FITAPP Track My Run & Running
FITAPP Track My Run & Running

Running & Walking GPS FITAPP v7.1.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Sağlıklı olmak ve harika bir vücuda sahip olmak istiyorsanız günlük olarak egzersiz yapmalısınız. Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP, kullanıcıların vücutlarını koşarak eğitmelerini sağlar. Uygulama, her durumda size yardımcı olan ve size en uygun önerileri

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 135 puan )
Fiyat: $0
İsim FITAPP Track My Run & Running
Yapımcı FITAPP - Running Walking Fitness App Company
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 22MB
Versiyon 7.1.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
FITAPP Track My Run & Running is the most famous version in the FITAPP Track My Run & Running series of publisher FITAPP - Running Walking Fitness App Company
Mod Version 7.1.3
Total installs 1,000,000+

İndir (22MB)

Sağlıklı olmak ve harika bir vücuda sahip olmak istiyorsanız günlük olarak egzersiz yapmalısınız. Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP, kullanıcıların vücutlarını koşarak eğitmelerini sağlar. Uygulama, her durumda size yardımcı olan ve size en uygun önerileri sağlayan güçlü bir koç görevi görür. Sistem, en başarılı çalıştırma tekniklerini önermek için tüm çalışan sürecinizi tam olarak kaydedecek ve değerlendirecektir.

Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP

TÜM KOŞUSUNUZU KAYDEDİN

Kullanıcılar, sağlıklarını iyileştirmek için düzenli olarak koşuya katılırlar. Uygulama sistemi, kullanıcının çalışan sürecini tam ve doğru bir şekilde kaydedecektir. Sistem, kat ettiğiniz hız ve kilometre ile birlikte kat ettiğiniz mesafeleri kaydeder. Bu sayede kendinizi geliştirebilmek ve bu koşu yolculuğuna devam etmek için motivasyon yaratabilmek için hangi hızda kaç kilometre koştuğunuzu bilebilirsiniz. Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP aynı zamanda koştuğunuz tarihi, saati ve en titizlikle koştuğunuz mesafeyi de kaydeder. Kullanıcılar, koşuyu daha düzenli olarak denemek ve sürdürmek için buna güveniyor.

ÇALIŞMA SÜRECİNİ ANALİZ EDİN VE UYGUN ÇALIŞMA YÖNTEMLERİNİ OLUŞTURUN

Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP kullanırken, kullanıcılar uygulama tarafından tüm koşu sürecini takip edebilir. Verileri kaydeder ve buna dayanarak daha etkili eğitim yöntemleri ortaya çıkarabilir. Tüm parametreler, anlaşılması kolay basit grafiklerde açıkça listelenecek ve analiz edilecektir. İnsanlar, uygulamanın iletmek istediği içeriği hızlı bir şekilde kavrayabilir ve anlayabilir. Bu sayede birçok etkili eğitim yöntemi verilecek ve kullanıcılar bunları gerçekleştirmek için onlara güvenecek. Sonuç olarak, koşu süreciniz daha etkili hale gelecek, vücudunuzu zindeleştirecek ve cesaretiniz kırılmadan daha uzun süre koşmaya devam edeceksiniz.

Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP

DAHA SAĞLIKLI BİR VÜCUTUNUZA YARDIMCI OLUN

Uygulama, koşmayı sürdürmenin yanı sıra, vücudunuzda yakılan kalorilerin yanı sıra kilonuzu da takip etmenize yardımcı olur. Kullanıcılar, koşuya katılırken giderek daha sağlıklı ve tonda bir vücuda sahip olacaklar. Kilo ve boy değişiminin yanı sıra diyet sisteminiz tarafından dikkatle ve titizlikle izlenirsiniz. Ayrıca bu şekilde düzenli ve düzenli koşmak sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacak ve vücut sağlığını korurken etkili bir şekilde kilo vermenize destek olacaktır. Gıdalardaki kalori miktarı da uygulama sistemi tarafından dikkatlice analiz edilerek daha makul ve etkili diyetler sunulmaktadır.

TÜM SES İSTEKLERİNİ DESTEKLEMEK SON DERECE UYGUN VE BASİTTİR

Kullanıcılar makul isteklerde bulunmak için seslerini kullanabilirler. Başvuru sistemi ses ve arama yoluyla tanıyacak ve ardından sorularınızı tatmin edici bir şekilde yanıtlayacaktır. Kullanıcılar, basit bir işlemle yakılan kalorileri veya mevcut hız ile birlikte kat edilen mesafeyi görüntüleyebilir. Bu, kendi başınıza arama yapmanız gerektiğinde güçlükleri en aza indirmeye katkıda bulunur ve kullanıcıların kendilerine zaman kazanmalarına yardımcı olur. Uygulama sistemi, en etkili egzersiz ve spor zamanını sağlamak için tüm aktivitelerde size destek olacaktır.

TÜM AKTİVİTELERİ GPS İLE TAKİP EDİN

GPS sayesinde uygulama, tüm koşunuzun yanı sıra yakılan kalorileri veya sağlık günlüğünüzü takip edebilir. Kullanıcılar ayrıca, geçtikleri yerler hakkında doğru bilgiler alırlar. Aynı zamanda uygulama, sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için size ücretsiz egzersiz de veriyor. Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP, seyahat ettiğiniz rotaların fotoğraflarını çekmenizi sağlar ve bu fotoğrafları sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP Koşu ve Yürüyüş GPS FITAPP

ANA ÖZELLİKLER

  • Tüm koşu ve fitness sürecinizi takip edin; Uygulama aynı zamanda kat ettiğiniz mesafeyi ve koşu hızınızı kaydeder ve bu sayede uygun fitness için antrenman yöntemleri sunabilir.
  • Düzenli koşu sayesinde hem etkili bir şekilde kilo vermenize hem de sağlığınızı korumanıza yardımcı olur, vücuttaki fazla kaloriler yakılır ve kilonuz düzelir. Güzel tonda bir vücudun var.
  • Sesiniz aracılığıyla her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilir ve ince vücudunuzu korumak için ücretsiz egzersiz deneyimi yaşayabilirsiniz.
  • GPS sayesinde her şeyi en basit, en anlaşılır şekilde yakalayabilmek için tüm antrenman sürecinizi yönetebilir ve her şeyi sağlık günlüğünüze kaydedebilirsiniz.
  • Karşılaştığınız rotaların fotoğraflarını çekip sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz; Ayrıca uygulama, arkadaşlarınız ve akrabalarınızla bir eğitim yolculuğuna başlamanıza da olanak tanır.


İndir (22MB)

Artık indirmeye hazırsınız FITAPP Track My Run & Running ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir