RoughAnimator
RoughAnimator

RoughAnimator v2.11 APK (Ücretsiz) indir 2022


RoughAnimator, kullanıcıların gelecekte bir animatör olmasını mümkün kılan modern bir çizim uygulamasıdır. Basit ve kullanımı kolay bir arayüz arka planı ile istediğinizi çizmekte özgür olacaksınız.

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 629 puan )
Fiyat: $0
İsim RoughAnimator
Yapımcı WeirdHat
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 29MB
Versiyon 2.11
MOD Ücretsiz
Orjinal Google Play
RoughAnimator is the most famous version in the RoughAnimator series of publisher WeirdHat
Mod Version 2.11
Total installs 10,000+

İndir (29MB)

Bir çizgi film tutkunuysanız ve yetenekli bir sanatçı olma hayaliniz varsa, öğrenmek ve deneyimlemek için bu uygulamaya gelmelisiniz. Burada en basit şeylerden çizime başlayabilirsiniz, sizin yeteneğiniz ve yaratıcılığınız ile en güzel eserleri ortaya çıkaracağınıza inanıyoruz.

RoughAnimator – animasyon uygulaması

KARİKATÜR ÇİZİM YETENEĞİNİZİ SERBEST BIRAKIN

RoughAnimator’a gelen oyuncular, tercihlerine göre çizgi film resimleri çizmekte özgür olacaklar. Heyecan verici bir hikaye yaratmak için yaratıcı olmaya ve en seçkin çizgi film karakteri resimlerini tasarlamaya hakkınız var. Tüm fikirlerinizi bu uygulamada ifade edin ve ayrıca resmin parlaklığını ve rengini de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca çizimi bitirdikten sonra lütfen onları beğeninize göre renklendirin.

ÇEKİCİ HAREKETLİ VİDEOLAR OLUŞTURUN

Animasyon çizme sürecinde, her karakter esnek ve çevik bir şekilde aktif olacak ve çekici videolar veya animasyonlu kısa filmler üretmenize olanak tanıyacak. Birçok farklı duyguya göre hayvanların hallerini veya herhangi bir şeyi kaldırabilirsiniz. Bu, resminizi birçok kullanıcı için daha canlı ve çekici hale getirdi. En etkileyici eserleri yaratmak için akıllı boyama becerilerinizi kullanın.

RoughAnimator – animasyon uygulaması

KULLANIMI KOLAY VE FAYDALI BİR UYGULAMADIR

RoughAnimator, resim tutkusu olan insanlara adanmış, kullanımı çok kolay bir uygulamadır. Öğrenme yolculuğunuzda size birçok fayda sağlayacaktır. Bu uygulamadaki modern özellikler, birçok benzersiz ve güzel görüntü oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, kağıt, boya kalemi ve daha fazlası gibi birçok çizim aracından tasarruf etmenizi sağlar. Telefonunuzda veya tabletinizde çizim yaparken, her satırı istediğiniz gibi özgürce özelleştirebilirsiniz. Uygulamadan sonra, değerli bir resim deneyimi kazandınız ve aynı zamanda birçok dikkate değer hikayenin içeriğini keşfettiniz.

RoughAnimator – animasyon uygulaması

BASİT, SEZGİSEL VE ​​GÖRÜLMESİ KOLAY ARAYÜZ

Bu uygulama, kullanımı kolay hale getiren basit, hafif ve çok telaşlı olmayan bir arayüze sahiptir. Bu uygulamadaki her şeyin düzeni ve düzeni, kullanıcıların görmesini çok ilginç ve kolay hale getiren bir sıraya sahiptir. Üreticinin mükemmel tasarımı nedeniyle, bu uygulamanın arayüzü önemli sayıda katılımcıyı kendine çekmiştir. Hiç kullanmadıysanız hemen deneyin, memnun kalacağınızı garanti ederim.

RoughAnimator – animasyon uygulaması

ANİMASYONLARI GIF’LERE VEYA GÖRÜNTÜ SIRALARINA AKTARMA

RoughAnimator’da, çizdiğiniz yeni animasyonları en canlı ve harika GIF dosyalarına aktarmanıza tamamen izin verilir. Ayrıca bunları düzensiz kayan görüntü dizilerine de dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, en keskin görünmeleri için tüm görüntülerin çözünürlüğünü de kontrol edebilirsiniz. Dahası, çizdiklerinizi heyecan verici ve ilgi çekici animasyonlu videolar haline getirmeden önce önizlemeniz gerekir.

RoughAnimator – animasyon uygulaması

BAZI ÖZELLİKLER

  • Kullanıcılar, ilhamlarına ve sanatçı olma tutkularına göre özgürce ilginç çizgi film görüntüleri çizme ve tasarlama hakkına sahiptir.
  • Kendinize olağanüstü ve olağanüstü bir sanat eseri yaratmak için bu uygulamadaki tüm benzersiz özelliklerden yararlanın.
  • Bazı görüntüleri benzersiz animasyonlu videolar haline getirebilir veya en etkileyici animasyon filmlerini oluşturabilir.
  • Kullanıcıların onu en rahat şekilde kullanmasını kolaylaştıran basit bir arayüzün keyfini çıkarın.
  • Çizim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için istediğiniz zaman, istediğiniz yerde resim çizme özgürlüğü ve karikatür çizme konusunda birçok değerli ders öğreneceksiniz.
  • Kullanıcılar bunu telefonlarına ücretsiz olarak indirebilir ve aynı zamanda çizime yeni başlayanlar ve yılların deneyimine sahip olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli tüketicilere yöneliktir.


İndir (29MB)

Artık indirmeye hazırsınız RoughAnimator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir