Rugby Nations 22
Rugby Nations 22

Rugby Nations 22 v1.1.5.249 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022

Rugby Nations 22, gol atmak için taktikleri seçerken oyuncuların gözlerini alamadıkları ragbi maçları getiriyor. Takımınızı oluşturacak ve turnuvaları kazanmak için daha fazla sporcuyu işe alacaksınız.

Android Android Spor
5 ( 590 puan )
Fiyat: $0
İsim Rugby Nations 22
Yapımcı Distinctive Games
Tür Spor
Boyut 1.3GB
Versiyon 1.1.5.249
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Rugby Nations 22 is the most famous version in the Rugby Nations 22 series of publisher Distinctive Games
Mod Version 1.1.5.249
Total installs 10+
Ödül almak için ücretsiz reklamı değiştirin.

Rugby Nations 22 APK oyuncuların ve sporcuların hedefe doğru koşmaya ve mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalıştıkları bir ragbi oyunudur. Bu iş, oyuncuların saldırınızı engellemek için size doğru koşmaya çalışan rakipleriniz olacağı zaman tamamen sorunludur. Bu nedenle, oyunda mevcut olan taktiklerden yararlanmanız ve kazanmak için güçlü bir kadro oluşturmanız gerekecek.

Ragbi Ulusları 22

YOĞUN RUGBY MAÇLARI DENEYİMİ

Oyuncular, Rugby Nations 22’de çekici ama aynı derecede zorlu ragbi maçları yaşayacaklar. Gol atmak için hedefin sonuna kadar koşmaya çalışacaksınız, ancak herhangi bir rakip sizi durdurmak istiyor. Bu nedenle, belirli rakibin savunmasını kırmak için taktik ve gözlem becerileri gerektirir. Tabii ki, ragbi oynamayı bilmiyor olsanız bile, getirdiği eğlenceyi yine de yaşayabilirsiniz.

Eğitim seviyelerinde faydalı bilgiler edinebileceksiniz ve bunlar karakteri kontrol etmek için pas, tekme ve diğer bazı eylemler gibi yollar sağlayacaklar. Aynı zamanda, alışık olduğunuz bazı spor oyunlarından biraz farklı unsurlar da fark edeceksiniz çünkü ragbide herkes hedefini engellemek için rakibe koşabilir. Ayrıca topun isabetli bir şekilde geçmesi için raket de oluşturmuş olursunuz.

Ragbi Ulusları 22

ALABİLDİĞİN KADAR PUAN AL VE RAKİBİ KAZAN

Rugby Nations 22’deki maç gerçekleşecek ve topa sahip olan siz olacaksınız ve kalenin sonuna kadar koşmaya çalışacaksınız. Stadyuma yatay olarak bakmayacağınız ve iki golü üçüncü şahıs perspektifinden göreceğiniz için görüş açısı değişecektir. Başka bir deyişle, takımınızı iyice gözlemleyebilirsiniz ve rakip makul paslar yapar. Aynı zamanda savunmadaki küçük bir delik, rakibiniz için puan oluşturabilir.

Ragbi Ulusları 22

Ragbi ile ilgili harika şeylerden biri, birçok rüşvet kazanmanızdır ve bu olduğunda, tekme düğmesi, uygun şekilde destek ve transferler oluşturmak için oyuncu ekle düğmesine dönüşür. Topu başka bir takım arkadaşına geçirmek için daha sonra ortaya çıkan karakteri kontrol edeceksiniz ve elbette kaleye geri dönebilecek kişiyi seçeceksiniz. Hedefe doğru koştuğunuzda, puan kazanacak ve topun yönünü ve açısını kaydırarak hedefi vurmaya çalışacaksınız.

Ragbi Ulusları 22

Takımınızın erkek veya kadın olduğunu kolayca seçebilirsiniz. Aynı zamanda sahada kolay tanımlama için takım renginizi de oluşturabilirsiniz. Ayrıca hava durumu ve bölgenin özelliği de yağmurlu bir maç gibi değişebilmektedir.

PAKETLERİ AÇIN VE GÜÇLÜ TAKIMLAR OLUŞTURUN

Rugby Nations 22 gibi bir spor oyununu deneyimledikten sonra, güçlü ve taktiksel olarak uygun bir takım oluşturmak için sahip olabileceğiniz karakter sayısını kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Aynı zamanda, farklı istatistiklere sahip sporcular beklenmedik bir şekilde takıma eklemeniz için ortaya çıkabileceğinden, açma mekanizması nihayetinde oyuncuları cezbeder. Gerçekten de bu oyuncular, etkileyici hedefler oluşturmak için becerileriniz ve taktiklerinizle birleşecek.

Ragbi Ulusları 22

Oyunda görünen ragbi maçları dikkatinizi çekiyor çünkü:

  • Ragbi oyuncularını kontrol edecek ve rakibin bloğundan önce puan kazanmak için kalenin sonuna doğru hareket edeceksiniz.
  • Oyuna, oyunda yararlanabileceğiniz taktikleri tanıtan öğreticiler aracılığıyla tamamen erişilebilir.
  • Oyun, rakibin savunmasındaki herhangi bir delik de sizin için gol atmak için bir fırsat olduğunda, oyuncunun dikkatini gerektirir.
  • Maçları farklı kortlarda ve güneş veya yağmur gibi çeşitli hava koşullarında yaşayabilirsiniz.
  • Bir kadın veya erkek ragbi takımı oluşturabilir ve kadronuzu güçlendirmek için sporcuları işe alabilirsiniz.


İndir (1.3GB)

Artık indirmeye hazırsınız Rugby Nations 22 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDistinctive Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir