Romantic HOLIC
Romantic HOLIC

Romantic HOLIC v1.1.15 APK indir (Sınırsız Bilet) 2022


Romantik HOLIC! romantik bir aşk hikayesinde sizi farklı duygulara götürecek. Oyun size birçok hikaye, sizi bir duygudan diğerine götürecek birçok farklı durum verecek. Eşsiz bir aşk hikayesi arıyorsanız ve bu hikaye için kendi kararlarınızı veriyors

Android Android Macera Oyunları
5 ( 699 puan )
Fiyat: $0
İsim Romantic HOLIC
Yapımcı Buff Studio (Story Games Calm Games)
Tür Macera Oyunları
Boyut 74M
Versiyon 1.1.15
MOD Sınırsız Bilet
Orjinal Google Play
Romantic HOLIC is the most famous version in the Romantic HOLIC series of publisher Buff Studio (Story Games Calm Games)
Mod Version 1.1.15

İndir (74M)

Romantik HOLIC! romantik bir aşk hikayesinde sizi farklı duygulara götürecek. Oyun size birçok hikaye, sizi bir duygudan diğerine götürecek birçok farklı durum verecek. Eşsiz bir aşk hikayesi arıyorsanız ve bu hikaye için kendi kararlarınızı veriyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyun olacaktır.

İLGİNÇ BİR HİKAYE ANA BAŞLANGIÇTAN BAŞLAR

Romantik HOLIC arıyorsunuz! ve bunun macera veya romantizm türünde bir oyun olduğunu mu düşünüyorsunuz? Belki de bu, ana macera türünde bir oyun olduğu için düşünceniz doğrudur, ancak hikayeler duygusal konular etrafında dönüyor. Bu nedenle, oyuncuları çekmek için oyunun mükemmel ve çekici bir hikayesi olması gerekir. Ve bu oyunun hikayesi ana karakter olan Jaime adlı kızdan başlayarak anlatılıyor.

Oyundaki ana karakter, eski bir erkek arkadaşıyla sorunlu bir aşk ilişkisi yaşamak zorunda kaldı ve sonuç bozuldu, aşkım. Ve duygusal bir kız olarak, ayrılıktan sonra ana karakter de oldukça üzgün ve eski hikayeyi çabucak unutmak istiyor. Bu arada, Jaime eşyalarının arasında tuhaf bir beyaz telefon bulur ve onu kullanmaya çalışır. Ve ‘Dream Connector’ adlı bir uygulama aracılığıyla, ana karakter bir rüyada kaybolur ve tamamen yeni hikayelerle başka bir dünyaya gelir.

Romantik HOLIC!: rüya yürüteç | Görsel Roman Otome Romantik HOLIC!: rüya yürüteç | Görsel Roman Otome

ÖZEL HİKAYE TARZI OYUN

Ana karakterin başından geçen hikaye size anlatıldıktan sonra bu oyuna başlayacaksınız. Bu hikaye odaklı bir oyundur. Oyuna düzgün bir şekilde başlayabilmek için karakterlere dikkatli yaklaşmanız ve çevrelerindeki sorunları öğrenmeniz gerekecek. Dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de, hedeflemek istediğiniz karakterin imajını kapsamlı bir araştırmadan sonra oluşturmanız gerektiğidir.

Ve karakterinizi oluşturmak istediğiniz plandan, şimdi oyuna kendi tarzınıza göre başlayalım. Ana karakterin rüyasının içindeki aktiviteleri siz kontrol edeceksiniz. Yapmanız gereken en önemli şey bu rüyada tanıştığınız gizli adam için romantik bir aşk hikayesi kurmaktır. Oyunda vereceğiniz tüm kararlar farklı sonuçlara yol açacaktır ve beklemeye değer.

Romantik HOLIC!: rüya yürüteç | Görsel Roman Otome Romantik HOLIC!: rüya yürüteç | Görsel Roman Otome

FARKLI TARZLI GRAFİKLER

Oyunun konusu, oyun boyunca deneyimleyebileceğiniz şeylerin temeliyse, grafikler en özel vurgudur. Oyuncuların yorum ve övgülerinin çoğu, grafikleri oyuncular için en benzersiz ve çekici özelliklerden biri olarak değerlendirdi. Geliştirici, oyuncunun deneyiminin her zaman en üst seviyeye ulaşması için en kaliteli grafiklere sahip oyuna yatırım yapmaya büyük önem verdi.

Bununla birlikte görüntü kalitesinin en üst seviyeye ulaşmasının yanı sıra son derece ilginç detayları da tasarımın içinde hissedeceksiniz. Tasarımcılar son derece gerçekçi karakterler çizmeye ve karakterlerin oyunda gösterdiği ifadelere büyük önem vermişler. Bu duygusal bir oyun olduğu için oyundaki çizgi film karakterlerinin en iyi duygusal jestlere sahip olması oyunculara harika duygular yaşatacaktır.

Romantik bir aşk hikayesi olan bir macera oyunu kesinlikle oyunculara son derece harika duygular verecektir. Ve Romantik HOLIC! size çok güzel duygular yaşatacak. Oyun yapımcısı size hikayeden, oynanıştan grafiklere ve çok daha fazlasına kadar mükemmel bir oyun getirecek. Bu oyunda en unutulmaz deneyimlerin sizden gelmesi gerekiyor.


İndir (74M)

Artık indirmeye hazırsınız Romantic HOLIC ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBuff Studio (Story Games Calm Games)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir