RS File Manager
RS File Manager

RS File Manager v1.8.4.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


RS File, kullanıcıların tüm dosyaları en verimli ve hızlı bir şekilde yönetmesine, düzenlemesine ve aramasına yardımcı olan bir uygulama olarak bilinir.

Android Android Araçlar
4 ( 593 puan )
Fiyat: $0
İsim RS File Manager
Yapımcı RS Mobile Group
Tür Araçlar
Boyut 16MB
Versiyon 1.8.4
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
RS File Manager is the most famous version in the RS File Manager series of publisher RS Mobile Group
Mod Version 1.8.4
Total installs 5,000,000+

İndir (16MB)

RS File’a gelirken güvenli, basit ve etkili anahtar kelimeler yaşayacaksınız. Size bilgisayarınızda dosya yönetimi yapmak gibi birçok seçenek sunuyoruz. Bunlar arasında, kopyala, yapıştır, taşı ve sil gibi özelliklerden bahsedebilirsiniz… Sadece bu değil, aynı zamanda veri kaybını azaltmak için verileri başarıyla sıkıştırmanıza ve açmanıza yardımcı olabiliriz. durmadan.

RS Dosyası : Dosya Yöneticisi ve Explorer EX RS Dosyası : Dosya Yöneticisi ve Explorer EX

BELİRLİ HACİMLER VE VERİLERLE İLGİLİ DİSK ANALİZİNE KATILIN

Size verimli disk analizi getiriyoruz ve size dosya kategorileri ve Kapasite ile ilgili net bilgiler sunuyoruz. Spesifik olarak, bu uygulama ne kadar alan kullandığınızı, her bir aktiviteyi ve indirilen dosyaların ne kadar yer kapladığını analiz etmeye başlayacak ve burada kolayca görünecek. Cihazın kapasitesini kolayca kontrol edin. Bununla kalmayıp, bu özellik, yakın zamanda oluşturulmuş hangi dosyaların büyük dosyalar olarak kabul edildiğini de söyler.

SİZE ÇOK ZAMAN VE ÇABA TASARRUFU SAĞLAYAN ARAMA MODU İLE DAHA İYİMİSTİK

Ayrıca web sitesinden sizin oluşturduğunuz veya indirdiğiniz veya arkadaşlarınız tarafından gönderilen yüzlerce hatta milyonlarca dosya her ihtiyacınız olduğunda onu bulmanızı zorlaştırabilir. Bu nedenle RS File, anahtar kelimelerde veya sıralanmış her kategoride hızlı ve kolay bir şekilde arama yapmanızı sağlayarak size çok şey sağlayan akıllı bir arama sistemi oluşturmanıza yardımcı olmuştur.

RS Dosyası : Dosya Yöneticisi ve Explorer EX RS Dosyası : Dosya Yöneticisi ve Explorer EX

FAVORİ DOSYALARINIZI KOLAYCA BULUN VE KEŞFEDİN

Bununla kalmayıp, herhangi bir dosyayı çok seviyorsanız ve onu var olan diğer dosyalardan oluşan topluluktan ayrı tutmak istiyorsanız, RS File sizi favori dosyalar özelliğine davet ediyor. Kullanıcılar, ilgi alanlarını işaretlemek ve daha sonra sizin için değerli bir hazineye benzetilmek üzere ayrı bir kategoriye koymak üzere bir veya daha fazla favori dosyayı işaretleyebilir ve seçebilir.

KÜÇÜK RESİMLERİ GÖRÜNTÜ VE VİDEO FORMLARINDA DOSYALARDA GÖRÜNTÜLE

Özellikle resim ve video olarak var olan dosyalar için RS File, diğer metin dosyaları gibi sadece isimleri değil, isimlerinin yanında gösterir; Ayrıca size görüntünün veya videonun daha fazla küçük resmini getiriyorum. Sonuç olarak, daha kolay, hızlı ve verimli bir şekilde bulmanız ve kontrol etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz verileri tanımanıza yardımcı olacaktır. Harika olan, keşfetmek için içeriğe tıklamanız gerekmediğinde, yalnızca dışarıdan görmeniz gerektiğidir.

RS Dosyası : Dosya Yöneticisi ve Explorer EX RS Dosyası : Dosya Yöneticisi ve Explorer EX

DOSYALARI KOLAYCA YÖNETMENİZE VE ÖZELLEŞTİRMENİZE YARDIMCI OLAN BİRKAÇ TEMEL ÖZELLİK VARDIR

RS File’dan bahsetmişken, kullanıcılar için en temel ancak en yararlı özellikleri nasıl unutabilirsiniz? İhtiyacınız olmayan veya artık gerekli olmayan verileri sadece bir düğmeye dokunarak kesebileceğiniz gerçeğinden bahsetmiyorum bile. Ayrıca, verileri bir dosyadan diğerine kolayca kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Ayrıca, dosyaları bir yerden başka bir yere taşımayı kolaylaştıran sıkıştırma ve açma özelliği de göz ardı edilemez.

  • Bu, mobil cihazda bulunan tüm alanı ve farklı dosyaların sayısını kontrol etmenize yardımcı olan bir dosya yöneticisi uygulaması olarak kabul edilir.
  • Tüm önemli bilgileri bulut depolamada saklayın, böylece güvenlik sorunları veya veri kaybı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
  • Veri bulma yolculuğu, arama sistemi aracılığıyla anahtar kelimeler veya akıllıca sıralanmış kategoriler aracılığıyla daha önce hiç olmadığı kadar kısalır.
  • Verileri sıkıştırmak veya açmak, dosya boyutunu önemli ölçüde azaltmaya ve ortaklara ve arkadaşlara daha hızlı göndermeye yardımcı olur.
  • Bu formattaki dosyalar ek adına ek olarak küçük resimlere de sahip olduğunda, resim ve video dosyalarının görüntülenmesi daha kolaydır.


İndir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız RS File Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir