Romance Fate
Romance Fate

Romance Fate v2.7.9 APK indir (Premium) 2022

Romance Fate Mod APK'da aşağıdaki listeden etkileşimli bir anlatı seçerek kendi maceranıza başlayın. Masalda kendi seçimlerinizi yapacak ve kendi kaderinizi belirleyeceksiniz!

Android Android Simülasyon
5 ( 74 puan )
Fiyat: $0
İsim Romance Fate
Yapımcı Higgs Technology Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 98MB
Versiyon 2.7.9
MOD Premium Seçenekler, Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Romance Fate is the most famous version in the Romance Fate series of publisher Higgs Technology Ltd
Mod Version 2.7.9
Total installs 5,000,000+
Premium Seçenekler Premium seçenekleri yaparken telefonunuzun uçak modunda olduğundan emin olun veya oyunu wifi olmadan oynamayı deneyin.
Reklam izlemeden bedava elmaslar alabilirsiniz (oyunun ana menüsünde bulunabilir – Etkinlikler – Bavul – Bedava elmaslar – Saat (5)). Makbuzu tıkladıktan sonra, 15 saniye beklemelisiniz, bundan sonra elmasların başarılı bir şekilde alındığı bir pencere görünecektir.

Romance Fate APK keşfetmenizi bekleyen birçok hikayeye sahip hikaye odaklı bir oyundur. Beğendiğiniz hikayeyi seçmekte ve sizi bekleyen birçok sürprizin olduğu bir dünyaya gitmekte özgürsünüz. Aynı zamanda öğrendiğiniz bilgilerle hikayenin gelişimini belirleyen de sizsiniz. Oradan, hikayeyi tamamlamak ve içinde neler olabileceğini öğrenmek için zaman ayıracaksınız.

Romantik Kader: Hikayeler ve Seçimler Romantik Kader: Hikayeler ve Seçimler

ETKİLEYİCİ HİKAYELER ARIYORUZ

Oyuncular Romance Fate’teki farklı hikayelere karşılık gelen dünyalara taşınacak ve hepsi size görmezden gelemeyeceğiniz tamamen yeni bir deneyim getiriyor. Bu dünyanın içinde vakit geçirecek ve hiçbir önemli bilgiyi atlamadan istediğiniz hikaye yönünü geliştireceksiniz. Bu yüzden kendi başınıza seçeceğiniz uzun bir yolculuk olacak ve sizi birçok farklı açıdan tamamen meşgul edecek.

Oyuna başladığınızda, oyuncu karakterinin görünümünü seçecektir. Bu oyundaki dünya, oyuncuların güzel kızlar ve etkileyici erkeklerle tanışacağı ayrıntılı ve güzellikte tasarlanmıştır. Aynı zamanda yüz, saç ve daha fazlası gibi tercihlerinize bağlı olarak birçok karakter parçası arasından seçim yapacaksınız. Bir partiye gitmeniz gerekiyorsa, kıyafetinizi seçebilirsiniz.

Romantik Kader: Hikayeler ve Seçimler Romantik Kader: Hikayeler ve Seçimler

BEĞENDİĞİNİZ HİKAYELERİ OKUYUN

Oyuncular, Romance Fate’in getirdiği hikayeyi seçme ve uygun olduğunu düşündükleri hikayeyi seçmek için onunla ilgili bazı bilgileri bilme hakkına sahip olacaklar. Bahsettiği içeriğin yanı sıra bitmiş olması da ilginizi çekecek bir diğer unsur. Seçimi tamamladıktan sonra hikayenin benzersiz dünyasını ve karşılaşacağınız sorunları keşfetmek için bir yolculuğa çıkacaksınız. Hiçbir öğeyi çok hızlı atlayamazsınız.

Hikaye öğelerine odaklanan bir oyundur, bu nedenle edindiğiniz birincil deneyim, karşılaştığınız bilgilerden gelir. Gözlerinizin önünde beliren karakterler olacak ve sıkılmamak ve hikayeye kolayca odaklanmak için küçük bir etkileşimli unsur var. Yavaş yavaş, hikayedeki sıcak konulara geldiğinizde, gözlerinizi onlardan ayırmanız zor olacak. Yakıcı sorunlar genellikle yapacağınız seçimlerdedir.

Hikaye odaklı oyunların özelliği, kendinizi istediğiniz sonuca ulaştırmanızdır. Neler olduğunu öğrenecek ve yavaş yavaş hikayeyi doğru yola getirmeye başlayacaksınız. Ayrıca, bunu yapmak için seçimler yapmanız gerekecek ve bunların ne zaman ortaya çıkacağını bilemezsiniz. Ayrıca, her seçimin bölümden bölüme göz önünde bulundurmanız gereken belirli etkileri olacaktır.

Romantik Kader: Hikayeler ve Seçimler Romantik Kader: Hikayeler ve Seçimler

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ BİRÇOK BENZERSİZ HİKAYE

Romance Fate’in sunduğu hikayeler aynı değil ya da ortak bir olaydan kaynaklanıyor. Yani istediğiniz türe ait hikayeyi seçmekte özgürsünüz. Her birinin farklı içeriği var ve size heyecan verici bir deneyim getiriyor. Örneğin Yasak Aşk’ta çalışmak için bir şirkete gidiyorsunuz ve ilk gün CEO’su ile tanışıyorsunuz. Herkes birlikte bir partiye gider ve ondan sonra kahramanın ve CEO’nun duyguları gelişir.


İndir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Romance Fate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir