Runkeeper
Runkeeper

Runkeeper v13.7 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Runkeeper – Run & Mile Tracker, egzersizinizi ve koşu rotanızı en etkili şekilde takip etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Hareketleriniz ve belirlediğiniz hedeflere ulaşmak daha kolay olacaktır. Her gün, seçtiğiniz plana ve amaca göre hatırl

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 887 puan )
Fiyat: $0
İsim Runkeeper
Yapımcı ASICS Digital Inc
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 57MB
Versiyon 13.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Runkeeper is the most famous version in the Runkeeper series of publisher ASICS Digital Inc
Mod Version 13.7
Total installs 10,000,000+

İndir (57MB)

Runkeeper – Run & Mile Tracker, egzersizinizi ve koşu rotanızı en etkili şekilde takip etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Hareketleriniz ve belirlediğiniz hedeflere ulaşmak daha kolay olacaktır. Her gün, seçtiğiniz plana ve amaca göre hatırlatılacak ve pratik yapacaksınız. Bu uygulamanın özellikleri sayesinde kullanıcılar, günlük egzersiz ve spor rutinleri ile daha sağlıklı olacaklar.

EGZERSİZ YOLUNUZU VERİMLİ BİR ŞEKİLDE TAKİP EDİN

Runkeeper’a gelince, kullanıcılar antrenmanlarını detaylı ve son derece etkili bir şekilde takip etme fırsatına sahip olacaklar. Bisiklete binme, koşu veya halter eğitimi, ip atlama gibi spor aktivitelerine veya diğer aktivitelere katılabilirsiniz. Bu uygulama yine de size ulaşmak istediğiniz zamanı ve sonuçları verecektir. Yaptığınız iş dikkatle izlenecek ve sağlıklı, güçlü bir vücuda ve mükemmel bir şekle sahip olmanızı sağlayacaktır.

Runkeeper – Run & Mile Tracker Runkeeper – Run & Mile Tracker

KENDİNİZ İÇİN HEDEFLER KOYUN VE PLANI TAKİP EDİN

Runkeeper sayesinde, her gün çalışmak ve başarmak için kendinize bir hedef oluşturma özgürlüğüne sahipsiniz. Bir spor tutkunuysanız ve her zaman direnç geliştirme ve standart bir vücut elde etmek için pratik yapmak istiyorsanız, bu uygulama sizin için mükemmel bir seçimdir. Kendinize belirli bir egzersiz planı oluşturun ve en kolay şekilde ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz hedefi tanımlayın. Sonra onları her gün korumaya çalışın; Ne kadar meşgul olursanız olun, bu uygulama size hatırlattığı için biraz zaman alacak ve antrenmanınızı unutamayacaksınız.

BAZI EĞLENCELİ MÜCADELELERE KATILIN VE ÖZEL ÖDÜLLER KAZANIN

Runkeeper’a gelince, kullanıcılar programın sunduğu bazı benzersiz ve çekici mücadelelere katılma fırsatına sahip olacaklar. Her meydan okuma, bireyler için bir sağlık eğitim rotası olacak ve onlara her gün iyi bir fitness rutini verecektir. Ayrıca, yarışmanın şampiyonluğunu kimin kazanabileceğini görmek için hızlanmak ve sağlıklarını göstermek için diğer birçok yarışmacıya katılacaklar. Bu tür yarışmalar insanlara daha fazla motivasyon verecek, ruhlarının daha heyecanlı ve mutlu olmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, tamamladıktan sonra birçok özel değerli ödül alacaksınız.

Runkeeper – Run & Mile Tracker Runkeeper – Run & Mile Tracker Runkeeper – Run & Mile Tracker

EGZERSİZLER İÇİN ÖZEL TALİMATLARA SAHİPTİR

İster uzun süreli bir uygulayıcı olun, ister yeni başlayan biri olun, Runkeeper her egzersiz için ayrıntılı ve özel talimatlarla size coşkuyla yardımcı olacaktır. Üstelik birçok profesyonel fitness eğitmeninden çokça yardım alacaksınız. Çok özverili olacaklar ve koşu veya vücut geliştirmenin her adımında size rehberlik edecekler. Bu uygulamanın sunduğu zengin antrenman planları ile antrenmanlarınızda çok ilerleme kaydederken aynı zamanda direncinizi de artıracaksınız.

BAŞARILARIMI ARKADAŞLARLA VE SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIM

Belirlediğim hedefleri tamamladıktan sonra birçok başarı elde edeceksiniz. Bu başarıları görmeleri için arkadaşlarınızla paylaşın ve sağlıklarını iyileştirmek için onları bu etkinliklere katılmaya davet edin. Sadece bu değil, başarılarınızı başkalarına göstermek için sosyal ağ sitelerinde de yayınlayabilirsiniz.


İndir (57MB)

Artık indirmeye hazırsınız Runkeeper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir