RULES OF SURVIVAL
RULES OF SURVIVAL

RULES OF SURVIVAL v1.610539.583279 APK (Sınırsız Elmas) indir 2022


Herkesin kazanma şansına sahip olduğu, hayranlık uyandıran sayıda oyuncuya sahip bir hayatta kalma oyunu, Rules of Survival APK . Taktiklerinize hizmet etmek için kullanılabilecek çevresel unsurlarla tamamen gerçekçi bir hayatta kalma dünyasına girec

Android Android Aksiyon
5 ( 523 puan )
Fiyat: $0
İsim RULES OF SURVIVAL
Yapımcı NetEase Games
Tür Aksiyon
Boyut 85MB
Versiyon 1.610539.583279
MOD Sınırsız  Elmas
Orjinal Google Play
RULES OF SURVIVAL is the most famous version in the RULES OF SURVIVAL series of publisher NetEase Games
Mod Version 1.610539.583279
  • Sınırsız Elmas
  • Sınırsız Can


İndir (85MB)

Herkesin kazanma şansına sahip olduğu, hayranlık uyandıran sayıda oyuncuya sahip bir hayatta kalma oyunu, Rules of Survival APK . Taktiklerinize hizmet etmek için kullanılabilecek çevresel unsurlarla tamamen gerçekçi bir hayatta kalma dünyasına gireceksiniz. Ek olarak, oyuncuların deneyimlemesi için etkileyici sayıda silah bekliyor ve şüphesiz ki eşlik eden aksesuarlarda ustalaşmak ve koordine etmek için zaman ayıracaksınız.

GENİŞ HAYATTA KALMA ORTAMI

Oyuncuların, Rules of Survival’da 100’den fazla diğer oyuncudan önce hayatta kalan son kişi olmak için seviyenin hedefini tamamlamak için zaman harcayacağı bir hayatta kalma dünyası. Oyuncular, geniş çevresini keşfetmek için zaman ayıracak, ancak çevredeki unsurlara da dikkat edecekler. Başka bir deyişle, dikkat etmezseniz veya başa çıkmak için net bir stratejiniz yoksa, tüm tehlikeler herhangi bir alanda ortaya çıkabilir.

Güvenli bölge yine burada ve bu öğeyi kullanan aynı türden birçok oyun bulabilirsiniz. Oyuncuları sürekli olarak belirli bir alana taşınmaya ve bir yerde çok uzun süre kalmamaya teşvik eder. Böylece her zaman hareket etme ve yol boyunca çeşitli düşmanlarla tanışma dürtüsü hissedecekler. Oradan, düşmanları yüksek taktik hassasiyetle alt etmeye çalışmak için oyuncular veya oyuncu grupları arasında her zaman atışlar olacak.

OYUNDAKİ TÜM DÜŞMANLARI YENME

Diğer birçok hayatta kalma oyunu gibi, zamanınızı Rules of Survival APK ortamında hareket ederek geçireceksiniz. Karakterinizi korumak için çeşitli unsurları toplamak ve düşmanlarınızı alt etmek için ateş gücü sağlamak için herhangi bir eve girebileceksiniz. Aynı zamanda oyun, çevredeki çevresel faktörlerden yararlanarak tehlikeli alanları gizlemek ve üstesinden gelmek için onlardan yararlanmak için farklı etkinliklerde farklılaşmanızı da sağlar.

Hayatta kalma oyunlarının çevresel unsuru, her zaman faydalanabilecekleri çevreleyen unsurların detayları olduğuna işaret eder. Başka bir deyişle, hiçbir şey olmadan bir alanın ortasında koşmak yerine, evler veya kayalar oyuncuların diğerlerini pusuya düşürmesi için yerlerdir. Ayrıca rakipleri tarafından nakavt edildiklerinde ve başkalarının yardımına gelmesini beklediklerinde geri çekilebilirler.

EŞYALARDA VE SİLAHLARDA ÇEŞİTLİLİK

Her oyuncunun kabul etmesi gereken bir özellik, Rules of Survival’da bulabileceğiniz silah türlerinin çeşitliliğidir. Sevdiğiniz bir silah türü bulacaksınız çünkü düşmanları yenme yeteneğinizi optimize edecek ve oyunda hangi yetenekleri yapabileceğini bileceksiniz. Ayrıca bölgenizden veya rakibinizin envanterinden silah alarak dilediğiniz zaman silahın türünü değiştirebilirsiniz.

Bir silahın potansiyeli, genellikle bir oyuncunun belirli bir türde ustalaşmak veya bazı durumlarda sahip olduklarından yararlanmak için zaman ayıracağı zaman atış becerileri ile birlikte gelir. Ek olarak, bu oyunda bir muhrip olmak için, ona bazı destekleyici aksesuarlar sağlamanız gerekecek, ancak bunları her zaman bulamıyorsunuz. Bu nedenle, oyuncuyu yendikten sonra ganimeti almak tamamen makul bir şeydir.

Acımasız savaşlar yaşadığınızda, karakterinizi iyileştirebildiğiniz zaman bu oyunda kesinlikle bazı destekleyici unsurları göz ardı edemeyeceksiniz. Herhangi bir unsur karaktere kolayca zarar verebilir. Bu nedenle, oyun boyunca belirli miktarda iyileştirici öğeye sahip olmanız gerekecek. Herhangi bir eve girmeden önce çevredeki faktörleri gözlemlemeyi unutmayın.

DOĞRU OYUN MODUNU SEÇİN

Bulabileceğiniz iki ana oyun modu Solo veya Squad’dır ve her modun ilgilenmeniz gereken bir zorluğu vardır. Solo için, diğer oyuncularla tek başınıza ve ilerlemenizi durduracak herhangi bir destek olmadan karşılaşacaksınız. Oradan, tamamen oyuncunun becerisine ve nakavt olmanız durumunda mağlubiyetinizin geri döndürülemez olduğu kararına odaklanır. Grup halinde oynarsanız çözülebilir.

Diğer bazı hayatta kalma oyunlarından farklı olarak bu oyunun takım modu 4 yerine maksimum 5 üyeye sahiptir. Aynı zamanda oyun sırasında etrafta takım arkadaşlarınız varsa da destek alacaksınız ancak başka bir takımın üyesiyle karşı karşıya kalırken daha dikkatli olmanız gerekecek çünkü pusuya düşebilirsiniz.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız RULES OF SURVIVAL ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNetEase Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir