Root Booster
Root Booster

Root Booster v4.0.9 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Root Booster, mobil cihazınızın performansını artırmaya yardımcı olan bir uygulamadır. Mobil cihazların nasıl çalıştığını derinlemesine anlayan uygulama, gereksiz dosyaları, boş klasörleri, önbellek dosyalarını kaldırmanıza yardımcı olacak en uygun ç

Android Android Araçlar
4 ( 314 puan )
Fiyat: $0
İsim Root Booster
Yapımcı Dominik Nožka
Tür Araçlar
Boyut 2.7M
Versiyon 4.0.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Root Booster is the most famous version in the Root Booster series of publisher Dominik Nožka
Mod Version 4.0.9
Total installs 10,000,000+

İndir (2.7M)

Root Booster, mobil cihazınızın performansını artırmaya yardımcı olan bir uygulamadır. Mobil cihazların nasıl çalıştığını derinlemesine anlayan uygulama, gereksiz dosyaları, boş klasörleri, önbellek dosyalarını kaldırmanıza yardımcı olacak en uygun çözümleri sunarak maksimum belleği boşaltmanıza yardımcı olur. Bu, yalnızca cihazın gecikmesini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda pilin ömrünü de önemli ölçüde korur. 10 milyondan fazla indirme ve binlerce olumlu yorum, uygulamanın kalitesinin mükemmel kanıtıdır.

UYGULAMANIN ÇALIŞMA ESASLARI

Android işletim sistemindeki uygulamalar genellikle aynı anda açılır. Bazen bir uygulamadan çıkmayı seçtikten sonra çalışmasını tamamen durduracağını düşünürsünüz ama öyle değil. Kapatıldığında uygulamalar arka planda çalışmaya devam eder, bu da cihazın diğer kaynaklarını kullanmanın yanı sıra pil gücünü tüketmeye devam ettiği anlamına gelir. Gereksiz uygulamaları tamamen durdurmak için tek şey hazırda bekletmektir. Manuel olarak ince ayar yapabilirsiniz veya Root Booster bunu otomatik olarak yapmanıza yardımcı olur.

Bu işi yapmak için uygulama iki parçayı doğrudan etkileyecektir: CPU (Merkezi İşlem Birimi) ve RAM (Rastgele Erişim Belleği). Özetle, CPU, makinedeki uygulamaların çalışma prosedürlerine karar veren denetleyicidir ve RAM, verilerin depolandığı bellektir. CPU, bilgisayarın ihtiyaçlarını kontrol etmek için RAM’deki verileri alacaktır. Bu iki parçanın yükünün azaltılması makinenin çalışmasını doğrudan etkiler.

Kök Güçlendirici

KALDIRILDI SPAM DOSYALARI

Önemsiz dosyalar, indirilen uygulamalar ve dosyalar aracılığıyla cihazınıza sızar. Sadece kötü niyetli virüsler içermekle kalmaz, aynı zamanda hafızanızı daha hızlı doldururlar. Root Booster, boş klasörleri, gereksiz klasörleri temizlemenize, galerideki yinelenen görüntüleri kaldırmanıza veya geri dönüşüm kutusundaki kaldırılmış uygulamaları temizlemenize yardımcı olur. Bu kesinlikle çok fazla bellek boşaltmaya katkıda bulunarak cihazınızı daha hafif hale getirecektir.

ÖN ÖN DOSYALARIN TEMİZLENMESİ

Önemsiz uygulamaların yanı sıra önbellek dosyaları da cihazın hafızasını sınırlayan bir faktördür. Bu dosyalar, uygulamanın daha sorunsuz çalışmasına katkıda bulunan birçok uygulamanın geçici veri deposudur. Ancak uygulamaları kapatırken gereksiz hale gelirler ve içerideki geçici veri miktarı cihazınızı ağırlaştıracaktır. Önbellek dosyalarının silinmesi uygulamanın çalışmasını etkilemez.

Kök Güçlendirici Kök Güçlendirici Kök Güçlendirici

PİL ÖMRÜNÜ İYİLEŞTİRİN

Arka planda çalışan dosyalar, ekran kapalıyken bile cihazınızın sürekli çalışmasını sağlar. Bu kesinlikle cihazın pil ömrünü hızlı bir şekilde azaltacaktır. Root Booster, kullanılmayan uygulamaları otomatik olarak dondurmak için araçlar sağlar, pil ömrünü minimumda tutar ve pil ömrünün artmasını sağlar.

CİHAZ HIZINI ARTIRIN

Önemsiz dosyaların, önbellek dosyalarının aynı anda kaldırılması ve arka planda çalışan uygulamaların devre dışı bırakılması, kesinlikle cihazın çalışmasına huzur getirecektir. Gecikme durumu, sıcak cihaz önemli ölçüde iyileştirilecektir. Cihaz daha sorunsuz çalışacak, uygulama işleme hızı da daha hızlı olacak ve kullanıcıların en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olacak. Özellikle uygulama tamamen ücretsiz olduğu için herkes için uygundur.


İndir (2.7M)

Artık indirmeye hazırsınız Root Booster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir