bu savaşta herhangi bir kahramanı vurabilirsiniz.
  • Tüm düşmanları vurmak için kilit konumlara yerleştirmek için bu kahramanları kullanın.
  • Silah konsantrasyonunu, kahramanların düşmanlarıyla tanışırken dönme yeteneğinin yanı sıra atış kabiliyetine daha iyi uyacak şekilde ayarlayın.
  • Daha fazla kahraman toplamak için kendinize birçok etkileyici dönüş bulabilmek için mücadeleye katılın.
  • Güçlü krallığı savun ve yakın koruma için yedek bir ordu kur.


İndir (230MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rush Royale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanMy com B V

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir