Rosetta Stone
Rosetta Stone

Rosetta Stone v8.16.0 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Rosetta Stone APK derslerin kullanıcılara benzersiz aktarımı sayesinde etkili ve çok yönlü yabancı dil eğitimi uygulamalarından biridir. Tamamen sağduyunun ötesine geçer ve eğitimde birçok yeni yöntem uygulayarak her kullanıcının performansını veya ö

Android Android Eğitim
5 ( 630 puan )
Fiyat: $0
İsim Rosetta Stone
Yapımcı Rosetta Stone Ltd
Tür Eğitim
Boyut 85MB
Versiyon 8.16.0
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Rosetta Stone is the most famous version in the Rosetta Stone series of publisher Rosetta Stone Ltd
Mod Version 8.16.0
Total installs 10,000,000+

İndir (85MB)

Rosetta Stone APK derslerin kullanıcılara benzersiz aktarımı sayesinde etkili ve çok yönlü yabancı dil eğitimi uygulamalarından biridir. Tamamen sağduyunun ötesine geçer ve eğitimde birçok yeni yöntem uygulayarak her kullanıcının performansını veya öğrenme sürecini benzersiz bir şekilde geliştirmeye yardımcı olur. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok değerli dersi de beraberinde getiriyor ve kısa sürede her yerde ve her zaman öğrenilebilir.

Rosetta Stone: Dil Öğrenin, Pratik Yapın ve Konuşun Rosetta Stone: Dil Öğrenin, Pratik Yapın ve Konuşun

GENİŞ VE EĞLENCELİ DERSLER

Rosetta Stone dersleri ve içeriği, kullanıcılara iyi bir başlangıç ​​sağlamak için ayrı kategorilere ayrılmıştır. Ancak herkesin eğitim seviyesini belirlemek ve uyumlu ders seviyeleri önermek için basit testler olacak. Elbette, test herhangi bir uyumlu dilin seviyesini belirleyebilir, hatta kullanıcıları daha önce hiç ulaşamadıkları yeni bilgileri ilerletmeye veya özümsemeye hazırlayabilir.

DERİN VE AYRINTILI YAPILAR

Ders çeşitliliğine ek olarak, içerikleri ve yapıları kalıcıdır ve tüm eğitim seviyeleri için mükemmel şekilde uyumludur. Ayrıca, kaliteyi tamamlamak için ayrıntılı görüntüler, bilgiler, dersler ve materyallerle birlikte gelir ve kullanıcıların her zaman ihtiyaç duydukları her şeye hakim olmalarını sağlar. Eğitim düzeyine bağlı olarak, çeşitli örnekler veya varyasyonlarla birlikte belirli yapılar veya gramerler de sunulmaktadır.

Rosetta Stone: Dil Öğrenin, Pratik Yapın ve Konuşun Rosetta Stone: Dil Öğrenin, Pratik Yapın ve Konuşun

UYGUN DERS TARZINIZI SEÇİN

Rosetta Stone ayrıca, tüm içeriği hızlı bir şekilde yakalamak için her kişinin öğrenme yöntemini çeşitlendirmesiyle bilinir. Her öğrenme stilinin kendine özgü özellikleri vardır ve geleneksel eğitim yöntemleri yerine öğrenmeyi geliştirmek için eğlence ile mükemmel bir uyum içindedirler. Bu aynı zamanda kullanıcının ilerlemesini, filtreleyen ve yeni stiller öğrenmelerine izin veren belirli bilgilerde kaydeder.

DERSLERİNİZİ VE DÜZEYİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Çeşitli uluslararası dillerdeki derslere katılırken, her kullanıcı kendi kurslarını oluşturmak için geniş ve zengin özelleştirmeye sahip olacaktır. Sonuç olarak, insanlar belirli alanlarda gerekli bilgi veya içeriğe öncelik verebilir ve varsayılan önerilere kıyasla öğrenme performansını iyileştirebilir. Kullanıcılar, eğitimdeki ilerlemelerini önemli ölçüde etkileyen önemli dersleri değiştiremezler.

Rosetta Stone: Dil Öğrenin, Pratik Yapın ve Konuşun Rosetta Stone: Dil Öğrenin, Pratik Yapın ve Konuşun

ÇEŞİTLİ KULLANIŞLI DİL ARAÇLARI

Kullanıcılar, kelime hafızalarını veya dilbilgisini etkili bir şekilde nasıl kullanacaklarını geliştirmek için Rosetta Stone’daki destek araçlarını kullanabilir. Her tür araç, her şeyi hızlı bir şekilde öğrenmek için en yaygın ve tanıdık yöntemlere dayalı olsa bile, benzersiz performansa ve tasarıma sahiptir. Ayrıca, bazı araçlar pratik faktörlere dayanmaktadır, böylece kullanıcılar normalden daha fazla verimlilik için tüm bilgileri doğrudan uygulamaya uygulayabilirler.

İLERLEMENİ TAKİP ET

Uygulama, belirli öğrenme veri raporlarını listeleyerek tüm kullanıcı etkinliklerini veya ilerlemesini otomatik olarak izleyecektir. Araçların kullanımına veya her dersin özüne bağlı olarak, uygulama, kullanıcının elde ettiği sonuçlara genel bir bakış sunacaktır. Ayrıca yüksek öğrenimlerine devam edebilir veya yeni ama tanıdık bir yolculuğa başlamak için diğer dilleri seçebilir ve ilerlemeleri hakkında inanılmaz bir rapor tamamlayabilirler.

Rosetta Stone, kullanıcıların tüm öğrenme koşullarını karşılamak için her zaman daha fazla yeni içerik günceller ve çoklu dil desteği özelliği bile değerli ve oldukça etkilidir. Kullanıcılar ayrıca dersleri kendi tarzlarına göre özelleştirebilir ve her şeyi en tanıdık yöntemleriyle öğrenebilirler.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rosetta Stone ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir