Ronin
Ronin

Ronin: The Last Samurai v1.27.507 APK MOD (Menü/Tanrı Modu) indir 2022

Ronin: The Last Samurai, oyunculara samuray hayatında zorlu, tehlikeli ama heyecan verici ve şiddetli bir deneyim yaşatacak. İçeriği, günümüzün aksiyon oyunlarına kıyasla benzersiz ve yenidir ve oyuncunun deneyimini geliştirmek için daha etkileyici m

Android Android Aksiyon
5 ( 676 puan )
Fiyat: $0
İsim Ronin
Yapımcı Dreamotion Inc
Tür Aksiyon
Boyut 318MB
Versiyon 1.27.507
MOD Menü/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Ronin is the most famous version in the Ronin series of publisher Dreamotion Inc
Mod Version 1.27.507
Total installs 5,000,000+
MOD 1
 • MENÜ MODU
 • Dumb Bot
 • Yüksek Hasar

MOD 2
 • Reklamları izlemeden ödüller kazanın!
 • Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
 1. Botlar saldıramaz;
 2. Düşmanlar çok az hasar verir (zehirlenme veya çok fazla sağlığı ortadan kaldıracak benzer bir etki yapabilirler).

MOD 3
 • Dikkatli kullanın yoksa yasaklanabilirsiniz
Menü Modu (Çin)
 • 1. Reklamsız ödüller
 • kazanın 2. Sonsuz Derin anlamı
 • 3. Flaş saldırı modu
 • 4. Yenilmez
 • 5. Yüksek hasar modu
 • 6. Düşman saldırmaz

Ronin: The Last Samurai, oyunculara samuray hayatında zorlu, tehlikeli ama heyecan verici ve şiddetli bir deneyim yaşatacak. İçeriği, günümüzün aksiyon oyunlarına kıyasla benzersiz ve yenidir ve oyuncunun deneyimini geliştirmek için daha etkileyici mekanikler sunar. Bu arada, esas olarak tüm antik samurayların trajik, kahramanca ve tipik kaderleri etrafında dönen birçok hikayesi var.

Ronin: Son Samuray

SÜRÜKLEYİCİ SAVAŞ ODAKLI MEKANİZMA

Oyun, oyunculara aksiyon türüne yeni kavramlar kazandırmak için yavaş ve hızlı tempolu bir karışım olan yeni bir dövüş stili benimsiyor. Özellikle konsantrasyon ve refleksler, rakibin tüm saldırısını savuşturmalarına veya sıkıştırmaktan kaçınmalarına izin veren en önemli faktörlerdir. Buna karşılık, dayanıklılık mekanizması, oyuncuların hayatta kalma faktörüne öncelik vermek için en etkili saldırıları seçmesini sağlayacak, hatta düşmanı sorunsuz ve sanatsal bir şekilde infaz edecek.

ÇEŞİTLİ KARAKTERLERİN TRAJEDİYESİNİ KEŞFEDİN

Yeni bir kontrol sisteminin yanı sıra, oyuncular artık eski zamanlardaki samurayların trajik ve kahramanca kaderlerine tanık olacaklar. Her oyuncu kendi yolunu özgürce seçebilir, böylece onlara kaybedilen onur ve zaferi yeniden kazanmak için en yoğun ve sürükleyici savaşları verir. Ayrıca, Ronin’in doğrusal olmayan bir hikayesi vardır, böylece oyuncular keşiflerini genişletmek için bir hikayeden diğerine atlayabilirler.

Ronin: Son Samuray

MUHTEŞEM EL ÇİZİMİ GRAFİK VE GÖRSEL

Grafikler ve resim kalitesi elle çizilmiş, ancak sorunsuz ve akıcı hareket ederek her şeye yeni bir his veriyor. Ayrıca, karakter animasyonları ve hareketleri mükemmel hitbox ile hassastır ve yürütme bile oyunu geliştirmek için etkileyicidir. Grafik öğesinin renk açısından birçok sınırlaması olmasına rağmen, karakterlerin olay örgülerini daha gerçekçi ve daha derin hale getirmeye katkıda bulunur.

Ronin: Son Samuray

AYRINTILI SAMURAY TEKNİKLERİNİ AÇIKLAYACAK

Ronin’in dövüş teknikleri ve hareketi içindeki her karakter, ayrıntılı ve harika bir şekilde geliştirildi. Hatta oynanışı çeşitlendirmek için daha yeni teknikler sunuyorlar ve oyunculara her şeyin tadını sonuna kadar çıkarmaları için daha fazla seçenek sunuyorlar. Dövüş teknikleri her samuray için otomatik olarak atanır ve onlar aracılığıyla oyuncu her bir kişinin kişiliğini veya hareket tarzını anlayacaktır.

Ronin: Son Samuray

GERÇEK SAMURAY İÇİN YOĞUN ÇEVRİMİÇİ MAÇLAR

Oyuncular kendilerini dünyaya ifade etmek istiyorlarsa, diğer oyuncuların kendilerini eğitmek için toplandığı merkezi arenaya gitmeleri gerekir. Bu nedenle, her maç gergin, heyecan verici ve rakip, kollarına kadar birçok numaraya ve daha fazlasına sahip gerçek bir oyuncu olduğunda bunaltıcıdır. Bununla birlikte, oyun ekipmanı otomatik olarak dengeleyecektir, bu nedenle beceriler ve teknikler, zafere karar vermenin ve arenadaki tüm ihtişamı almanın anahtarıdır.

Ronin: Son Samuray

YENİ KARAKTERLERİN VE EKİPMANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Ronin’in oynanış çeşitliliği ve içeriği, oyuncuların her ayrıntının tadını çıkarması için birçok karaktere ve yoğun bir ekipman sistemine yol açacaktır. İçinde karakterler, dövüş sanatı yoluyla samurayın üstünlüğünü gösteren yeni potansiyelleri yükseltebilir ve kilidini açabilir. Ekipman sistemi de önemlidir, ancak o zamanki çekici samurayın güzelliğini ortaya çıkarmaya yetecek kadar kısa ve anlaşılır içeriğe sahiptirler.

Ronin: The Last Samurai, oyuncuların bir samurayın kaderini, doğasını ve dövüş stilini daha iyi anlamaları için mükemmel bir seçimdir. Her faktörü sonuna kadar geliştirmek için yenilikçi kontrol mekanizmaları, birinci sınıf elle çizilmiş grafikler ve heyecan verici hikayeler kullanır. Öğelerin tümü mükemmel bir şekilde iç içe geçerek oyuncuların kendilerini samurayın amansız kaderine kaptırmaları için en iyi koşulları yaratır.


İndir (318MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ronin ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir