RPG Toram Online
RPG Toram Online

RPG Toram Online v3.5.21 MOD APK (Menü Mod/Sınırsız Para) indir 2022

RPG Toram Online – MMORPG'ye atıfta bulunmak, Japonya'dan bir oyun yapımcısı olan Asobimo'dan bahsetmeden geçemez. 3D oyun muhteşem ve gerçektir, Asobimo oyunda birçok özellik yaratmıştır. Şirketin ünlü ürünlerinden bazıları Izanagi, Aurcus, … ve öze

Android Android RPG
4 ( 791 puan )
Fiyat: $0
İsim RPG Toram Online
Yapımcı Asobimo
Tür RPG
Boyut 67MB
Versiyon 3.5.21
MOD Menü Mod/Sınırsız Para
Orjinal Google Play
RPG Toram Online is the most famous version in the RPG Toram Online series of publisher
Mod Version 3.5.21

RPG Toram Online – MMORPG’ye atıfta bulunmak, Japonya’dan bir oyun yapımcısı olan Asobimo’dan bahsetmeden geçemez. 3D oyun muhteşem ve gerçektir, Asobimo oyunda birçok özellik yaratmıştır. Şirketin ünlü ürünlerinden bazıları Izanagi, Aurcus, … ve özellikle RPG Toram Online’dır. Iruna’nın selefinin bir sonraki hikayesinde ele alınan oyun, Iruna’nın sahip olduğu başarıyı takip ediyor. Kapalı Beta sürümü yayınlanır yayınlanmaz, çok sayıda oyuncu ilgilendi.

Bir erkeğin tüm özelliklerine sahip olan Asobimo, Toram Online’ın yeni başarılar yaratabileceğinden emin. Şimdiye kadar, oyun oldukça uzun bir süredir piyasaya sürüldü, ancak yerçekimi düşüş belirtisi göstermedi. Bu kısmen çekici oynanışından kaynaklanmaktadır. Güncellemelerin geri kalanı, bir sonraki güncellemeden daha fazla deneyime sahip olmayı vaat eden Asobimo kullanıcılarını inanılmaz derecede memnun ediyor.

Rpg toram online apk indir modkiwi com 1

Komplo

Toram Online’ın hikayesi, geçmişte birçok parçaya bölünmüş olan dünya hakkındadır. Dünya, her biri birbirine karşı ayrımcılık yapan dört tür insan ırkına bölünmüştür. Tanrılar bu dünyaya kurtuluş için olduğu kadar kendilerini geliştirmek için de gelmişlerdir. Ancak çoğu hala parça parça, dağınık, maddi ve manevi herhangi bir bağlantısı yok. Gönderilen tanrılardan biri olarak, oyuncular çeşitli boşluklar yaşayacaklar. Oradan birçok sırrı keşfedin ve kendi tarihlerinin bir sayfasını oluşturun.

Rpg toram online apk indir modkiwi com 2

Çevrimiçi olarak birden fazla oyuncuyla maceraya atılın!

Oyunun konusu, esas olarak oyuncunun kararı nedeniyle herhangi bir açıdan sınırlı değildir. Ancak RPG Toram Online APK dünyasını keşfetmek için Asobimo, kolaydan zora yüzlerce farklı görev ekledi. Görevleri tamamlayarak, oyuncular en iyiyi deneyimlemenin net bir yoluna sahip olacaklar. Oyun ayrıca sınıfları, tarikatları, kabileleri değil, sadece dört büyük ırkı içerir – dünya çapında dört bölge. Böylece oyuncular farklı dövüş stillerini esnek bir şekilde kolayca seçebilirler. Çeşitli savaş silahları ile oyuncu saniyeler içinde özgürce değişebilir. Bu silahla antrenman yapmak çok uzun sürmüyor, bu yüzden Toram diyarını keşfetmek daha rahat olacak. Silahların sembolleri, onları kullanırken zorluk göstergeleridir. Kılıç, Yay, Asa, Knuckle gibi silahları içerir. Oyuncular, ana teçhizatla eşleştikleri sürece istatistiklerini istedikleri zaman artırabilirler.

Rpg toram online apk indir modkiwi com 3

Devasa engin dünyayı deneyimleyin!

Bununla birlikte, iyi silah kullanma becerisinde gerçekten ustalaşmak için, oyuncunun Str, Dex, Vit, Agi ve Int dahil olmak üzere oyunda mevcut olan temel istatistikleri artırması gerekir. Kullanılan silaha ve istenen dövüş stiline bağlı olarak bu istatistikler istediğiniz gibi yükseltilecektir. Karakterlerin geleceğini öncelikle bu göstergeler belirleyecek. Ancak, görevi zayıf güçle tamamlamak çok zorsa, oyuncu konsantre olan karakteri en güçlü yararlı statüye yeniden oluşturmak için tüm puanları sıfırlayabilir. Önce karakteri oluşturduktan sonra, bir sonraki önemli şey görevi yerine getirmektir. Canavarlar, nesneler, NPC’lerle konuşma gibi pek çok görev türü vardır… Tüm bunlar, oyuncuları keşfetmekte olduğunuz araziye ve gerçekliğe alıştırmak içindir.

Rpg toram online apk indir modkiwi com 4

Toram’a ne kadar uzun süre ayak basarlarsa, o kadar zorlu olacaktır. Keşfetmeye devam etmek için muazzam bir güç artışı gerektiren Toram Online, oyuncular için silahları yükseltme yeteneği ekler. O zamandan beri, gücü kontrol etmek her zamankinden daha kolay. Bununla birlikte, PVE, PVP, görev başında savaşmaya katılmak için gereken ekipman… Karakterin becerileri de güçlerinin çoğunu etkiler. Yüksek istatistiklerde güç toplamak, oyuncuların beceri setlerini son derece güçlendirmelerine yardımcı olacaktır.

Rpg toram online apk indir modkiwi com 5

3D Grafikler

Bu başlığın vurgulanan öğesi grafik tasarım stilidir. Asobimo, Toram Online’ı anime tarzında 3D ile kurmaya çalıştı, bu yüzden Toram Online’ın saf bir deneyim getirdiğinden emin olmak çok güzel ve gerçek değil. Efektler ve sahneler ayrıntılı ve dikkatli bir şekilde anlatılıyor. Savaş düzeni rasyoneldir, diğer 3D RPG oyunlarına oldukça benzer. Büyük harita ve birçok farklı arka plan teması, çok canlı, sıkıcı olmayan bir alan yaratıyor. Oyun aynı zamanda el hareketleriyle görüş açısını değiştirme özelliğini de destekleyerek savaşı gözlemlemeyi kolaylaştırıyor. Ses güçlü, etkileyici, dramatik bir mücadele yaratmak için anlamlı, röntgenci.

Rpg toram online apk indir modkiwi com 6

10 milyondan fazla oyuncuya sahip bir mobil RPG oyunu

Japon yayıncılar her zaman oyuna hoş ve güzel bir anime stili veriyorlar. Bu Asobimo için geçerlidir, ancak daha özel olarak onun Toram Online ürünü. Ortak paydada, oyunun grafik seviyesi ve oynanış tarzı, aynı türdeki diğer birçok ürünü geride bırakıyor. Platformdaki çeşitlilik, diğer oyunlarda olduğu gibi sadece çapaları sürmek yerine, her oyun oynadığınızda heyecan yaratacaktır. Gerçekten hak ettiği gibi bu ürünü kaçırmayın.


İndir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız RPG Toram Online ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir