RuPaul's Drag Race Superstar
RuPaul's Drag Race Superstar

RuPaul’s Drag Race Superstar v1.6.0 APK indir (Sınırsız Tümü) 2022


RuPaul's Drag Race Superstar Mod APK, benzersiz tarzlara sahip moda tutkunları için bir cennettir. Herkesin süperstar olmak ve RuPaul'un Drag Race kraliçeleri olmak için sonsuz fırsatı olacak.

Android Android Simülasyon
4 ( 195 puan )
Fiyat: $0
İsim RuPaul's Drag Race Superstar
Yapımcı East Side Games Studio
Tür Simülasyon
Boyut 172M
Versiyon 1.6.0
MOD Sınırsız Tümü
Orjinal Google Play
RuPaul's Drag Race Superstar is the most famous version in the RuPaul's Drag Race Superstar series of publisher East Side Games Studio
Mod Version 1.6.0
Total installs 1,000,000+
 • Sınırsız Ruj
 • Sınırsız Rudollas
 • Sınırsız Mücevher
 • Sınırsız WXP
İpuçları:
 • Oyun Yüklenirken AÇIK duruma getirin.
 • WXP İlerleme Sorunu için Kapatın ve oyunu yeniden yükleyin.
 • Sezon Devre Dışı Bırakıldı
 • Durumun kilidini açıp açmadığını görmek için kapalı konuma getirin.


İndir (172M)

RuPaul’un Drag Race Superstar’ı, insanların yeni ve benzersiz modayı kazanmak için kullandığı popüler bir moda TV şovu üzerine inşa edilmiştir. Aynısı, insanların yaratıcılıklarıyla yeni moda trendleri yaratmaktan keyif aldığı bu oyunda da geçerlidir. Tabii ki, birincil moda yarışmalarını kazanmanın özelliği, ne kadar saçma veya tuhaf olursa, kazanma şansının o kadar yüksek olmasıdır.

RuPaul'un Drag Yarışı Süperstarı

ÇOKLU SEÇENEKLE MODACI BİR KARİYERE BAŞLAYIN

Oyuncular RuPaul’s Drag Race Superstar’a ilk geldiklerinde, bir manken olarak kariyere başlarlar ve yavaş yavaş kendileri için bir itibar kazanırlar. Giyinmek veya yeni tarzlardan yararlanmak, onları zafere veya başarıya yaklaştıracak potansiyel veya avantajlar olacaktır. Başka bir deyişle, bir oyuncunun kariyeri, onları moda camiasındaki en saygın figürlerden biri haline getirmek için modada bozulmaya ve yeniliğe ihtiyaç duyar.

RuPaul'un Drag Yarışı Süperstarı

DAHA FAZLA SEÇENEK İÇİN DİĞER NPC İLE ETKİLEŞİM

Oyuncunun meslektaşları veya diğer NPC’lerle etkileşimi, değişirken daha fazla konu veya avantaj öğrenmelerine yardımcı olduğu için önemlidir. Bazı yararlı bilgiler, çeşitli konulardan en iyi şekilde yararlanmalarına da yardımcı olacak, böylece tüm dikkatleri üzerine çekmek için etkinliklere veya gösterilere gidecekler. Bu canlı etkileşimin yanı sıra, insanlar birçok ilişki veya işbirliği yaratabilir, böylece her program veya etkinlik aracılığıyla gelir düzeylerini yükseltebilir.

RuPaul'un Drag Yarışı Süperstarı

GİYDİRMEK İÇİN MUHTEŞEM GİYSİLER VEYA KOSTÜMLER

RuPaul’s Drag Race Superstar’ın en iyi yanı, oyunculara çeşitli yeni stiller yaratmak için geniş bir seçenek sunan geniş envanteri veya modasıdır. Ayrıca benzersiz ve özgün görünümler tasarlamak için rahat giysiler veya alanlar içerir. Ayrıca, oyuncuların alışveriş yapması veya envanterlerini genişletmesi için birçok yeni görünüm veya ekleme görünecek.

ÇEŞİTLİ MODA DEFLERİNE KATILIN

Oyuncular, insanların kıyafet karıştırma konusunda diğer modacılara meydan okuduğu çeşitli benzersiz ve yenilikçi defilelere özgürce katılabilir. Rekabet mekaniği de gerçek zamanlı olarak oynanır ve daha fazla performansa veya daha iyi bir rekora sahip olan kişi ezici zaferi elde edecek. Oyuncular ayrıca performans seviyelerini veya boyutlarını seçebilir, böylece kariyerlerini ilerletmek için güçlerine uygun rakiplerle kademeli olarak uğraşabilirler.

RuPaul'un Drag Yarışı Süperstarı

MODA DÜNYASININ KRALİÇESİ OLUN

Queens, moda dünyasında birçok yeni trend yaratmak için birçok kaynağa veya koşula sahip oldukları için moda dünyasının en prestijli ve değerli unvanıdır. Ayrıca, yalnızca moda dünyasının yüksek bir maliyetle tadını çıkarabileceği birçok aktiviteye veya eğlenceye erişebilecekler. Tabii ki, oyuncular bir kraliçe olmanın keyfini çıkarabilir ve RuPaul’s Drag Race Superstar’da modayla ilgili birçok etkinliğin yüzü olabilir.

EGZOTİK ZORLUKLAR VE RAHATLATICI MİNİ OYUNLAR

Zorluklar, moda dünyasında daha heyecan verici bir potansiyele veya güce ulaşmak için insanların üstesinden gelmesi gereken benzersiz içeriklerdir. Sadece bu değil, mini oyunlar ana eğlencedir ve oyuncunun çevresinde görünerek oyun oynamayı zamanla daha rahatlatıcı ve ilgi çekici hale getirir. Her oyuncunun gelişimine bağlı olarak, bir kraliçe olarak yaşamları sürekli değişecek ve birçok yeni harikalar yaratacaktır.

RuPaul’un Drag Race Superstar’ı, günümüzün sağduyusu için yeni ve cesur birçok stil veya konsepte sahip olmasına rağmen, moda tutkunları için çok fazla eğlence potansiyeline sahip. Ayrıca, her etkinlik veya moda karşılaşmasının güçlü bir izlenimi vardır, bu da oyunu moda kraliçeleri olarak oyunculara yeni bir dünya açmak için daha belirgin ve canlı hale getirir.

RuPaul'un Drag Yarışı Süperstarı

 • Giysileri ve stil kombinasyonlarını karıştırmada yenilik ve devrim arayan gerçek moda tutkunları için hareketli oyun.
 • Çeşitli yarışmalarda eğlenceli mini oyunlar, modacıların savaşları için ilgi çekici bir atmosfer yaratıyor.
 • Çeşitli faktörler veya temalarla giyinmek veya yeni stiller yaratmak için geniş ve sonsuz kıyafet kaynakları.
 • Yeni trende karar verebilen veya prestijli bir figür olabilen moda dünyasının kraliçesi olarak güçlü ayrıcalıklar.
 • Modacıların kariyerlerini ilerletmek için mükemmel ödüller ve fırsatlar kazanmaları için eğlenceli meydan okumalar ve etkinlikler.


İndir (172M)

Artık indirmeye hazırsınız RuPaul's Drag Race Superstar ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEast Side Games Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir